Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اون وقت واسه ی اون تروفی باید پنج نفر رو به یک درخت آویزون کرد؟
همونطور که توضیح خود اچیومنت هم گفته:
Hang 5 enemies by using rope darts
فقط باید 5 نفر رو از درخت با روپ دارت آویزون کنی، نیازی نیست همزمان باشه یا به یه درخت باشه

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
دوستان یه سوال دیگه:
من تمام مناطق رو لیبریت کردم ولی تو قسمت شمالی نیو یورک (که میشه آخرین منطقه) مشکل پیدا کردم. یعنی 90% ـش کردم ولی آخرین کاری رو که باید انجام بدم توی نقشه نیست!
لطفا کمک کنید خیلی حیاتیه.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
همونطور که توضیح خود اچیومنت هم گفته:
Hang 5 enemies by using rope darts
فقط باید 5 نفر رو از درخت با روپ دارت آویزون کنی، نیازی نیست همزمان باشه یا به یه درخت باشه

حتماََ که نباید درخت باشه . به یه پشت بوم یا این چوبها که روش راه میری هم که گیر بدی حله

xXKinGStaRXx

کاربر سایت
Aug 21, 2012
534
نام
Ali
دوستان یه سوال دیگه:
من تمام مناطق رو لیبریت کردم ولی تو قسمت شمالی نیو یورک (که میشه آخرین منطقه) مشکل پیدا کردم. یعنی 90% ـش کردم ولی آخرین کاری رو که باید انجام بدم توی نقشه نیست!

تو نقشه یه سری جام هایی هستن همه اونا رو پیدا کن بعد برو پیش اون ناخدا نمیدونم میشناسی یا نه بعد باهاش که صحبت کردی یه نقشه میاد .تو نقشه عکس جام هست اون مراحل رو تموم کن ولی بازم فکر نکنم 100 بشه چون باید کلا نقشه رو پاک سازی کنی:d

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
پشت بوم؟؟؟دقیقا چطوری؟و از کجا؟؟

یه چیزی تو همین مایه ها:d

52984397946897858825.jpg

- - -ویرایش - - -

دوستان یه سوال دیگه:
بله این میتونه یه باگ باشه و حتی یکی از مراحل سه گانه رو که برای رسیدن به مرحله ی اخر لازمه رو نشون نده فک کنم این عکس بهت کمک کنه این سه جارو بگرد به احتمال زیاد موفق میشی:bighug:

yjfHv.jpg

- - -ویرایش - - -

تو نقشه یه سری جام هایی هستن همه اونا رو پیدا کن بعد برو پیش اون ناخدا نمیدونم میشناسی یا نه بعد باهاش که صحبت کردی یه نقشه میاد .تو نقشه عکس جام هست اون مراحل رو تموم کن ولی بازم فکر نکنم 100 بشه چون باید کلا نقشه رو پاک سازی کنی:d
نه اون چیزی که شما میفرمایید peg leg trinket هست که ربطی به ازاد سازی نیویورک شمالی نداره ومربوط به گیم پلی فرعی و مراحل peg leg میشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان یه سوال دیگه:
دقیقا من خودم همین مشکل رو داشتم ولی بالاخره حلش کردم:
تو همون منطقه ای که لیبریت نشده تمام کوچه ها و مزرعه ها رو با اسب گشتم تا بالاخره دیدم سر یه کوچه یه نفر و دارن میزنن و یه ماموریت همون بود که رو نقشه نشون نمی داد، تو همون منطقه دقیق بگردی پیدا میشه

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
دوستان واقعا از کمکاتون ممنونم.
ببخشید که هی سوال میکنم آخه اولین باره که دارم سری AC رو میرم یکم برام گنگه.
توی مرحله ی THE GHOST SHIP گیر کردم باید چیکار کنم? انگار باید یه چیزی رو پیدا کنم.

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
دوستان واقعا از کمکاتون ممنونم.
ببخشید که هی سوال میکنم آخه اولین باره که دارم سری AC رو میرم یکم برام گنگه.
توی مرحله ی THE GHOST SHIP گیر کردم باید چیکار کنم? انگار باید یه چیزی رو پیدا کنم.
خوب کجای مرحله رو گیر کردی؟

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
خوب کجای مرحله رو گیر کردی؟
ممنون اینو رد کردم.
دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم یه حیوون رو به جون یه گارد بندازم تا تروفی رو بگیرم، یکی اگه ویدیویی یا یه راهنمایی توپ بلده بگه فیض ببریم.

US_ENTERPRISE

کاربر سایت
Jul 17, 2013
24
نام
Pooriya Rz
ممنون اینو رد کردم.
دوستان من هر کاری میکنم نمیتونم یه حیوون رو به جون یه گارد بندازم تا تروفی رو بگیرم، یکی اگه ویدیویی یا یه راهنمایی توپ بلده بگه فیض ببریم.
میشه متن انگلیسیشو کامل بنویسی چون راحت تر میشه کمک کرد:)

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
ممنون اینو رد کردم.

توی یکی از ماموریت هایی که مربوط به شکار بودن(اسمش یادم رفته:D[the....of huntman فکرکنم¡])که دنبال یک ببر میفتی سر راهت یه کمپ از سربازهایی که برای شکاراند هستش که بخاطر اینکه توی کوه هستن و حیوونات اونجا زیاده یه دفعه یه سری ازاین پلنگای کوچیک بشون حمله میکنه!
این اچیومنت رو من اینطور باز کردم...
ولی خب متن کامل راهنمای اچیومنت رو بزار ک بقیه دقیق تر بگن بهت...

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان گلم من الان 16% بازی را رفتم
فعلا گیر کردم کمکم کنید بیام بیرون :d
من الان اون پسر سرخپوسته هستم توی نقشه چندتا عکس چادر قبیله کشیده میرم و کارهایی را که گفتن انجام میدم اما فکر میکنم این داستان بازی نیست هیچ مرحله ایی برام باز نشده به بوستون رفتم اونجام به نظر نمیاد مرحله خاصی باشه فقط باز هم همون چادرهای قبیله وجود دارند با انتقال سریع هم میرم این ورو اونور بازم چیزی نیست من خیلی وقت ندارم میخواهم فقط قسمتهای داستانی بازی را برم چالنجها را اگر وفت کنم بعدا بازی کنم . یک سوال دیکه چند تا صندوق توی نقسه هستند که بعضیاشون قفل هست من کار اول و دومشون انجام میدم بعد میگه ار تی را بزن من هرچی میزنم قفل باز نمیشه کمکم کنید مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر