Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
به دلیل جلوگیری از لو رفتن داستان، حتما برای صحبت درباره داستان بازی از تگ اسپویلر استفاده کنید، در غیر اینصورت برخورد خواهد شد.
با تشکر.

درود

13293301421.jpg

لحظه های پیش عنوان جدید از سری توسط Ubisoft رسما تائید شد و برای 30 اکتبر امسال عرضه میشه.

پست اول اپدیت میشه.

درود
تو متن زیر یک سری Spoil ها ریز وجود داره

- روند ساخت بازی به گونه ای بوده که بازی را در اصل خود نگه دارد و در حین حال موارد و قابلیت های جدیدی به بازی اضافه شده است

- مکان های زیادی در بازی وجود خواهند داشت که راه های مختلفی برای اکتشاف در آنها وجود دارد

- کات سکانس های بازی از موارد اکشن تا بیان کردن داستان را در بر میگیرد. و همچنین در بعضی کات سکانس ها به زبان Mohawk (زبان بومی آمریکا) میباشد

- پروسه ساخت بازی در مقایسه با بقیه عنوان های سری، طولانی تر بوده. در واقع از بعد از AC2 این بازی به مدت 3 سال تحت نظر تیم AC2 در دست ساخت بوده است

- داستان بازی در مورد جنگ Templar ها با بومیان و اساسین ها است و در مورد پیروز شدن در جنگ داخلی آمریکا نیست. البته داستان زندگی شخصیت اصلی را نیز در برمیگیرد

- دید دوربین بازی کمی تغییر کرده تا بهترین دید ممکن را ارائه دهد

- بازی بر اساس نسخه جدید از انجین Anvil در دست ساخت است

- شخصیت بازی پسر یک زن بومی آمریکا و یک سرباز انگلیسی است. او خود را Connor مینامد اما نام اصلی Ratohnhaké:ton میباشد. که در ادامه مسیر زندگی خود را با ملحق شدن به اساسین ها میابد

- Connor شخصیت آرامی دارد و در بیشتر مواقع اجازه میدهد نبرد به جای او سخن بگوید. در مقایسه با Ezio ، او بیشتر یک مبارز آزاد است که برای تحقق عدالت به جای انتقام مبارزه میکند

- محل های بازی شامل Boston ، New York و مناطق وسیعی از مناطق آمریکاست. این مناطق 1.5 برابر Rome در Brotherhood است و اتفاقات زیادی از داستان در آن اتفاق می افتد

- شخصیت اصلی در نبرد طرف آمرکایی ها است. اما این بدان معنا نیست که آمریکایی ها طرف خوب هستند و انگلیسی ها طرف بد زیرا Templar ها در همه جا حضور دارند

- سیستم تغییر فصل در بازی وجود دارد. به نوعی که میتوانید آفتاب گرم تابستان و برف زمستان را تجربه کنید

- سیستم مبارزه و مخفی کاری بازی مجددا ساخته شده و المان های بسیار بیشتر مانند بالا رفتن از درختان، استفاده عوامل محیط و ... را در بر میگیرد و همچنین امکان استفاده از دو اسلحه همزان نیز به بازی اضافه شده است

- حیواناتی مانند خرس ها و گوزن و ها ... در بازی وجود دارند و پلیر میتوان آنها را کشته و پوست آنها را بردارد و در سیستم اقتصادی جدید بازی از آنها استفاده کند

- پازل های جدید و واقعگرایانه ای در بازی وجود دارند که همه آنها توسط Subject 16 داده نمیشود

- دزموند در این نسخه از Animus 3 استفاده میکند و خود را داخل اتفاقات بسیار مهمی میابد

- 100% شدن Sync بازی بازگشته و سیستم Checkpoint هم تغییر کرده. بدین صورت که در داخل ماموریت ها نیز Checkpoint وجود دارد و در صورت باختن لازم نیست از اول ماموریت را بروید

- Brotherhood یا گروه اساسین ها در بازی با ظاهری متفاوت در بعضی جاها وجود خواهند داشت

- دیگر موزدور ها، دزد ها و .. در بازی وجود ندارند اما جایگزینی برای آنها وجود خواهد داشت
Assassins-Creed-3.jpg

Source

خلاصه مطالب بالا توسط دوست عزیز "صابر" نوشته شده تو این پست:

http://forum.bazicenter.com/thread56285/page7/#post1887403

بازی 97% اجرا میشه.
DVD 1 بازی و DVD 2 مالتی پلیر.

Last edited by a moderator:

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
زمان معرفی بازی در این تاپیک 9:57 اونبخت زمان تاسیس این تاپیک 9:52 :|وجدانا سرعت عمل فریدون دهشتناکه:d

81651.jpg

رنگ و اب و مدل نوشتاریش یکمی زیادی نرم و نازک شده ! یعنی 1% ممکنه شخصیت جدید زن باشه ؟!؟!؟:d
3 سالم هست که در دست ساخت و این جماعت فضول که ابدارچی برا گیلموت چایی میبرن میفهمن ، نفهمیدن
خیلی منتظرم با دزموند Daniel Cross رو ببینیم و به راه راست هدایتش کنیم بدبخت نفهمید کی اسسین شد کی تمپلار

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
کاراکتر بازی:
13305991011.jpg
من که هایپ شدم:D
=======
ویرایش:اینم یه عکس جدید:
14850876604542728762.jpg

آخرین ویرایش:

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
کاراکتر بازی:
13305991011.jpg
من که هایپ شدم:D
اوووووووووووف یعنی اگه فیگورش همین باشه اسم اتزیو و الطائر نمیارم واقعا چی در آوردن اینا :d :x اسمش بگند دیگه چیزی تو مایه ها آپاچی اینا هست :d
دست چپش تفنگه؟

بله راستش هم تبر تام هاوک که خیلی تو بین سرخپوست ها رایج بود پرت میکردن تو مغز دشمن :d
تفنگش هم خیلی معروفه یک نوع شاتگانه که فکر کنم 2فشنگ هم میخوره خیلی هم محبوب بوده بین سربازان و البته سلاح رایجی هم بوده بین همه حتی دزدان دریایی هم عاشقش بودن چون هم قدرت بالایی داشت و هم کشندگی فراوان و از طرفی با یک دست هم راحت میشه تیراندازی کرد
کلا این آساسینز جدید ما تلفیقی از سلاح ها محبوب دوران فوق هست فکر کنم دو رگه باشه چون هم سرخپوستی میزنه و هم اونوری

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
عالیه
فقط خدا کنه هیچ رقمه به ایتالیا ربطش ندن . دیگه حالم از لهجه ایتالیایی و اون مرتیکه مستهجن بهم میخوره !:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
با این سرعتی که داره اخبار و عکساش لیک میشه فکر کنم تا شب 1-2 تا تریلرم ببینیم:d

سرخپوست ! تنها نژادی که به ذهنم نرسید همین بود بوی نوع اوری میاد اقا :d

ارتقاء اَنویل به یه انجین بدرد بوخور نه ناقص نه بارون داره نه باد داره نه پوشش گیاهی درست حسابی داره فقط بلده ساختمون بسازه نمیشه که بابا اَه:d

یه نوع اوری خفن دیگه هم میشه تصور کرد (فقط در حده تصور) اونم اینکه شخصیت اصلی زمان حال دزموند نباشه ! یعنی دزموند بیوفته دنبال اون مکانی که اون یارو بهش گفت ! و باقی کار ها که خیلیم زیاده برسه و یه نفر دیگه بخوابه رو انیموس 3.0 ! و جد و اباد یکی دیگه رو ببینیم ! چون از طرفی دزموند واقعا وقت سر خاروندن نداره تو این نسخه اصلا با عقل جور در نمیاد که دوباره بخواد بخوابه رو انیموس ولی اینکه کی بجاش بره گذشته و این حرفا رو فعلا نمیتونم تصور کنم دیگه ببخشید:d

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
یه Wish list دارم از این نسخه به شرح زیر:D:
موتور قوی تر با ارتقا گرافیکی درست حسابی و نه با چندتا افکت مسخره جدید,
هوش مصنوعی قوی تر,
بازگشت سیستم Fighting به سیستم نسخه های قبل از Revelations
گیم پلی وسیع تر و گسترده تر,
بازگشت اون معما خوشگلها:D(شبیه معماهای Subject 16) که از نسخه دوم اضافه شد,
تمرکز گیم پلی بر روی شخصیت اصلی و نه تمرکز به روی Allyـهای بی مغزِ به درد نخور,
کاریزمای شخصیت اصلی,
کلا این Revelations به دلیل آشغال بودنِ بی حد و حصرش انتظارم رو از نسخه سوم زیاد کرده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر