The Amazing Spider-Man | X360

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
بازی ب راحتی کنار عنوان ultimate spider-man قرار میگیره حتی تو مواردی هم سرتر از اون هست ( البته همچنان بنظرم به SPIDER-MAN 2 روی PS2 نمیرسه )
زیاد بازی نکردم ولی بازی از نظر گرافیکی جالبه . از نظر داستانی با اینکه شخصیتهای مشابه زیادی داره ولی کلا مثل اینکه یه داستان خیلی جداگونه-ای رو ارائه میده .
گیم پلی بازی هم خوبه . هرچند قسمتهایی که از QTE استفاده میکنیم میشد سخت-تر و بیشتر باشه . چون بعضی وقتها با یک کلیک یک دشمن 5-6 برابر خودمون رو با حرکات خفن از بین میبریم . میشد هیجانش رو با QTE های سخت-تر و بیشتر زیادتر کنن.
مبارزات رو در رو هم مثل BATMAN:AA و BATMAN:AC هستش دکمه X ضربه میزنه و با Y میشه ضد حمله زد . دقیقا مثل بتمن .
چیزی که خیلی به من حال داد دوربین بازی موقع پرواز کردن و تار تنیدن! :D تو شهر بود حرکت کردن بین ساختمونها عالی کار شده دوربین فوق سینمایی هستش . البته بعضی وقتها نزدیک بودن دوربین به شخصیت اصلی تو شهر یکم اذیت میکنه .
ولی لذتی که که انیمیشن حرکات صداگذری و کنترل اسپایدرمن رو هموا داره خیلی زیاده . سقوط آزاد بینهایت لذت بخشه :D
درکل بازی خیلی خوبه . خیلی بهتر از چیزی که فکر میکردم باشه .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
برای اولین بار دارم میبینم که Activision قول داده و به قولش عمل کرده!!
فک کنم گرافیک بازی از Ghost Recon:Future Soldier بالاتر هست!

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
دوستان،اگر میشه نمراتشون رو به این بازی در همین تاپیک اعلام بکنند.

من تقریبا آخرای بازی هستم و میشه گفت بهترین نسخه اسپایدر من در این چند ساله اخیر همینه و خوشحالم که تونستم برای اولین بار این نسخه از سری بازیهای اسپایدر من رو تهیه کنم....

گرافیک: 8.5

گیم پلی: 9

داستان: 7.5

موزیک : 8

میانگین کل نمره : 8.5

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
من تقریبا آخرای بازی هستم و میشه گفت بهترین نسخه اسپایدر من در این چند ساله اخیر همینه و خوشحالم که تونستم برای اولین بار این نسخه از سری بازیهای اسپایدر من رو تهیه کنم....

گرافیک: 8.5

گیم پلی: 9

داستان: 7.5

موزیک : 8

میانگین کل نمره : 8.5
پس میشه بهش امید داشت.ممنون.

War Has Change

کاربر سایت
Dec 29, 2009
3,036
نام
شایان
هرچی میرم جلو به فوق العاده بودنش بیشتر پی میبرم و البته همینطور به مشکلات دوربین !
زمانهایی که به سقف چسبیدید یا دیوار ها دوربین بد رو اعصابه :D البته خوبیهای بازی انقدر زیاده که این یکی جلوش هیچه :D
حس سقوط آزادش همونطور که گفتم فوق العادست . وقتی تو شهر میچرخم واقعا حس اسپایدرمن بودن بهم دست میده خیلی باحاله :D

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
بچه ها گرافیکش در حد یا حتی نزدیک بتمن هست؟

بستگی داره در حد بودن از نظر شما چی باشه. از نظر تکنیکی گرافیک بازی تو سطح بالایی هست ولی فیزیک بازی کمی ضعیفه و به عنوام مثال اگر بخوایم با بتمن مقایسه کنیم، ضعیف تره. ولی در کل اگر طرفدار این سری باشی و برای وقت گذرونی نخوای بازیش کنی، یکی از بهترین بازی های سری محسوب میشه.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
همین 7.5 گیم اسپات حقشه.بازی متوسط رو به بالاییه ولی شماره 2 یه چیز دیگست البته این شماره اگر مشکلات دوربین نداشت خیلی بهتر میشد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر