Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
دوستان ایمیل راکستار همینه rockstagames@yahoo.com درسته ؟
RDR undead nighmare چی جوریه چه فرقی با نسخه اصلیش میکنه دشمناش چی هستن زامبی یا آدم ؟
شخصیت اصلی بازی کیه ؟ یه توضیح بدین ممنون میشم

ایمیلو دقیق نمیدونم
دشمنا زامبی هستن
شخصیت اصلی هم جان مارستونه

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
781
نام
حسین
بچه ها می دونم برا جواب دادن به این سوال دیر شده ولی
چرا جان مارستون رو در آخر بازی کشتن ؟اونکه آدم خوبی بود و با پلیسا همکاری خوبی داشته دلیلش چیه که کشتنش؟ بعداز مرگ جان مجبوریم که با پسرش بازی رو ادامه بدیم؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
بچه ها می دونم برا جواب دادن به این سوال دیر شده ولی
چرا جان مارستون رو در آخر بازی کشتن ؟اونکه آدم خوبی بود و با پلیسا همکاری خوبی داشته دلیلش چیه که کشتنش؟ بعداز مرگ جان مجبوریم که با پسرش بازی رو ادامه بدیم؟
اون پلیسه آدم عوضی بود! جان هم یه بو هایی برده بود! بعدش هم پلیسه همه این خلاف کارها رو به یه چشم میدید! اون کارهای خوب جان رو به چشم نیاورد! مجبور که ادامه ای نداره خیلی بعد از اون! یه مرحلست!! میتونی با سیو های قبلیت ول بچرخی...

Last edited by a moderator:

t-mac

کاربر سایت
Jan 29, 2010
159
نام
Majid
سوال در مورد شاخ شمشاد جان یعنی جک
من تازه با جک بازی رو شروع کردم ولی خبری از ماموریت نیست چیکا کنم؟چقدر دیگه بازی ادامه داره؟

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سوال در مورد شاخ شمشاد جان یعنی جک
من تازه با جک بازی رو شروع کردم ولی خبری از ماموریت نیست چیکا کنم؟چقدر دیگه بازی ادامه داره؟
کلآ یه ماموریت جانبی داره! انتقام.. از همین دایره بنفشا که میاد.. تیکه بالا لبه رودخونه! جای دقیقش یادم نیست..

sub zeo

کاربر سایت
Feb 29, 2012
8
سلام یک سوال داشتم دارم Red Dead Redemption Game of The Year Edition رو دانلود میکنم برا xbox تو 2 تا dvd هست کسی میدونه دوتاشم برا سینگل لازم یا نه ؟ اگه جواب بدین ممنون میشم !

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام یک سوال داشتم دارم Red Dead Redemption Game of The Year Edition رو دانلود میکنم برا xbox تو 2 تا dvd هست کسی میدونه دوتاشم برا سینگل لازم یا نه ؟ اگه جواب بدین ممنون میشم !
دیسک 1 بازی اصلی هست
دیسک دو RdR Undead Nightmare هست
هردو هم به سینگل مربوطه

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
913
نام
amin

ببخشید ممکنه لطف کنید بگید از کجا دانلود میکنید . ممنون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر