Final Fantasy XIII-2, Xbox360

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یک chocobo سریع از کجا گیر بیارم مسابقات کازینورو ببرم؟

چوکوبو نقره ای برای اینکار مناسبه
دیگه خیلی وقته بازی نمیکنم و مکانها یادم نیست اما برو پیش Hope توی اون زمانی که شهر بزرگی هست . پشت سر hope یه توپ مجازی بزرگ سبز میبینی.
اون حیون مادر مرده رو پرا کنه جوری که بیوفته وسط اون گوی سبز . از سمت چپ اینکارو انجام بده . یه جعبه مخفی اون تو هست که اگه بازش کنی چوکوبو نقره ای رو بهت میده
باز اگه جاش رو نفهمیدی , فیلمش تو یوتوب هست

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این غول مرحله ی 3 که یه درخت بزرگ هست با چی بکشمش؟ اصلا جونش کم نمی شه هی پرش می کنه؟

آخرین ویرایش:

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
این غول مرحله ی 3 که یه درخت بزرگ هست با چی بکشمش؟ اصلا جونش کم نمی شه هی پرش می کنه؟

یه سری شکستش دادی دیگه؟ببین اون یه سری باهاش می جنگی و شکستش میدی و میبینی که دوباره زنده میشه خب؟ باید بری یه آرتیفکت تو اون منطقه گیر بیاری و وارد منطقه ی بعدی بشی و اونجا یه اژدها هست که داره از گوجه فرنگی ها رو:d می بلعه. اون اژدها رو شکست بدی، میتونی برگردی به این دنیا و با Snow که میشید کلا 3 نفر بزنید یارو رو لت و پار کنید!

dark.boy

کاربر سایت
Feb 29, 2012
31
این بازیش چرا اینطوریه:-o
اولین باره دارم بازی می کنم خدا پدر و مادره بازی های تخیلی رو بیامرزه این دیگه چیه:-o
مبارزه هاش هر یک نفر میاد جلوت بازی انگار قطع میشه و فقط باید رو شکست اون دشمنه تمرکز کنیم اینطوری که میمیریم تا بخوایم یه مرحله رو تموم کنیم:d

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال تو مرحله اخر دارم

که اونجا که کایوس رو هم میتونیم بکشیم و هم زنده بزاریم (که باید دکمه کشتن یا نکشتن رو بزنیم) . میخواستم بدونم که پایان بازی با کشتن و نکشتنش فرف میکنه و برای پایان خوب باید بکشیمش یا نه

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
یه سری شکستش دادی دیگه؟ببین اون یه سری باهاش می جنگی و شکستش میدی و میبینی که دوباره زنده میشه خب؟ باید بری یه آرتیفکت تو اون منطقه گیر بیاری و وارد منطقه ی بعدی بشی و اونجا یه اژدها هست که داره از گوجه فرنگی ها رو:d می بلعه. اون اژدها رو شکست بدی، میتونی برگردی به این دنیا و با Snow که میشید کلا 3 نفر بزنید یارو رو لت و پار کنید!

نه یه بارم نتونستم همون اول مرحله دختره فرار کرد با پسره رفتم دنبالش بعد 3 تایی شروع به جنگیدن کردیم اما به محض اینکه جونش کم می شه دوباره پرش می کنه نیم ساعت هم جنگیدم نه من می میرم نه اون لعنتی:d

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
نه یه بارم نتونستم همون اول مرحله دختره فرار کرد با پسره رفتم دنبالش بعد 3 تایی شروع به جنگیدن کردیم اما به محض اینکه جونش کم می شه دوباره پرش می کنه نیم ساعت هم جنگیدم نه من می میرم نه اون لعنتی:d

بابا دمت گرم
من با باس اخرش 10 دقیقه هم نمیجنگم....

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان من غول اخر بازی را به زحمت بعد از ساعت ها کشتم . شما میدانید چه طور اورا راحت تر بکشم اخه برای باز کردن پایان های دیگه واقعا سخت است با ان دوباره بجنگم.

labib.mohammad

کاربر سایت
Feb 9, 2011
19
سلام بچه ها من برای اولین بار این بازیرو دارم انجام میدم ولی تا حالا گیم پلیش رو نفهمیدم چی به چیه و اینکه با دشمنات باید چتوری مبارزه کنی مثلا کومبو 2 نفره با هم که زده rb بعدش چجوریه اگه میشه کسی یه توضیحی مختصری راجبش بده ممنون میشم خیلی بازی جالبیه ولی اگه دستی بود جنگهاشون خیلی بهتر بود مثل pop

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان من غول اخر بازی را به زحمت بعد از ساعت ها کشتم . شما میدانید چه طور اورا راحت تر بکشم اخه برای باز کردن پایان های دیگه واقعا سخت است با ان دوباره بجنگم.

هیچی . شما فقط باید لول کاراکترت رو ببری بالاتر و اسلحه های بهتر بخری تا راحت بکشیش
اگه درست یادم باشه بعد از کشتن باس آخر اون اسلحه نهایی باز میشه . منتها یه مقدار گرونه.

سلام بچه ها من برای اولین بار این بازیرو دارم انجام میدم ولی تا حالا گیم پلیش رو نفهمیدم چی به چیه و اینکه با دشمنات باید چتوری مبارزه کنی مثلا کومبو 2 نفره با هم که زده rb بعدش چجوریه اگه میشه کسی یه توضیحی مختصری راجبش بده ممنون میشم خیلی بازی جالبیه ولی اگه دستی بود جنگهاشون خیلی بهتر بود مثل pop

شما اگه تازه کاری از Auto Attack استفاده کن . خودش برات میچینه که چه اسپلهایی بزنه .
یه کاراکترت رو جوری بالا ببر که از جادو استفاده کنه (Rav) و یکی رو جوری بالا ببر که از اسلحه استفاده کنه (Com)
چیزی به اسم کومبو نداره یا حداقل من یادم نمیاد . منتها در بین مبارزه شما میتونی Rb رو بزنی و نوع تاکتیک تیمیت رو عوض کنی
مثلا جایی که Health زیادی نداری میتونی یکی از کاراکترهات رو بزاری رو حالت Sen و اون دوتای دیگه رو بزاری رو حالت Med
Med یعنی احیای Health
Com حالت مبارزه با اسلحه
Rav حالت مبارزه بوسیله جادو
Sen حالت دفاعی که توجه دشمن رو به اون کاراکتر جلب میکنه و در نتیجه بقیه کمتر صدمه میبینن و دیگه اینکه تو این حالت Health کمتری کم میشه
Sab روی دشمن انواع جادوها رو میندازه که مثلا دشمن رو ضعیف میکنه یا استفاده از جادو رو از دشمن میگیره...
ُSyn برعکس حالت بالایی هست منتها روی افراد خودت اثر میکنه , مثلا قدرت ضربه هات رو بیشتر میکنه

Tehanu

کاربر سایت
Feb 21, 2010
721
دوستان سایتی که راهنمایی بازیو داشته باشه لینکشو میدین؟ :-/
و یه سوال:
من الان تو Episode 4 هستم توی اون Tower باید یه Wild Artifact پیدا کنم درسته؟ خُب از کجا باید پیدا کنم؟ :d
ویرایش:
خودم حل کردم مشکل رو ممنون. اینم راهش برای دوستانی که این قسمت رو مشکل دارن:
باید با Wild Artifact ـی که دارید حالا از هرجایی که پیدا کردیدش، به01X AF Yaschas Massif برید و یکی دیگه از Gate هارو پیدا کنید از آرتیفکت استفاده کنید وارد Augusta Tower 300AF میشید دیگه دیگه... :d

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب تاپیک رو از زیر کلی خاک کشیدم بیرون :D

میگم قرار نبود یه چندتا DLC داستانی برای بازی بیاد ؟! اصلا DLC داستانی برای بازی اومده ؟! اگه اومده اسمش چیه ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر