The Amazing Spider-Man | X360

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
نصف بیشتر بازی تو محیطهای بسته هستیم.در صورتیکه اسپایدر من تو محیطهای باز قشنگتر عمل میکنه.من که با این یه تیکش اصلا حال نکردم

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
این آبدیت های بازی چقدر کامل هستند تک تکشون می تونی به موقع استفاده کنی

ماموریت های بازی هم خیلی زیبا هستند حرکات شخصیت هم به بهترین شکل ممکن طراحی شده برای مثلا وثتی تو کانال کولر داری حرکت می کنی حرکات تک تک انگشتان هم می تونی ببینی که در نوع خودش بی نظیر هست
ادم این جور سازندگان می بینه هنوز می تونه امیدوار باشه به صنعت گیم و بازیسازی .

برای من که تا اینجا عالی بوده حتی می تونم بگم بهتر از بتمن .پورتو تایپ و اینفیمیس .

البته این نظر شماست و محترمه
اما از نظر من بهیچ وجه چه از نظر گرافیک یا داستان و یا گیم پلی در حد بتمن نبود
گرچه من خودم 1000G کردمش :d

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
همونطور که دوستمون گفت بازی 100% پیشنهاد میشه برای کسانی که هنوز بازی نکردن. بازی با تمام سادگی که داره آدمو به آینده این سبک امیدوار میکنه. در ضمن نظر شخصیم اینه که از بتمن سر تر بود. بتمن دیگه خیلی تکراری شده با حرکات تکراریش.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
میشه توضیح مختصری بدید که چطوری باید لباس های دیگه رو بدست آورد بغییر از اتمام بازی.
من تو بعضی سایتها دیدم که گفته بودن باید از یه سری مناطق تو بازی عکس بگیری تا لباس برات باز بشه (بغیر از ماموریت ها) , اما من دنبالش نرفتم
ولی یه لباس گرفتم که مشکیه و اونم بعد از اینکه همه چی رو در بازی 100% کردی بهت میده ( که بنظر من خیلی مسخره اس , چون اون موقع دیگه لازمش نداری)

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
بیخیال باووو داداش :d
در این حـــد یعنی خوبه؟
وقتی می گم خوب هست یعنی خوب هست دیگه کوروش بیا بگیر ببر امتحان کن کلا یک تجربه کاملا جدید هست :d
البته این نظر شماست و محترمه
اما از نظر من بهیچ وجه چه از نظر گرافیک یا داستان و یا گیم پلی در حد بتمن نبود
گرچه من خودم 1000G کردمش :d
ممنون وااله من بتمن تازه رو pcتمومش کردم و بقولی با نهایت جزییات ولی در کل بخوام یک جمع بندی کلی کنم این بازی بد جوری منو جذب کرد به خودش به طوری که بعد از 5 ساعت گیم پلی اصلا و ابدا برای ذره ای خسته کننده نبوده و اوج هیجان باز یرا هم می تونیم تو مبارزه با باس هاش دید

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
از من به تو نصیحت جایه دیگه چنین حرفی رو نزنی!
اصلا قابل مقایسه نیستن.

amazing spider-man 72.50
Batman Arkham city 95.94

من خودم طرفدار اسپایدر من هستم ولی مقایسه اسپایدر من با بتمن واقعا خنده دار هستش.

خوبه گفتم نظر شخصی. نضر شخصی که میتونم داشته باشم.....؟!؟!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من دیروز نشستم اساسی بازی کردم و خیلی از بازی خوشم اومد .

فقط یه جا گیر کردم :

توی چپتر ششم اون جا که اون ماره از تو ساختمان در میاد و هی میره تو زمین و میاد بیرون . اون مار رو چه جوری باید کشت ؟
راستی بازی چند تا چپتر هست ؟

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من دیروز نشستم اساسی بازی کردم و خیلی از بازی خوشم اومد .

فقط یه جا گیر کردم :

توی چپتر ششم اون جا که اون ماره از تو ساختمان در میاد و هی میره تو زمین و میاد بیرون . اون مار رو چه جوری باید کشت ؟
راستی بازی چند تا چپتر هست ؟

باید بری سمتش و وقتی لیزر زد LB رو بزنی و دوباره بری سمتش و نزدیک که شدی باید RB رو بزنی
15 تا چپتر داره تا اونجایی که یادمه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
باید بری سمتش و وقتی لیزر زد LB رو بزنی و دوباره بری سمتش و نزدیک که شدی باید RB رو بزنی
15 تا چپتر داره تا اونجایی که یادمه

ممنون ولی من نزدیکش میرم RB را میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته . خودش باید بگه تا بزنیم یا هروقت شد میشه زد ؟

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
ممنون ولی من نزدیکش میرم RB را میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته . خودش باید بگه تا بزنیم یا هروقت شد میشه زد ؟

ایشون یک تیکه رو جا انداختند.

شما وقتی که اون مار میاد بیرون باید برید سمتش،و با دکمه B اون فن یا همون پره های آبی رنگ رو با تارش متلاشی کنید و بعدش سر مار یا همون ربات به رنگ قرمز در میاد که در این حالت، باید دکمه ی RB رو بزنید و بقیش هم معلومه.یادتون باشه به اون قسمت آبی رنگ که فن ها حساب می آیند،B رو باید حتما بزنید تا بگه RB رو بزنید.

در ضمن 12 چپتر اصلی و 1 چپتر هم فرعی که در کل 13 چپتر هستش.

موفق باشید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر