Final Fantasy XIII-2, Xbox360

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
دوستانی که بازی رو تموم کردن بخونند :

یه سوال دارم برای کسایی که بازی رو تموم کردن ، به نظرتون کایوس درست میگفت ؟ به نظر شما این نوع زندگی کردن و بدنیا اومدن پشت سر هم و مردن Yuel یه نفرین بود ؟

اصلا میتونید کایوس رو مقصر بدونید ؟ من که اصلا کایوس رو مقصر نمیدونم ، هر کی دیگه هم جای اون بود همینکار رو میکرد ، اینکه هر سری مردن کسی که دوستش داری رو پشت سر هم ببینی و نتونی کاری بکنی باعث نابودی آدم میشه و مهم نیست طرف چه شخصیتی داره و چقدر آدم قوی و محکمیه

حتی خود Noel که این همه به کایوس میگفت کارش اشتباهه بعد از مردن سارا داغون شد حالا فکر کنید اگه قرار بود صد ها بار این اتفاق رو تجربه کنه چی میشد ؟

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
من همه 9 پایان بازی را رفتم اون paradox ending اکثرشون چرتند پایان اصلی بازی همونیه که بعد از کشتن کائس می بینید .الان من تمام رول ها را لول 99 کردم متاسفانه دیگه جایی برای ارتقا شخصیت ها نیست :( تا الان هم 157 تا از 160 فرگمنت را گرفتم .یکیش باید یامی را بکشید که فوق العاده سخته هنوز نتونستم اگه کسی تونسته بکشه بیاد یه راهنمایی بزاره .

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بالاخره اچیومنتش 1000 شد :-b
اچیومنتی که باید با همه مانسترهای توی بازی مبارزه کنی خیلی سخت بود و گرفتن همه Fragment ها
در کل بد نبود اما از نظر من باز به پای نسخه اصلیش نمیرسید . گرچه اونم ایرادات زیادی داشت
از یه مانستر چوکوبو سبز برای Heal و از Yakshini برای Syn و چوکوبو طلایی برای Comando استفاده کردم
باید با 2 تا Rav و یه Com سریع بزنیش تا اون نوار بالایی طلایی بشه وگرنه کارت سخت میشه

Noel Sara Monster
Syn Sab Com با نوئل بصورت دستی Protect و 3 تا اسپل دیگه رو بزن تا رو همه بیوفته
Rav Rav Syn برای پر کردن نوار طلایی
Com Rav Com بعد از پر شدن نوار طلایی
*تو این مرحله که طلایی هست اگه کسی مرد یا هیل کم داشتی فقط Elixir بزن
*Elixir رو میتونی راحت توی مسابقه چوکوبو بدست بیاری
------------------------------------------
Com Med Med اوضاع که وخیم بود از این استفاده بکن
Sen Sen Com وقتی میخواد اون ضربه مخصوصش رو بزنه برو تو این حالت (Com هم همون چوکوبو طلایی هست واین رو انتخاب کردم چون 9500 تا Health داشت)

xReza-360

کاربر سایت
Apr 22, 2009
159
نام
رضا
اچیومنتی که باید با همه مانسترهای توی بازی مبارزه کنی خیلی سخت بود و گرفتن همه Fragment ها
در کل بد نبود اما از نظر من باز به پای نسخه اصلیش نمیرسید . گرچه اونم ایرادات زیادی داشت
از یه مانستر چوکوبو سبز برای Heal و از Yakshini برای Syn و چوکوبو طلایی برای Comando استفاده کردم
باید با 2 تا Rav و یه Com سریع بزنیش تا اون نوار بالایی طلایی بشه وگرنه کارت سخت میشه

Noel Sara Monster
Sen Sen Com وقتی میخواد اون ضربه مخصوصش رو بزنه برو تو این حالت (Com هم همون چوکوبو طلایی هست واین رو انتخاب کردم چون 9500 تا Health داشت)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
والا من حدود 70 ساعت بازی کردمش اما فکر کنم اگه حرفه ای باشی حدود 15 تا 20
البته دقیق یادم نیست چون من یه سره نرفتم تا آخرش

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان من از بازیهایی مثل شنمو که وقتی مبارزه می کنید دوربین از روربه رو میشه خوشم میاد به نظر شما از این خوشم میاد؟

اگر توی همون مکان بازی میکنند که خوب است ولی برن یک جای سیاه چندان خوشم نمیاد

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
سلام دوستان یه کمکی به ما بکنید...

من تو اون باس فایته که اولین بار اسنو رو میبینیم موندم یک ساعت تمام زدمش ولی اصلا خونش کم نمیشه که نمیشه

اقا یه کمکی بکنید من اینجارو رد کنم..

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
سلام دوستان یه کمکی به ما بکنید...

من تو اون باس فایته که اولین بار اسنو رو میبینیم موندم یک ساعت تمام زدمش ولی اصلا خونش کم نمیشه که نمیشه

اقا یه کمکی بکنید من اینجارو رد کنم..

اولین مبارزه که میکنی اسنو هم کمک میکنه و کشتنش تو اونجا مشکلی نیست . اما بعد از شکستش یه سکانس نشون میده و میبینی که دوباره احیا شد . اونجا دیگه نباید بری تو شیکم باس و بزنیش
باید بری و منشا قدرتش رو پیدا که لازمش اینه که به یه دنیای دیگه هم بری . بعد از انجام دادن این مراحل برمیگردی و باس رو که ضعیف شده شکست میدی

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین

Noel Sara Monster

ممنون از راهنماییت اما دیشب خودم زدمش به راحتی هر چه تمام تر کافیه شما 2 تا رول sab بزارید و poison بزنید بهش توی 2 دقیقه کارش یکسره میشه

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
اولین مبارزه که میکنی اسنو هم کمک میکنه و کشتنش تو اونجا مشکلی نیست . اما بعد از شکستش یه سکانس نشون میده و میبینی که دوباره احیا شد . اونجا دیگه نباید بری تو شیکم باس و بزنیش
باید بری و منشا قدرتش رو پیدا که لازمش اینه که به یه دنیای دیگه هم بری . بعد از انجام دادن این مراحل برمیگردی و باس رو که ضعیف شده شکست میدی

مرسی دوست عزیز بله رفتم یه دنیایی که محیط تقریبا سیاه بود و یک موجود یه چیزی به ما داد الان برگشتم پیش اسنو
پس الان اون ضعیف شده برم اونو بزنم.. چون که بین زمان ها ول موندمنمی دونم کجا برم الان...

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
دوستان یکی به من کمک کنه ول ول دارم میگردم ..رفتم یدونه کلید پیدا کردم رفتم تو یه جای برفی که شبیه همون جای قبلی بود من چیکار کنم
کمک کنید..
مرسی

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان یکی به من کمک کنه ول ول دارم میگردم ..رفتم یدونه کلید پیدا کردم رفتم تو یه جای برفی که شبیه همون جای قبلی بود من چیکار کنم
کمک کنید..
مرسی

ببین دوست عزیز از اینجور سردرگمی ها تو بازی زیاد اتفاق میوفته . شما کاری که باید بکنی اینه که به دیالوگها گوش کنی تا ببینی بهت میگن چیکار باید بکنی و
همچنین بدنبال باز کردن دروازه های جدید باشی . برای باز کردن دروازه ها هم باید کریستال بدست بیاری که یه سریشون رو اگه بازی رو دنبال کنی بدست میاری و یک سری رو از جاهای مخفی و یا مامورتهای جانبی
تو اون مرحله برفی خاطرم نیست چیکار باید بکنی اما با ادمها صحبت کن تا ببینی چی میگن . درنهایت همونجور هم که گفتم اگه میخوای خط داستانی رو دنبال کنی اما سردرگم شدی بدنبال لاز کردن دروازه های جدید باش

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من این بازی رو برای lt۲ گرفتم ارور unrecognized disc میده. همهٔ بازیهای جدید مثل darkness,neverdead و ... آمدند فقط این نمیاد. داشبردم ۱۳۵۹ هست. رو این داشبورد نمیاد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر