Final Fantasy XIII-2, Xbox360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
ffxiii2.jpg

درود .

با بدترین خبر ممکن در خدمت شما هستیم :) :D . امروز در کنفرانس خبری اسکوئرانیکس ، پس از شایعات فراوان Final Fantasy XIII-2 رونمایی شد . موتومو توریاما همانند گذشته کارگردان و Yoshinori Kitase تهیه کننده بازی است . همچنین شخصیت جدیدی در کنار لایتنینگ دیده می شود . همچنین همانطور که در عکس مشاهده می کنید ، لوگوئه جدیدی برای این بازی طراحی شده است .

این بازی که همانند نسخه اصلی خود برای 360 و PS3 عرضه خواهد شد . همچنین گفته می شود در سال 2011 در ژاپن عرضه خواهد شد اما همانند دیگر بازی های شرقی ، تاریخی برای عرضه خارج از ژاپن مشخص نشده است .

فقط به عنوان یه طرفدار کوچیک این سری امیدوارم مثل بدترین شماره این سری یعنی X-2 نباشه !

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
وای وای چه حالی بده این یعنی الان ادامه اون قبلیست ؟قبلیه که تموم شد اخه به خوبی و خوشی :dچه پایان قشنگی داشت هیییییییی :):(

hossein 2

کاربر سایت
Sep 14, 2008
529
نام
حسین
جدا از این حرفا نمیدونم چرا نمیتونم آرپی جی رو تحمل کنم....
از بس دنیاش بزرگه و مبارزاتش با روحیاتم سازگار نیست ونخواهد شد میخوام خودم رو بکشم:d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
کلا حس خیلی خوبی دارم نسبت به این FF . گیم پلی که کاملا میترکونه ، یکم رو داستان و مخصوصا شخصیت پردازی بیشتر کار کنن میترکونه .
توی تریلر QTE رو نشون میده که خیلی عالیه به نظرم ... :D
گرافیکش هم فوق العادست .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من یکش رو بازی کردم
گرافیکش واقعا! یعنی واقعا عالی بود!:D خیلی انیمشن ها و محیط ها زیبا کار شده بود واقعا به Final fantasy اصیل
اما چیزی که باعث شد من دیگه این بازی رو ادامه ندم سیستم بده مبارزات نوبتی بود که خیلی رو اعصاب بود نمیدونم سبک این نوع مبارزه چیه
این قسمت هم همینه
ولی Versus یه چیز دیگست!:>

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
منم زیاد با این سیستم مبارزه ای نوبتی حال نمیکنم . ولی خب JRPG همینه دیگه . احتمالا این نسخه ش هم همینجوری باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر