The Amazing Spider-Man | X360

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
lمنم بازیو امشب خریدم الان چپتر 6 هستم
واقعا بازی زیباییه و خیلی متنوع و چرخیدن تو شهرش حرف نداره :D
گرافیکشم خوبه و بنظرم مشکلی نداره و نبرد های تن به تنشم خیلی خب کار شده ولی دوربینش افتضاحه خیلی نزدیکه و اذیت میکنه
ولی در کل بازی قشنگیه بعدسری بتمن بهترین بازی مارول تو یان نسله بنظرم

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
این همه خودمو کشتم بازیو رو super hero تموم کردم آخرش یه اچیو 25 تایی داد که مربوط میشد به اینکه بازیو رو درجه human تموم کردی
آخه چرا؟؟
من فقط دوجا بازیو درجه سختیشو عوض کردم که بتونم اون یه تیکه رو رد کنم که بیشتر از 30 ثانیه هم نشد.نکنه بخاطر همینه؟اگه آره باید بگم که خیلی مزخرفه

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
من فقط دوجا بازیو درجه سختیشو عوض کردم که بتونم اون یه تیکه رو رد کنم که بیشتر از 30 ثانیه هم نشد.نکنه بخاطر همینه؟اگه آره باید بگم که خیلی مزخرفه
عزیز بخاطر همینه و درستش هم همینه ! اچیومنت یک نوع جایزه هستش که با انجام کاری که ازت میخواد بهت میده . همه-ی بازیها هم اینجورین . شما باید رو درجه سختیه سوپر هیرو بازی رو تموم میکردید نه اینکه تغییرش بدید !
همه-ی بازیها هم اینجورین مختص این بازی نیست .

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
بازیرو تموم کردم حدود 14 ساعت با همه ماموریت جانبی ها، تو روحشون فقط :d همه 699 تا رو گرفتم یکیشون مونده که زده تو منو از ایناست که تو هوا پرواز میکنه معلوم نیست کجا گم و گور شده اصلا پیداش نیست :|

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بازیرو تموم کردم حدود 14 ساعت با همه ماموریت جانبی ها، تو روحشون فقط :d همه 699 تا رو گرفتم یکیشون مونده که زده تو منو از ایناست که تو هوا پرواز میکنه معلوم نیست کجا گم و گور شده اصلا پیداش نیست :|

بعد از 500 تا تو نقشه با نقطه زرد نشون میده که....
بهرحال دو تا بود که سخت دیده میشد
یکی روی آب هست (کنار شهر) . باید با یه پرش توی هوا بهش برسی و یکی هم بالای یه ساختمون خیلی بلند که باز باید توی هوا پرش بزنی و بعد Rb روش میاد

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
بعد از 500 تا تو نقشه با نقطه زرد نشون میده که....
بهرحال دو تا بود که سخت دیده میشد
یکی روی آب هست (کنار شهر) . باید با یه پرش توی هوا بهش برسی و یکی هم بالای یه ساختمون خیلی بلند که باز باید توی هوا پرش بزنی و بعد Rb روش میاد

اون که نزدیک ابه رو که گرفتم حالا باید برم سراغ بلندترین ساختمون بالاش رو بگردم ببینم هستش تو هوا

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
سلام دوستان.میخواستم ببینم چجوری میشه از سقف با تارش آویزون شد؟

---------- نوشته در 03:25 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:15 PM ارسال شده بود ----------

من عجله دارم.شرمنده کسی نیست؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
همینجوری نمیشه آویزون شد (مثل بتمن نیست)، فقط وقتی Stealth Takedown رو میزنی به طور اتوماتیک این کار رو انجام میده و یارو رو نفله میکنه و باز برمیگرده بالا.

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
آویزون بودنش به اون شکل نیست که همینجور بمونی......فقط یه آپگرید داره که میتونی به اون شکل(آویزون) silent takedown(البته این لفظ توو بتمن بود!!) کنی و اگه ارتقاش بدی میتونی 2 نفرٌ در آنِ واحد به اصطلاح takedown کنی!

™kogima

کاربر سایت
Jul 7, 2011
140
نام
امیر علی
آویزون بودنش به اون شکل نیست که همینجور بمونی......فقط یه آپگرید داره که میتونی به اون شکل(آویزون) silent takedown(البته این لفظ توو بتمن بود!!) کنی و اگه ارتقاش بدی میتونی 2 نفرٌ در آنِ واحد به اصطلاح takedown کنی!

اونو میدونم.ولی تو اسپاید 3 میشد.R رو تو پی سی میزدم آویزون میشد.

در ضمن میشه بگید این لباس هارو چجوری باید بدست آورد؟ یکی از جاهاشو میگید؟

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
این آبدیت های بازی چقدر کامل هستند تک تکشون می تونی به موقع استفاده کنی

ماموریت های بازی هم خیلی زیبا هستند حرکات شخصیت هم به بهترین شکل ممکن طراحی شده برای مثلا وثتی تو کانال کولر داری حرکت می کنی حرکات تک تک انگشتان هم می تونی ببینی که در نوع خودش بی نظیر هست
ادم این جور سازندگان می بینه هنوز می تونه امیدوار باشه به صنعت گیم و بازیسازی .

برای من که تا اینجا عالی بوده حتی می تونم بگم بهتر از بتمن .پورتو تایپ و اینفیمیس .

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این آبدیت های بازی چقدر کامل هستند تک تکشون می تونی به موقع استفاده کنی

ماموریت های بازی هم خیلی زیبا هستند حرکات شخصیت هم به بهترین شکل ممکن طراحی شده برای مثلا وثتی تو کانال کولر داری حرکت می کنی حرکات تک تک انگشتان هم می تونی ببینی که در نوع خودش بی نظیر هست
ادم این جور سازندگان می بینه هنوز می تونه امیدوار باشه به صنعت گیم و بازیسازی .

برای من که تا اینجا عالی بوده حتی می تونم بگم بهتر از بتمن .پورتو تایپ و اینفیمیس .
بیخیال باووو داداش :d
در این حـــد یعنی خوبه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر