The Amazing Spider-Man | X360

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
من تازه اوایل بازی ام ولی چیزی که خیلی تو چشم هست اینه که بازی شدیدا سینمایی شده و صحنه های خیلی عظیمی داره مثه همون غول که اوایل بازی هستش حالا نمیدونم تا اخر این روند حفظ میشه یا نه

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
من تازه اوایل بازی ام ولی چیزی که خیلی تو چشم هست اینه که بازی شدیدا سینمایی شده و صحنه های خیلی عظیمی داره مثه همون غول که اوایل بازی هستش حالا نمیدونم تا اخر این روند حفظ میشه یا نه

این که چیزی نیست!تو Chapter 6 یه باس هست که به Call Of Duty گفته زکی!!خیلی اکشن میشه!
کلا سازنده ها از صحنه های اکشن فیلم های اسپایدی الگو گرفتن!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
خوب بازی را امروز تمام کردم در یک کلام بی نظیر ترین اسپایدرمنی بود که تا الان انجام داه بودم .فقط می تونم بگم با یک شاهکار طرف بودیم هیچ مشکلی خاصی هم ندیدم

نمره من به بازی 10 از 10

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
به نظرم تنها ایراد بازی اینه که بیشتر ماموریتها تو محیط بستس.باید تو محیط باز میذاشتن هیجان بازی دوچندان میشد

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
امروز دو سه ساعت نشستم پای بازی و به چپتر 12 رسیدم ، اما همون اول چپتر 12 که میخواهیم وارد بازی بشیم یه ارور میده و از بازی میپره بیرون .
دیسک ارور میده ، dvd بازی رو شستم ولی بازم میپره بیرون . به نظرتون مشکل از دیسک بازی هست ؟

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
امروز دو سه ساعت نشستم پای بازی و به چپتر 12 رسیدم ، اما همون اول چپتر 12 که میخواهیم وارد بازی بشیم یه ارور میده و از بازی میپره بیرون .
دیسک ارور میده ، dvd بازی رو شستم ولی بازم میپره بیرون . به نظرتون مشکل از دیسک بازی هست ؟
برای من هم اول چپتر 6 , وقتی میخواست یه در رو باز کنه یه دمو نشون میداد که همونجا ارور میداد
منتها دفعه بعد اون دمو رو زدم جلو و مشکل حل شد

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیسک رو تمیز کردم و بازم امتحان کردم ولی دقیقا همون جا بازم ارور داد ( game eror ) و از بازی پرید بیرون .
جالب اینجاست که ارور رو کلا یک ثانیه نشون میده و بعد از بازی میاد بیرون ، اصلا فرصت نمیده ارور رو بخونیم .
فکر کنم باید دیسک بازی را عوض کنم .

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیسک بازی رو عوض کردم و تونستم بازی را تمام کنم ،
بهترین تجربه اسپایدرمنی که تا حالا داشتم همین بازی بود ، فکر کنم به نوعی سورپرایز 2012 هم شده باشه ، چون قبل از عرضه بازی هیچ کس توقع یه همچین عنوانی رو نداشته ولی بعدش همه را سورپرایز کرد .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر