Final Fantasy XIII-2, Xbox360

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
فعلا به یه مشکل اساسی برخوردیم. دنبال Wild Artifact هستم و به شدت بهش احتیاج دارم ولی اصلا نیست. اعصابم رو بهم ریخت دیشب. بعد از 20 ساعت بازی به خاطر یه چیز مسخره الکی گیر افتادیم. حالا باید تک تک دنیا ها رو بگردم تا پیداش کنم!

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فعلا به یه مشکل اساسی برخوردیم. دنبال Wild Artifact هستم و به شدت بهش احتیاج دارم ولی اصلا نیست. اعصابم رو بهم ریخت دیشب. بعد از 20 ساعت بازی به خاطر یه چیز مسخره الکی گیر افتادیم. حالا باید تک تک دنیا ها رو بگردم تا پیداش کنم!
چرا خودتو اذیت میکنی برو gamefaqs راحت راهنماشو بخون چون همین طوری پیدا کردنش سخته

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
من این بازی رو برای lt۲ گرفتم ارور unrecognized disc میده. همهٔ بازیهای جدید مثل darkness,neverdead و ... آمدند فقط این نمیاد. داشبردم ۱۳۵۹ هست. رو این داشبورد نمیاد؟
کسی‌ نمیدونه؟ رو ۱۳۵۹ میاد؟ یا باید آپدیت بشه بالاتر؟ یا اصلا دیسک مشکل داره؟

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان من یک جای بازی گیر کردم . ان جایی هستم که هوپ به ما می گه باید یه چیز هایی را پیدا کنیم در زمان های مختلف . من یکی از ان ها را پیدا کردم ولی بقیه ان هارا نمی دونم کجا هستند.

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بالاخره رد شد. امشب دیگه تمومش می کنم!

دوستان من یک جای بازی گیر کردم . ان جایی هستم که هوپ به ما می گه باید یه چیز هایی را پیدا کنیم در زمان های مختلف . من یکی از ان ها را پیدا کردم ولی بقیه ان هارا نمی دونم کجا هستند.

منم همینجاش گیر کرده بودم و با این Final Fantasy 13-2 Walkthrough | GameFront مشکلم حل شد!
البته اگر تونستی این رو هم باز کنی بهتره Walkthrough - Final Fantasy 13-2 Wiki Guide - IGN

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
دوستان من یک جای دیگر گیر کردم . ان جایی هستم که بعد از جنگیدن باکایوس. کایوس تبدیل به سه هیولا می شود .نمی دونم چه جوری بکشمش.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان من یک جای دیگر گیر کردم . ان جایی هستم که بعد از جنگیدن باکایوس. کایوس تبدیل به سه هیولا می شود .نمی دونم چه جوری بکشمش.
باید لول کاراکترت بالا باشه تا بتونی راحت بکشیش وگرنه تاکتیک خاصی نداره (البته اگه اصول تاکتیک مبارزه ها رو بدونی)
حتما از دو Rav و یه com استفاده کن(Com رو مانستر بذار) تا سریع اون میله Damage meter پر بشه و بعد به دو Com و یه Rav تغییر بده
این وسط از Sab و Syn هم استفاده کن

amirgolo

کاربر سایت
Jun 3, 2009
450
نام
امیرعلی
تو agustus tower در سال 200
میریم کایوس میبینیم.
بعد میره از یک پلی رد میشه باید بازش کنیم میگه دنبال یک کلید بگرد
اونجا باید چیکار کنم؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
تو agustus tower در سال 200
میریم کایوس میبینیم.
بعد میره از یک پلی رد میشه باید بازش کنیم میگه دنبال یک کلید بگرد
اونجا باید چیکار کنم؟
برای باز کردن اون آسانسور باید به یه زمان دیگه (اما همین منطقه) بری . دروازه ها رو با کرستال باز کن تا منطقه موزد نظر رو پیدا کنی . .

genesis007

کاربر سایت
May 16, 2010
1,300
نام
shahab
amirgolo جان توی نقشه زمان ها اگر نگاه کنی باید دو تا مربع مشکی باشند یکی از در وازه ها در مربع های سفید به ان جا راه دارد .فکر کنم در وازه ی ان در ان سرزمینی بود که hope را برای اولین بار دیدم.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
دوستان برای این که توانایهام رو افزایش بدم (مثل افزایش قدرت اتش و یخ و باد و...) باید کجا برم

با بالا رفتن لول کاراکترت توانایی Rav هم بالا میره که یعنی قدرتت بیشتر میشه و برای این کار ,کاری نمیتونی بکنی بجز کشتن مانسترها

labib.mohammad

کاربر سایت
Feb 9, 2011
19
سلام بچه ها من برای اولین بار این بازیرو دارم انجام میدم ولی تا حالا گیم پلیش رو نفهمیدم چی به چیه و اینکه با دشمنات باید چتوری مبارزه کنی اگه میشه کسی یه توضیحی راجبش بده ممنون میشم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر