Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
دوستان گلم من الان 16% بازی را رفتم
فعلا گیر کردم کمکم کنید بیام بیرون :d
من الان اون پسر سرخپوسته هستم توی نقشه چندتا عکس چادر قبیله کشیده میرم و کارهایی را که گفتن انجام میدم اما فکر میکنم این داستان بازی نیست هیچ مرحله ایی برام باز نشده به بوستون رفتم اونجام به نظر نمیاد مرحله خاصی باشه فقط باز هم همون چادرهای قبیله وجود دارند با انتقال سریع هم میرم این ورو اونور بازم چیزی نیست من خیلی وقت ندارم میخواهم فقط قسمتهای داستانی بازی را برم چالنجها را اگر وفت کنم بعدا بازی کنم . یک سوال دیکه چند تا صندوق توی نقسه هستند که بعضیاشون قفل هست من کار اول و دومشون انجام میدم بعد میگه ار تی را بزن من هرچی میزنم قفل باز نمیشه کمکم کنید مرسی
همون سرخ پوسته شخصیت اصلی بازیه! اونام مراحل اصلیه! برو تا بزرگ شه...:d

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
من توی این under ground ها گیر کردم، یعنی همه ی درهاش رو باز میکنم فقط تویه یه سری در که روش 4 تا دایره با عکس های مختلف هستن (مثلا آدم و ترازو و ...) گیر کردم اصلا نمیدونم باید چیکارشون کنم.
راستی اگه کسی عکسی از همه ی under ground ها داره لطفا رو کنه ما هم فیض ببریم. :d
لطفا کمک کنید. Thanks

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام دوستان.
من توی این under ground ها گیر کردم، یعنی همه ی درهاش رو باز میکنم فقط تویه یه سری در که روش 4 تا دایره با عکس های مختلف هستن (مثلا آدم و ترازو و ...) گیر کردم اصلا نمیدونم باید چیکارشون کنم.
راستی اگه کسی عکسی از همه ی under ground ها داره لطفا رو کنه ما هم فیض ببریم. :d
لطفا کمک کنید. Thanks
اونا بر اساس نماد های فراماسونری هست! یادم نیست چیا بود عکساش! فقط میدونم هرم و تک چشم بالا بودن! تو اون یکی هم فکر کنم ترازو بالا بود!

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
اونا بر اساس نماد های فراماسونری هست! یادم نیست چیا بود عکساش! فقط میدونم هرم و تک چشم بالا بودن! تو اون یکی هم فکر کنم ترازو بالا بود!
من نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم. باید بچینمشون روی هم یا مثلا تو هر دایره یدونه بزارم. کلا یکم پیچیدس یکم فکر کن قلقش رو بهم یاد بده دمت گرم. ;)

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
من نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم. باید بچینمشون روی هم یا مثلا تو هر دایره یدونه بزارم. کلا یکم پیچیدس یکم فکر کن قلقش رو بهم یاد بده دمت گرم. ;)

فک کنم جاهاشون رو باید تغییر بدی تا بالاخره قفل در باز بشه
البته خیلی یادم نیست

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
نه رو هم نباید باشه! میگم بر اساس عقاید فراماسونری هست! شکلاش رو بگی میتونم بهت بگم هر کدوم رو کجا بذاری! فقط یادمه هرم تک چشم بالا بود!
آره تو هر دایره یه شکل!
فکر کنم زمین هم پایین بود...

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان.
لطفا کمک کنید. Thanks
اکثر درها رو به راحتی با اطلاعاتی که اطراف همون در و تو همون اتاق هست میتونی باز کنی، یه ذره تو اتق بگرد یه کاغذ پیدا می کنی که یه سری اطلاعات بهت میده که یه قسمت هایی بولد شده، قسمتهای بولد شده همون نمادها هست فقط باید به هم ربطشون بدی
البته یکیشو که حدس زدی بقیشو با آزمون خطا هم می تونی پیدا کنی

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
دوستان واقعا ممنون بات کمکاتون الان بازیم 99 درصده و توی این citizen mission ـهای لعنتی گیر کردم روی 33% موندن اونوقت اصلا نمیدونم باید چیکار کنم (توی نقشه هم هیچ علامتی براشون نیست) لطفا کمکم کنید دیگه آخراشه.

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوستان لطف کنید این آپدیتی که اکثر باگای بازی رو رفع میکنه و حجمشم حدود 17 مگابایته رو از کدوم سایت دانلود کنم؟ اگر میشه لینکشو بزارین:-b راستی یه سوال دیگم داشتم من بازی رو از روی دیسک اجرا میکنم و هارد کنسولم 4 گیگه!میشه آپدیتو بدون نصب بازی انجام داد؟
ممنون میشم

آخرین ویرایش:

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام دوستان لطف کنید این آپدیتی که اکثر باگای بازی رو رفع میکنه و حجمشم حدود 17 مگابایته رو از کدوم سایت دانلود کنم؟ اگر میشه لینکشو بزارین:-b راستی یه سوال دیگم داشتم من بازی رو از روی دیسک اجرا میکنم و هارد کنسولم 4 گیگه!میشه آپدیتو بدون نصب بازی انجام داد؟
ممنون میشم
اره میشه :D

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
قضیه این آپدیت 17 مگاباتی چی هست ؟؟ همون تایتل آپدیت هستش ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید و بگید چه تاثیر مثبتی روی بازی داره و همین طور لینک دانلودش . مرسی .

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
ممنون میشم

اره میشه :D[/QUOTEتوضیحات بیشتر چطور انجام میشه و از کجا بگیرم و ...؟ مرسی

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
چون قبلا بازیو زیاد نرفتم میپرسما:d
این لایبرشن میشن ها رو میرم,ولی جوجه اساسین استخدام نمیکنه چرا?
لایبرشن کنتراکت ها هم میرم میره یه سری صحبت بلغور میکنه و تمام.Nothing! :d
فقط این بابا,قصابه رو دارم همشم میفرستمش ماموریت کار کشته بشه:d

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوستان من هم بالاخره بعد از 70 ساعت بازی رو 99% کردم ،هرچند که تایتل آپدیت رو هم ریختم اما یکی از باگا که مربوط به delivery تو منطقه نیویورک بود رو رفع نکرد سر همین قضیه بازی 100% نشد.دیگه حسش نبود بازی رو از اول برم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر