Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

Roozbeh psp

کاربر سایت
Nov 20, 2010
617
نام
روزبه
اینم همین دیشب کارش تموم شد.واسه فن های اساسین.میزارم..یادگاری از طرف ما.مثلا اگه خواستین میزارید اواتار.
xmt2zb6f9j14lramy4z.jpg
av0sfxewk7bd5p2r8mgn.jpg

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا چجوری به تعداد اساسین هام اضافه کنم.
این که فقط یه چلغوز بیشتر نداره!
باید جوجه اساسین هارو بفرستی ماموریت تا قوی بشن، با Liberate کردن منطقه ها بهت جوجه اساسین اضافه می کنه که بهتره 3تا که شدن بفرستیشون ماموریت

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
باید جوجه اساسین هارو بفرستی ماموریت تا قوی بشن، با Liberate کردن منطقه ها بهت جوجه اساسین اضافه می کنه که بهتره 3تا که شدن بفرستیشون ماموریت
آهااااااا.خیلی ممنون.داشتم هی لیبریت میکردم. تموم نمیشد.
این بنده خدا لول 1 بود 14 بار فرستادمش هی مصدوم میشد.:))))))))))

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان
من تو چندتا تروفی مشکل پیدا کردم خواستم کمکم کنین:
Eye Witness : Witness a predator killing an enemy (توی این باید حیوان رو بکشم یا سرباز رو؟)
Predator : Hang 5 enemies by using rope darts (توی این باید 5 نفر رو به یک شاخه آویزون کنم؟ لطفا یکم کامل توضیح بدین)
بعد دوتا سوال دیگه :
برای Liberate کردن منظقه باید چه کار هایی رو انجام بدم؟ الان 85 درصده ولی فکر میکنم همه ی کارا رو کردم.
من چند بار مراحل ناو بوستون رو رفتم ولی انگار از توی مرحله های ناو پاک نشد، این مرحله هایی که میری رو نگه میداره؟ (چون دوبار یه مرحله ناو تکراری رفتم و اسماشون رو حفظ نکردم میگم)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان
من تو چندتا تروفی مشکل پیدا کردم خواستم کمکم کنین:
Eye Witness : Witness a predator killing an enemy (توی این باید حیوان رو بکشم یا سرباز رو؟)
Predator : Hang 5 enemies by using rope darts (توی این باید 5 نفر رو به یک شاخه آویزون کنم؟ لطفا یکم کامل توضیح بدین)
بعد دوتا سوال دیگه :
برای Liberate کردن منظقه باید چه کار هایی رو انجام بدم؟ الان 85 درصده ولی فکر میکنم همه ی کارا رو کردم.
من چند بار مراحل ناو بوستون رو رفتم ولی انگار از توی مرحله های ناو پاک نشد، این مرحله هایی که میری رو نگه میداره؟ (چون دوبار یه مرحله ناو تکراری رفتم و اسماشون رو حفظ نکردم میگم)
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم.
Eye Witness برای این اچیومنت باید ببینی که یک حیوون یه سرباز رو می کشه، نیاز نیست کاری کنی فقط باید ببینی
Predator برای این هم باید 5 سرباز رو rope darts بکشی، هرجایی که خواستی
برای Liberate کردن هم باید تو هر منطقه مردمی که نیاز به کمک دارن رو نجات بدی بعد بری تو مسافرخونه اون شهر با اساسین اون منطقه دیدار کنی تا اون ناحیه Liberate بشه
تمام مراحلی رو هم که بری سیو میشه ولی اگه بخوایی دوباره هم میتونی بری

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب بازی به خاطر کنکور تا الان نتونستم انجام بدم...الان که تموم شد حال حرف زدن ندارم<فقط می خواستم ببینم این تاپیک trivia کجا رفته؟کدوم بخشه؟

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام دوستان یک سوال در مورد یکی از liberate mission تو منطقه نیویورک داشتم عنوانش اینه:plant a false document on a snitch
نمیدونم دقیقا باید چیکار کنم؟ لطفا راهنمایی کنید؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
بچه ها من الان 5% بازی را رفتم خیلی خوشم امده سوالم اینکه بدونه چلنجها خود داستان بازی طولانی است ؟ حدودا چند ساعت تمام میشه؟

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
بچه ها من الان 5% بازی را رفتم خیلی خوشم امده سوالم اینکه بدونه چلنجها خود داستان بازی طولانی است ؟ حدودا چند ساعت تمام میشه؟
بدونه چلنج ها و گشت و گذار که بازی اصلا مزه نداره ولی فکر کنم تو 8-10 ساعت جمع بشه

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
دوستان کسی لینک راهنمایی تروفی های بازی رو داره؟
من یکم تروفی هاش رو متوجه نمیشم.
مثلا واسه هنگ کردن با طناب دار باید چیکار کنم؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
دوستان کسی لینک راهنمایی تروفی های بازی رو داره؟
من یکم تروفی هاش رو متوجه نمیشم.
مثلا واسه هنگ کردن با طناب دار باید چیکار کنم؟

روی یه شاخه وایس ،هدف رو انتخاب کن،ا y رو نگه دار!
البته قبلش از سلاح هات طناب رو انتخاب کن...:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر