Final Fantasy XIII-2, Xbox360

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان راستش من تو مبارزه با باس ها یکم مشکل دارم تو اپبزوده 3 بعد از کشتن اون اژدها بال داره موقع تنظیم اب و هوا نمیدونم چطور اون داییناسوره رو بکشم خیلی سخته کسی هست واسه کمک؟؟؟؟

فعلا لزومی نداره اون دایناسور رو بکشی
اگه میخوای اون NPC پشتش رو بکشی باید آب و هوا رو بگذاری روی آب و هوای خوب , بعد دوباره عوضش کنی به حالت طوفانی . حالا دایناسوره رفته و میتونی بری اون NPC پشتش رو بکشی

Judgement

کاربر سایت
Feb 13, 2011
10
مرسی دوست عزیز اونم کشتم ولی هنوز اون دروازه زمان دومیه قفله:(
چطور باید بازش کنم تازه وسط راه یه باس سبز سوژه خنده هست که دینم رو در اورده

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,361
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام من تا به حال فاینل فانتزی بازی نکردم این میتونه شروع خوبی باشه؟از سبکش هم چندان راضی نیستم

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اشکان دقیقا کجا رو میگی ؟ یه ذره دقیقتر بگو شاید بتونم کمکت کنم
همون مرحله 2 که وقتی وارد مرحله میشی باید با دست اطلس مبارزه کنی دیگه.بعد از مبارزه توسط سربازا دستگیر میشی و میری تو زندان.اون پشت بالای پله ها یه در اهنی هستش.چطوری باز میشه!!:-/

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
همون مرحله 2 که وقتی وارد مرحله میشی باید با دست اطلس مبارزه کنی دیگه.بعد از مبارزه توسط سربازا دستگیر میشی و میری تو زندان.اون پشت بالای پله ها یه در اهنی هستش.چطوری باز میشه!!:-/
اشکان آسونترین بخش بازی گیر افتادی :D
اونجا اصلا لازم نیست از زندان فرار کنی ، اول با همون نگهبانه حرف بزن بعد یه دختره ایی میاد یه دروغ به سربازه میگه ( میگه که سارا رو میشناسه ) بعدش هم با دختره حرف بزن از زندان میارتت بیرون :d

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
مرسی دوست عزیز اونم کشتم ولی هنوز اون دروازه زمان دومیه قفله:(
چطور باید بازش کنم تازه وسط راه یه باس سبز سوژه خنده هست که دینم رو در اورده
کلا تو این منطقه 3 سری از اون عروسکها هست
قرمز : برگشت به دهکده
زرد : تلپورت به قسمت دوم منطقه . همون قسمت که اونور دره هست ونمیتونی بری . محل این عروسک سمت راست اون تلپورت که الان قفله هست . تقریبا گوشه منطقه هست
آبی(نمیدونم شایدم سبز بود) : مبارزه با اون باس سبز . دو تا از این باس ها تو این مرحله وجود داره . فکر کنم باید این باس رو بکشی تو اون عروسک زرد باز بشه . همینجور که این عروسکها رو کامل کنی اون دروازه هم باز میشه .

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کلا تو این منطقه 3 سری از اون عروسکها هست
قرمز : برگشت به دهکده
زرد : تلپورت به قسمت دوم منطقه . همون قسمت که اونور دره هست ونمیتونی بری . محل این عروسک سمت راست اون تلپورت که الان قفله هست . تقریبا گوشه منطقه هست
آبی(نمیدونم شایدم سبز بود) : مبارزه با اون باس سبز . دو تا از این باس ها تو این مرحله وجود داره . فکر کنم باید این باس رو بکشی تو اون عروسک زرد باز بشه . همینجور که این عروسکها رو کامل کنی اون دروازه هم باز میشه .
احسان جان بی زحمت از اسپویلر استفاده کن شاید بعضی از دوستان نخوان بازی براشون لو بره ;)

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من الان Academia 400AF رو تازه تموم کردم که باس فایت هاش خیلی خیلی آسون بودن و البته این دشمن های ضعیفی هم که مدام سر راه ظاهر میشن خیلی رو اعصابن و کلی وقت آدم رو میگیرن.
اون شمشیر 4500 تایی ها رو هم حتما بخرید، راستی توی اون مرحله که گوسفند و اینا هست و باید یه اژدها رو بکشی تونستید اون کاکتوس سبزه بزرگه رو شکست بدید؟ من بعد کلی جون کندن کشتمش و به لیست مانسترهام اضافه شد. خیلی قویه اما برای آپگریدش باید از Material های گرید 4 استفاده کرد که تا اینجای بازی پیدا نکردم. یه Chocobo هم به لیست مانسترهام اضافه شد که تا لول 42 آپگریدش کردم خیلی بدرد میخوره.

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
اشکان آسونترین بخش بازی گیر افتادی :D
اونجا اصلا لازم نیست از زندان فرار کنی ، اول با همون نگهبانه حرف بزن بعد یه دختره ایی میاد یه دروغ به سربازه میگه ( میگه که سارا رو میشناسه ) بعدش هم با دختره حرف بزن از زندان میارتت بیرون :d
خسته نباشی علی.:d
اونجا رو رد کردم با اطلس هم برای بار دوم مبارزه کردم.وقتی که دوباره برمیگردی اونجا و با سرباز دم در زندان صحبت میکنی بهت یه ماموریت میده که چطوری باید در باز کنم.دیگه نمیدونم چیکار کنم.:|

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خسته نباشی علی.:d
اونجا رو رد کردم با اطلس هم برای بار دوم مبارزه کردم.وقتی که دوباره برمیگردی اونجا و با سرباز دم در زندان صحبت میکنی بهت یه ماموریت میده که چطوری باید در باز کنم.دیگه نمیدونم چیکار کنم.:|

اصلا لازم نیست بری اونجا :D
بعد از شکست دادن اطلس با استفاده از Mogo بگرد یک یا دو Artefact رو پیدا کن و بعدش برو توی یه Gate دیگه

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
من الان Academia 400AF رو تازه تموم کردم که باس فایت هاش خیلی خیلی آسون بودن و البته این دشمن های ضعیفی هم که مدام سر راه ظاهر میشن خیلی رو اعصابن و کلی وقت آدم رو میگیرن.
اون شمشیر 4500 تایی ها رو هم حتما بخرید، راستی توی اون مرحله که گوسفند و اینا هست و باید یه اژدها رو بکشی تونستید اون کاکتوس سبزه بزرگه رو شکست بدید؟ من بعد کلی جون کندن کشتمش و به لیست مانسترهام اضافه شد. خیلی قویه اما برای آپگریدش باید از Material های گرید 4 استفاده کرد که تا اینجای بازی پیدا نکردم. یه Chocobo هم به لیست مانسترهام اضافه شد که تا لول 42 آپگریدش کردم خیلی بدرد میخوره.

حالا 400AF که خوبه بازم لااقل داستان جذبت میکنه محیطش هم جالبه توی 200AF Agusta Tower دیگه چیزی نمونده بود دیوونه بشم :D :| اینقدر مبارزه های تکراری و پشت سر هم داشت که نگو

ولی تونستم توش یه Monster به اسم Orion رو بگیرم که الان کردمش Level 16 ، عجیب قدرتی داره ، اصلا کشتن Boss ها بعد از اومدن این خیلی راحت شده علاوه بر اون Revenger رو برای سارا کردم 99 و Commando , Medic , Revenger رو هم برای نوئل کردم 45 که باعث شده فوق العاده قوی بشیم ، اون سلاح های 4,500 ایی رو هم برای هردوشون خریدم ، در کل گروهی خوفی جمع کردم :D

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من بالاخره به Boss آخر بازی رسیدم(البته یه 4-5 تا Boss فایت سخت دیگه پشت این Boss آخری هست) بهترین اسلحه ها و قابلیت ها رو هم برای کاراکترهام گرفتم و حتی یه Chocoboـــی طلایی دارم که دمیجش بالای 600 و عمرش بالای 6000 هست!!! حدود 80 درصد عملیات نابودسازیش رو انجام میدم اما یه عکس العمل های غیرقابل پیشگیری انجام میده، مثلا همه کاراکترهام Full Health هستن فقط با یه اتک ساده هر سه تا رو توی یه آن واحد نابود میکنه!! اونوقت دوباره باید نیم ساعت باهاش مبارزه کرد و همون اش و همون کاسه. بنظرمن این باس آخری اصلا بالانس نیست با هیچ قسمت بازی! من که منتظر میمونم ببینم کسی میتونه شکستش بده اونوقت روشش رو میفهم و میرم سراغش.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من بالاخره به Boss آخر بازی رسیدم(البته یه 4-5 تا Boss فایت سخت دیگه پشت این Boss آخری هست) بهترین اسلحه ها و قابلیت ها رو هم برای کاراکترهام گرفتم و حتی یه Chocoboـــی طلایی دارم که دمیجش بالای 600 و عمرش بالای 6000 هست!!! حدود 80 درصد عملیات نابودسازیش رو انجام میدم اما یه عکس العمل های غیرقابل پیشگیری انجام میده، مثلا همه کاراکترهام Full Health هستن فقط با یه اتک ساده هر سه تا رو توی یه آن واحد نابود میکنه!! اونوقت دوباره باید نیم ساعت باهاش مبارزه کرد و همون اش و همون کاسه. بنظرمن این باس آخری اصلا بالانس نیست با هیچ قسمت بازی! من که منتظر میمونم ببینم کسی میتونه شکستش بده اونوقت روشش رو میفهم و میرم سراغش.

جالبه منم الان اخرین محیط بازی هستم تو اکادمیا 500 تا الان مشکلی که با بازی داشتم این بود که فوق العاده ساده هستش حالا اینطور که شما میگی باید یه مبارزه حسابی طرف باشیم

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بازی نسبت به نسخه پیشینش آسونتر شده اما خب یه سری باس هستن که تو ماموریتهای فرعی میان و زدنش بعضیهاشون خیلی سخته , من تقریبا همه لول ها رو 99 کردم اما هنوز نمیتونم بزنمشون
دوستانی که میخوان تمام Fragment ها رو برای اچیو بگیرن میتونن از برن آدرس زیر
[h=1]160 Fragment Locations[/h]

Judgement

کاربر سایت
Feb 13, 2011
10
سلام دوستان من دارم دیوونه میشم چند تا سوال داشتم یکی این که من این همه مانستر تو لیستمه ولی نمیدونم چطور اومدن زیر دست من خب چرا این کله گنده هاش نمیان مثلا این جوجه قرمزا ؟؟؟؟؟؟ یکی دیگه این که استراتژی من واسه جنگیدن با باس ها به درد .... میخوره چطور باید استراتژی خوب بچینم ؟ من هنوز تو کشتن اون عروسک سبزه موندم با این که دوتا شخصیت اصلی لول حملشون تا 63 رسوندم:( یکی کمک کنه اولین باره این سبک رو بازی میکنم اگه دمو ها CG نبودن.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر