Final Fantasy XIII-2, Xbox360

Judgement

کاربر سایت
Feb 13, 2011
10
سلام دوستان عزیز کسی میدونه کلیدی که نیازه برای پفعال شدن اسانسور تو Augusta Tower 200 AF رو واسه اولین بار کجا میشه پیدا کرد که برم با این کایاس مردشور برده حرف بزنم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان عزیز کسی میدونه کلیدی که نیازه برای پفعال شدن اسانسور تو Augusta Tower 200 AF رو واسه اولین بار کجا میشه پیدا کرد که برم با این کایاس مردشور برده حرف بزنم؟

متوجه نشدم , همون اول بعد از رد شدن کایاس که بصورت دمو هست, گیر کردی ؟ اگه اینجوریه که باید اول بری سال 300 AF و از اونجا سیستم بالابر رو راه بندازی

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من که فعلا بیخیال Boss آخر شدم :| خیلی قویه :|

الان میخوام برگردم برم همه درها رو باز کنم یه وقت پایان بازی داغون نشه :D علاوه بر اون شاید یه چندتا Monster قوی هم گیرم اومد تونستم این Boss آخر رو راحت تر شکست بدم :D

Judgement

کاربر سایت
Feb 13, 2011
10
ایول مرسی فقط یه چیزی من فقط یه دونه سال 300 af دارم اونم جایه که اسنو بود اگه باید یه جا دیگه رو باز کنم احتمالا همون دروازس که تو 01x af مونده و من هنوز وایلد ارت افکتش رو پیدا نکردم اگه جاش رو میدونی جان من بگو راستی اینقدر تو شهر جنگیدم هر دوتا کاراکتر لول rev و com و sen شون به 99 رسوندم :d

آخرین ویرایش:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بعضی از دروازه ها بعد از پایان بازی باز میشه
من با level max زدم باس آخر رو پر پر کردم , حتی فرصت نکرد بره هوا
باسهای خیلی سخت تری توی بازی هست
راستی برای monster از Chocobo ها استفاده کنین که خیلی قوی هستن
مثل چوکوبو طلایی مشکی سبز و بنفش

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
بعضی از دروازه ها بعد از پایان بازی باز میشه
من با level max زدم باس آخر رو پر پر کردم , حتی فرصت نکرد بره هوا
باسهای خیلی سخت تری توی بازی هست
راستی برای monster از Chocobo ها استفاده کنین که خیلی قوی هستن
مثل چوکوبو طلایی مشکی سبز و بنفش

منم برای سارا Level رویجر رو کردم 99 ، برای نوئل هم Commando رو کردم 99 ولی هنوز جلوی باس آخر کم میارم :| البته من Capacity شون رو افزایش ندادم

Monster هم Dragoon رو دارم به نظرت این بهتره یا Chocobo ؟ راستی دنبال اون کاکتوسم نمیدونی از کجا میتونم پیداش کنم ؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
منم برای سارا Level رویجر رو کردم 99 ، برای نوئل هم Commando رو کردم 99 ولی هنوز جلوی باس آخر کم میارم :| البته من Capacity شون رو افزایش ندادم

Monster هم Dragoon رو دارم به نظرت این بهتره یا Chocobo ؟ راستی دنبال اون کاکتوسم نمیدونی از کجا میتونم پیداش کنم ؟

الان قدرت Commando نوئل 992 هست و قدرت Ravager سارا 938 و چوکوبو طلایی comando با قدرت 1024
health ها هم به ترتیب 8800 و 6850 و 9250 هست
برای medic هم کاکتوس سبزه رو دارم اما چوکوبو سبزه فکر کنم بهتره چون health بیشتری داره , الان کاکتوس من مک لول شده اما 2980 تا health داره
کاکتوس سبزه رو که تو همون دشته من گرفتم , همون اول بازی
یه کاکتوس مشکی هم تو یکی از بیابونا هست اما کریستالش رو نگرفتم

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
الان قدرت Commando نوئل 992 هست و قدرت Ravager سارا 938 و چوکوبو طلایی comando با قدرت 1024
health ها هم به ترتیب 8800 و 6850 و 9250 هست
برای medic هم کاکتوس سبزه رو دارم اما چوکوبو سبزه فکر کنم بهتره چون health بیشتری داره , الان کاکتوس من مک لول شده اما 2980 تا health داره
کاکتوس سبزه رو که تو همون دشته من گرفتم , همون اول بازی
یه کاکتوس مشکی هم تو یکی از بیابونا هست اما کریستالش رو نگرفتم

احسان یه آموزشی بده :-o
چطور این همه خودت رو قوی کردی ؟ من الان قدرت Ravager سارا برام حدود 400 ـه و کوماندو Noel هم همینطور :| میگم چرا این Boss آخر این همه راحت میزنه میکشتم :|

چطوری این همه قوی شدی ؟

آخرین ویرایش:

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
من کل لول ها رو 99 کردم نه فقط comando و ravager
اگه بقیه رو هم بالاببری تاثیر داره
درضمن باید از از ring های درست هم استفاده کنی
مثلا برای نوئل یه رینگ 16% Strength و یه 10% strength استفاده کردم , اسلحه هم همون 12500 gil رو خریدم
برای سارا هم همینکارو کردم
معلومه با قدرت 400 میزنه میکشت . قدرتت که پایین باشه اون خط زرده هم دیر پر میشه و درنتیجه دیرتر میمیره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من کل لول ها رو 99 کردم نه فقط comando و ravager
اگه بقیه رو هم بالاببری تاثیر داره
درضمن باید از از ring های درست هم استفاده کنی
مثلا برای نوئل یه رینگ 16% Strength و یه 10% strength استفاده کردم , اسلحه هم همون 12500 gil رو خریدم
برای سارا هم همینکارو کردم
معلومه با قدرت 400 میزنه میکشت . قدرتت که پایین باشه اون خط زرده هم دیر پر میشه و درنتیجه دیرتر میمیره

ممنون احسان جان

پس با این حساب من باید همه درها رو باز کنم :|

راستی توی archylte steppe یه Gate هست که اصلا با Artefact نمیشه بازش کرد اون رو چکار کنم ؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
ممنون احسان جان

پس با این حساب من باید همه درها رو باز کنم :|

راستی توی archylte steppe یه Gate هست که اصلا با Artefact نمیشه بازش کرد اون رو چکار کنم ؟

اون دروازه قفل داره و اول باید قفلش رو باز کنی که اونم با انجام دادن ماموریتهای فرعی این منطقه هست یعنی گرفتن Fragment ها . البته چندتاشون رو بگیری باز میشه و
صد البته بعدش نیاز به یه Wild Artefact برای فعال کردنش داری
درنهایت آخرش یه Artefact کم میاری که باید از Serendipity بخری

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب منم بازی رو تموم کردم :D

اینم پایان من :
آقا بیا و ببین زدم همه چیز رو داغون کردم رفت :| :D

کایوس رو کشتم ، سارا مُرد ، Chaos هم آزاد شد و دنیا رو تبدیل کرد به یه Valhalla دیگه :|

---------- نوشته در 03:57 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:47 AM ارسال شده بود ----------

در ضمن از دوستان کسی میدونه چطوری میتونیم پایان های مختلف رو ببینیم ؟ یعنی مثلا من الان بازی رو تموم کردم ولی میخوام بعضی از بخش ها رو دوباره برم تا پایان بهتری گیرم بیاد حالا باید چکار کنم ؟ باید از این Close Gate استفاده کنم ؟ کسی نمیدونه نحوه کار این سیستم چطوریه ؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan

در ضمن از دوستان کسی میدونه چطوری میتونیم پایان های مختلف رو ببینیم ؟ یعنی مثلا من الان بازی رو تموم کردم ولی میخوام بعضی از بخش ها رو دوباره برم تا پایان بهتری گیرم بیاد حالا باید چکار کنم ؟ باید از این Close Gate استفاده کنم ؟ کسی نمیدونه نحوه کار این سیستم چطوریه ؟

درواقع پایان دیگه ای وجود نداره . اگه دقت کنی یه سری دروازه هستن که هنوز باز نشدن . برو تو کازینو و پیش اون زنه تا یه Fragment Skill جدید بگیری به اسم Paradox Scope
حالا برو تو منو و فعالش کن . برو رو دروازه ای که کنار یکی از اون دروازه بسته هاست و اون دروازه رو ببند و بعد داخلش شو . اگه دیدی یه ماموریت بهت داده یعنی درست اومدی . یه سری پایان بهت نشون میده اما ربطی به پایان اصلی داستان نداره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
درواقع پایان دیگه ای وجود نداره . اگه دقت کنی یه سری دروازه هستن که هنوز باز نشدن . برو تو کازینو و پیش اون زنه تا یه Fragment Skill جدید بگیری به اسم Paradox Scope
حالا برو تو منو و فعالش کن . برو رو دروازه ای که کنار یکی از اون دروازه بسته هاست و اون دروازه رو ببند و بعد داخلش شو . اگه دیدی یه ماموریت بهت داده یعنی درست اومدی . یه سری پایان بهت نشون میده اما ربطی به پایان اصلی داستان نداره

احسان مطمئنی پایان دیگه ایی نداره ؟ چون هم توی یوتیوب و هم توی یه Walkthrough که از بازی دیدم پایان های مختلفی برای بازی نوشته بود ( حدود 6 تا پایان مختلف داشت اگه اشتباه نکنم )

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
احسان مطمئنی پایان دیگه ایی نداره ؟ چون هم توی یوتیوب و هم توی یه Walkthrough که از بازی دیدم پایان های مختلفی برای بازی نوشته بود ( حدود 6 تا پایان مختلف داشت اگه اشتباه نکنم )

درواقع 9 پایان گفته شده اما همونجور که گفتم همشون یه جورایی مثل پایانهای فرعی میمونن نه پایانی مثل پایان آخر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر