Assassin’s Creed III | Xbox 360 (پست اول حتما خوانده شود)

T I R E D

کاربر سایت
Jun 11, 2012
60
میتونی بری تو زیر زمین خونه تو Homestead اونجا تمام سلاح هایی که آزاد کردی موجوده و میتونی بینشون انتخاب کنی کدوم رو Equip کنی
تو همون مغازه ای که سلاح میفروشه هم میتونی جابه جاش کنی

تو قسمت heavy weapons دو تا سلاح يا بگم دو تا تبر بيشتر نيست . من جفتشو خريدم . اما نه نميخوام ازشون استفاده كنم نه روي بدن كانر آويزون باشه . اگه خودتونم ديده باشيد يه تبر خيلي بزرگه رو بدن كانر آويزونه . من ميخوام اين رو بدن كانر نباشه . RB رو كه ميگيرم سمت چپ انتخاب سلاح هاست . يكيشون heavy weapons هست . اگه بخوام اين رو از بدن كانر حذف بشه بايد heavy weapons كه تو قسمت انتخاب سلاح هاست هم حذف بشه

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
تو قسمت heavy weapons دو تا سلاح يا بگم دو تا تبر بيشتر نيست . من جفتشو خريدم . اما نه نميخوام ازشون استفاده كنم نه روي بدن كانر آويزون باشه . اگه خودتونم ديده باشيد يه تبر خيلي بزرگه رو بدن كانر آويزونه . من ميخوام اين رو بدن كانر نباشه . RB رو كه ميگيرم سمت چپ انتخاب سلاح هاست . يكيشون heavy weapons هست . اگه بخوام اين رو از بدن كانر حذف بشه بايد heavy weapons كه تو قسمت انتخاب سلاح هاست هم حذف بشه
تنها راهش همونه اگه heavy weapons رو جزء سلاح هات انتخاب نکنی چون اگه انتخاب کنی اون آویزون میشه ازت ولی اگه به جاش شمشیر انتخاب کنی دیگه نمیبینیش چه تو RB چه همراهت.

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
رفقا توی سایت AC wiki یه نظرسنجی هست که از شما می پرسه دوست دارید سری اساسین کرید در آینده به کجا بره ... خوشبختانه اولین گزینه نظرسنجی هم ایران در زمان خشایار شاه هست ، لطفاً به این سایت رفته و ظرف 5 ثانیه در این نظرسنجی ایران رو انتخاب کنید ... ممنون.
شرکت در نظرسنجی در اینجا[
البته اگه دوست داشتین¡

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
ویرایش جدید:

نتایج فعلی نظر سنجی

ایران (30.97%)
فرانسه(12.8%)
ژاپن(12.42%)
روسیه(12.08%)

گرچه نظر سنجی مهم نیست ولی خوب پرچم ایران بالاست!

>:d

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام .
من بازی رو 85 درصد کردم .
میخواستم بدونم چجوری میشه Convoy فرستاد ؟
باید بری تو قسمت Crafting بخش Special Items و کاروان رو بسازی (هم کاروان زمینی داره و هم کشتی برای معامله از طریق دریا) بعد از قسمت Trading اجناسی که میخوای رو انتخاب میکنی و با کاروان مورد نظر میفرستی.

lordviroos

کاربر سایت
Sep 3, 2012
54
نام
mohammadreza
یه سوال مگه فرقه اساسین و تمپلار ها مال جنگ های صلیبی نیست؟!!!
پس چه ربطی به خشایار شاه داره؟

آخرین ویرایش:

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یه سوال مگه فرقه اساسین و تمپلار ها مال جنگ های صلیبی نیست؟!!!
پس چه ربطی به خشایار شاه داره؟

این سوال اینجا نباید مطرح شه ولی خب تا جایی که بتونم کمکت میکنم:
اسسین ها همونطور که خیلی ها میدونن{و ممکنه الکی باشه} یکی از فرقه های اسلام هستند که یه اسم های مختلفی مثل حشاشیون ، حشاشین و اسماعیلیه و شیعه ی 6 امامی میشناسن...
اما بعد از برخی حوادث تاریخی این فرقه ها در سرارسر دنیا پخش میشن و توی هر حکومت و انقلابی یک سری دست هایی بردند که از جمله ی اونا میشه به انقلاب آمریکا،فرانسه و...اشاره کرد اگه یه ذره دررابطه با این فرقه تحقیق بکنی به نتایج جالبی میرسی.
همونطور که خیلی هامون میدونیم در زمان فرمان روایی خشایارشاه اتفاقات مرموز زیادی افتاده مثل قتل هیرام(یا حیرام) که میتونه سوژه ی جالبی باشه در ضمن توی سری اسسین در قسمت دوم دو تن از بزرگان ایرانی که خشایار شاه و داریوش هستن اسسین معرفی شدن.
جالبه بدونین همونجا توی قسمت دوم گفته شده که هیدن بلید برای اولین بار توسط داریوش استفاده شده و مخترعش خودشه.:confused::confused:

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
دوستان کسی میدونه اون dlc که میخواست بیاد واسه ac 3 بنام ظلمهای شاه واشنگتن یا یه همچین چیزایی بود اومده یا نه؟؟!!!اگه اومده قیمتش چقدره؟؟کسی دیده؟؟چطوره؟؟؟ارزش داره!؟؟

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,038
نام
سهند
این سوال اینجا نباید مطرح شه ولی خب تا جایی که بتونم کمکت میکنم:
اسسین ها همونطور که خیلی ها میدونن{و ممکنه الکی باشه} یکی از فرقه های اسلام هستند که یه اسم های مختلفی مثل حشاشیون ، حشاشین و اسماعیلیه و شیعه ی 6 امامی میشناسن...
اما بعد از برخی حوادث تاریخی این فرقه ها در سرارسر دنیا پخش میشن و توی هر حکومت و انقلابی یک سری دست هایی بردند که از جمله ی اونا میشه به انقلاب آمریکا،فرانسه و...اشاره کرد اگه یه ذره دررابطه با این فرقه تحقیق بکنی به نتایج جالبی میرسی.
همونطور که خیلی هامون میدونیم در زمان فرمان روایی خشایارشاه اتفاقات مرموز زیادی افتاده مثل قتل هیرام(یا حیرام) که میتونه سوژه ی جالبی باشه در ضمن توی سری اسسین در قسمت دوم دو تن از بزرگان ایرانی که خشایار شاه و داریوش هستن اسسین معرفی شدن.
جالبه بدونین همونجا توی قسمت دوم گفته شده که هیدن بلید برای اولین بار توسط داریوش استفاده شده و مخترعش خودشه.:confused::confused:
با اینجای حرفت موافق نیستم :-oچون این فرقه فقط تو خاورمیانه و آسیای مرکزی فعالیت داشته و داره که امروزه اونارو به اسم اسماعیلیان نزاری میشناسیم ( هنوز هم هستن و رهبرشون آقا خان چهارمه و تو فعالیهای فرهنگی و انسان دوستانه دست دارن )
بقیه کارایی که یوبی میکنه همش تحریف تاریخه:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
سلام به همه.
کسی این دی ال سی جدید رو بازی کرده؟منظورم REDEMPTION هست؟
چطوری هست؟حال میده یا مثه اون دی ال سی اولیش ت#$ِی تخیلی شده؟

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
قفل رو چطور باز کنم هر کاری میکنم نمیشه

شک چپی رو بچرخون تا دسته ویبره بزنه و اون دستگاه کانر گیر کنه...بعدش شک راستی هم به همین شکل و در صورتی که شک چپی رو اونجا که قفل شده بود نگه داشتی بچر خون تا گیر کنه...
و بعدشم تندتند و پشت سر هم RT رو بزن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر