The Amazing Spider-Man | X360

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
تو شهره کامل؟ pen world? یا نقشه اش اون وسعت داره؟ از shatterd diomones بهتره خرید کمبو و ترکیب؟ از cell shade در اومده؟

بله بازي تقريبا Open World هستش و از حالت Cell shade در اومده;)

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
یعنی سیستم مبارزات مثل بتن فوق العادست؟این که خوبه.

از نظر من بازی بدی نیست . سرگرم کننده اس
مخصوصا حس حرکت بین ساختمونا با تار خیلی جالبه . با حس پرواز فرق میکنه.

سیستم مبارزات شبیه بتمن هست اما اصلا به اون ظرافت نیست . درواقع ساده تره.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته به روونی و فوق العادگیه مبارزات بتمن نیست . ولی از همون المانها استفاده میکنه و جذابه :D

یعنی کمبو نداره :| ؟ ای لعنت بهشون . تمام لذت مبارزات اسپایدی به کمبو های عجیب غریبیه که با تارهاش میزنه .

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
یعنی کمبو نداره :| ؟ ای لعنت بهشون . تمام لذت مبارزات اسپایدی به کمبو های عجیب غریبیه که با تارهاش میزنه .

بله کومبو هم داره و اتفاقا کومبوها هم اپدیت میشه....در حالت آپدیت شده من خودم تا 50 ضربشو به دشمن وارد کردم...

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
بازی کمبو نداره.فقط یه سری Special Move داره که برای اتمام مبارزه با هر دشمن انجام میشه.
اونا هم کمبو نیستن که آپدیت میشن.یسری قابلیت مخلف هستن.
وب راش فوق‌العادست.روند بازی فوق‌العادست.دوربین بازی به تنهایی روی اعصاب دوی صد متر میره.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
بازی کمبو نداره.فقط یه سری Special Move داره که برای اتمام مبارزه با هر دشمن انجام میشه.
اونا هم کمبو نیستن که آپدیت میشن.یسری قابلیت مخلف هستن.
وب راش فوق‌العادست.روند بازی فوق‌العادست.دوربین بازی به تنهایی روی اعصاب دوی صد متر میره.

اوه دیگه تابلو شد میخوای بازی رو خودت نقد کنی؟!:d

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
نه فرهود نداره . ولی خب بدک نیست مبارزاتش :D البته من وقتی میبینم تعداد دشمنها زیاد میشه سریع میپیچم به بازی چون همرو یجور میزنه حوصلم نمیکشه ! :D
روند بازی فوق‌العادست.دوربین بازی به تنهایی روی اعصاب دوی صد متر میره.
دقیقا شکل دوربینش خیلی زیاده . جاهایی که رو دیوار و سقفیم که بیچاره میکنه من رو ! ولی هیچ کاری لذتبخشتر از حرکت بین ساختمونها و سقوط تو بازی نیست :D

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بچه ها این سری Spider Man ها دنبال همه ؟ یا میشه از هر کدوم شروع کرد .
نه ربطی بهم ندارن اصولا راحت رکدوم رو میخوای بازی کن فقط این تو این نسل این جدیده از همه یک سر و گردن بالاتره . اگه این رو اول بازی کنی نمیتونی با بقیشون کنار بیای :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر