The Amazing Spider-Man | X360

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دشمنای تو بازی از باس فایتها سخترن :D
دقیقا. :D
من تو باس فایت های بازی 1 بار هم نمردم ولی این فنچ ها (:D) چندین بار منو نفله کردن.
کلا قلق و دکمه زنی کشتن باس ها خیلی راحت بود. ولی بازم لذت بخش بود.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
دوستان تو کار جمع کردن Comic-Book ها هستید تو بازی؟حتما پیشنهاد میکنن برید تو کار جمع کردنش...
از پرفروش ترین و محبوت ترین کامیک ها جمع آوری کردن و توبازی قرار دادن!
فصل اولش 15 صفحست که پیدا کردنش سخت نیست ولی فصل دومش 30 صفحست که پیدا کردنش سخته!(تو جاهایی مثل نوک برج باید پیداشون کنی یا کوچه پس کوچه!)

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
دوستان تو کار جمع کردن Comic-Book ها هستید تو بازی؟حتما پیشنهاد میکنن برید تو کار جمع کردنش...
از پرفروش ترین و محبوت ترین کامیک ها جمع آوری کردن و توبازی قرار دادن!
فصل اولش 15 صفحست که پیدا کردنش سخت نیست ولی فصل دومش 30 صفحست که پیدا کردنش سخته!(تو جاهایی مثل نوک برج باید پیداشون کنی یا کوچه پس کوچه!)
بله که جمع میکنیم.من تا الان 140 تا جمع کردم.نزدیک 6 تا کمیک برام باز کرده
دشمنا تو حالت sleath خیلی راحت میشه کشت....

درست.ولی اگه همه یه جا جمع شده باشن کارت ساختس :D

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
نه باو مثه هلو میشه پیدا کرد. کلا ریخته تو بازی. تو هر منطقه یه چرخی بزنی بالای 15-20 تا پیدا میکنی.
کلا 700 تا Page تو شهر هست که بعد از 500 ـُمیش یه قابلیت برات باز میشه که بقیه Page هایی که نزدیکشون هستی رو با یه نقطه ی زرد روی نقشه بهت نشون میده.
همه ش رو هم که بگیری یه اچیومنت ـه 25تایی بهت میده.
از این توضیحات بگذریم همونطور که اشاره کردی کمیک های بسیار خوبی رو توش گذاشتن.
وقت و علاقه داشتید بشینید بخونید. ;)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
منم دارم جمع میکنم اما تعدادشون خیلی زیاده...سخت همش رو جمع کردن
راستی توی شب خیلی راحت تر دیده میشن , اون موقع برین سراغ جمع کردنشون

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
منم بازی رو گرفتم و یه نیم ساعتی بازی کردم ، خیلی باهاش حال نکردم یعنی صحبت هایی که شده و میگفتن شبیه بتمن هست ، به نظر من که نبود ولی خب از همه اسپایدرمن های قبلی که بازی کرده بودم بهتر بود .

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
منم دیروز صبح بازی رو تمومش کردم.
با اینکه 12 چپتر بود ولی کمی طولانی بود بعضی جاهاهم رو اعصاب بود
26.gif

کلا با این سریش خیلی حال کردم 13 تا چپتر بود 12 تاش مراحل اصلی و اون اخری هم مراحل فرعی بود.
کلا تجربه جالبی بود.

LEONARDO2014

کاربر سایت
Jan 1, 2012
50
نام
محمد
سلام. کسی لباسهای اسپایدرمن رو باز کرده؟ بازی گفته باید داخل شهر علامتای اسپایدرمن رو پیدا کنیم تا لباسا باز بشن.من که هزار بار شهرو گشتم یه دونشم پیدا نکردم اگه کسی پیدا کرده بگه تا ما هم بر داریم.

S.N.A

کاربر سایت
Mar 27, 2010
380
نام
Amir
نه ربطی بهم ندارن اصولا راحت رکدوم رو میخوای بازی کن فقط این تو این نسل این جدیده از همه یک سر و گردن بالاتره . اگه این رو اول بازی کنی نمیتونی با بقیشون کنار بیای :D

خودمم همین حدس رو میزدم ، امیدوارم که بازی خوبی باشه واسمون. Full Achievement ش کنیم :)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
با اینکه تا آخر رفتم اما این قابلیت Web-punch برای من باز نشده
تو اینترنت دیدم کسای دیگه ای هم این مشکل رو داشتن
کاری نمیشه کرد ؟

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
بازیه خیلی خوبیه از المانهای مثبت batman زیاد توش استفاده شده گرافیکش خیلی خوبه , روند ادامه بازی و داستانش نسبتا جذابه حرکاتو ضربه ها اسپایدر منم خوب کار شده بعضی فنها خیلی حال میده و جالبه کلا بازیه خیلی خوبیه انیمیشناش به نظرم یکمی ضعیفه و بازی مشکل AA داره اگه این دو تا مشکل تو گرافیکش نبود گرافیکش فوق العاده میشد کلا با بازیایی که مثل این بی سر و صدا هایپ عرضه میشن خوب از آب در میان خیلی حال میکنم.
گرافیک 8
گیم پلی 8
صدا گذاری 8.5
داستان 8
جمع 8

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام. کسی لباسهای اسپایدرمن رو باز کرده؟ بازی گفته باید داخل شهر علامتای اسپایدرمن رو پیدا کنیم تا لباسا باز بشن.من که هزار بار شهرو گشتم یه دونشم پیدا نکردم اگه کسی پیدا کرده بگه تا ما هم بر داریم.

یکی ازلباس ها وقتی بازی رو تموم میکنی باز میشه که یک لباس ویروسی هست.بقیه لباس ها هم با تمام کردن مراحل فرعی باز میشه.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
درسته وقتی بازی رو تموم میکنی یه لباس میده که نصفش همینه و نصفش ویروس گرفته اس
لباس مشکی رو هم وقتی که همه چی رو در بازی 100% کردی میگیری. یعنی باید همه چی و در بازی تموم کنی
بغیر از این دو تا , لباس دیگه ای از مراحل فرعی نمیده اما تو یه سایت صحبت از گرفتن عکس از یه سری مناطق تو شهر صحبت کردن که من دیگه دنبالش نرفتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر