Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دمت گرم خودم فهمیدم چجوریه توضیحات خود سایت که بعضیش غلط و بعضی گنگ مثلا گفته تو 21 شاه 13 تاس در حالی که تو بازی شاه و سرباز و بی بی همش 10 تا میره اکثر پولام رو تو غمار 21 و تاس باختم نمیشه از غمار پول در اورد. :d

من تو پوکر میخوام تقلب کنم با لباس مخصوص اینا همش میفهمن مجبورم duel کنم ، موقع تقلب میگه y بزن میزنم یک خط میاد زیر صفحه که باید تکون بدم دست اخر میخوام بهشون ورق بدم میفهمن میگن تقلب کردی چجوری نفهمن ؟

Last edited by a moderator:

علیرضا 10

کاربر سایت
Jun 24, 2013
180
دوستان undead nightmare بازی می کنم تو مکزیک بعد مرحله mother superior که براش زامبی میبری بهت میگه یه قبرستونو پاک کن اینکارم کردم بعد دیگه ماموریت جدیدی نمیاد چیکار کنم ؟

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
دوستان undead nightmare بازی می کنم تو مکزیک بعد مرحله mother superior که براش زامبی میبری بهت میگه یه قبرستونو پاک کن اینکارم کردم بعد دیگه ماموریت جدیدی نمیاد چیکار کنم ؟
آقا سلام یکی هم مسه شما به این مشکل برخورده I appear to be stuck, no main story mission available (Undead Nightmare) - Red Dead Redemption Message Board for PlayStation 3 - GameFAQs
فک کنم باید یه سری گل یا herbs جمع آوری کنی چون ممکنه مرحله تموم نشده باشه امیدوارم بدردت بخوره

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
منم هم بعد از سال ها دوباره رفتم سراغ این بازی و به عظمتش پی بردم .اون موقع که برای اولین باز بازی کردم 15 سالم بود و فقط خط داستانی رو تموم کرده بودم ولی حالا دیدم که بازی بسیار وسیع تر از این حرفاست مخصوصا اگه بخوای 100 در صدش کنی

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
منم هم بعد از سال ها دوباره رفتم سراغ این بازی و به عظمتش پی بردم .اون موقع که برای اولین باز بازی کردم 15 سالم بود و فقط خط داستانی رو تموم کرده بودم ولی حالا دیدم که بازی بسیار وسیع تر از این حرفاست مخصوصا اگه بخوای 100 در صدش کنی
اگر یک زمانی خواستی Achievment هاش را کامل کنی یک خبر به م ن هم بده.

Salar 94

کاربر سایت
Oct 24, 2012
287
نام
سالار
اگر یک زمانی خواستی Achievment هاش را کامل کنی یک خبر به م ن هم بده.

انشا الله تابستان بعد از کنکور
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
حالا یه سوال برام پیش اومده بعد از اتمام بازی مراحل جانبی (همون علامت سوال ها) باقی هستن ؟ آخه جان مارستون تو این مراحل دیالوگ داره یعنی به جای جان باید جک حرف بزنه . یعنی این مراحلو هم با صدای جک دوبله کردن هم با صدای جان ؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ویرایش : تحقیق کردم دیدم همه مراحل جانبیو به جز اون ماموریت که یه مرد می گفت تورو میشناسم با صدای جک هم دوبله کردن !!!!

آخرین ویرایش:

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام.اقا کسی در مورد بازی چاقو چیزی میدونه؟
یعنی میشه یه راهنمایی کنید؟من بیشترش رو میبازم!
اگه ميخواي پول در بياري كه فقط پوكر بلك واتر بدرد ميخوره
اگه هم ميخواي outfit ازاد كني من حركت هارو رو كاغذ مينوشتم بعد بدون نياز به نگاه كردن به بازي از روي كاغذ رد ميكردم:d

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
خب یه سوال دیگه:D
بهترین اسب چی هست؟از کجا پیدا کنم؟فرقی هم داره؟:D
لباس چطوری بخرم؟
ممنون
کلا 3 نوع اسب سرعتی تو بازی وجود داره؛ اولی اسمش Kentucky Saddler هست که تقریبا طلایی رنگه و تو اوایل بازی بعد از مرحله ای که با Bonnie میری و چند تا اسب که رم کردن رو آروم میکنی خودش مجانی بهت میده
اسب دوم اسمش Hungarian Half-Breed هست که سفید رنگه و تو منطقه Mexico پیدا میشه اگه یکم تو منطقه بگردی پیداش میکنی، این اسب کم سرعت ترین ولی قوی ترین بین این سه اسب ـه
آخرین اسب American Standard Breed هست که یه اسب سیاه رنگه و تو منطقه Beecher's Hope (تو بخش West Elizabeth) پیدا میشه، این اسب سریعترین، همچنین ضعیف ترین اسب بین این سه تاست.
لباس هم خریدنی نیست وقتی Pause رو میزنی برو تو بخش Outfits اونجا یه تعداد لباس داره که برای آزاد کردنشون نوشته که چی کار باید بکنی بعد از انجام دادن اون کارا لباس آزاد میشه

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
خب یه سوال دیگه:D
بهترین اسب چی هست؟از کجا پیدا کنم؟فرقی هم داره؟:D
لباس چطوری بخرم؟
ممنون
همون هایی که دوستانمون گفتن درسته ولی لباس نمیتونی بخری به جز یه لباس مخصوص هست برای تقلب تو پوکر فقط اونو میتونی از thieves landing از خیاطش بخری برای بقیه ی لباس ها باید کار های مختلفی انجام بدی بعد اخر کار از خیاط بخریش 2.اسب ها هم خیلی با هم فرق دارن و به نظر من اسب های مکزیکی بهتر بودن در کل
=d>\:d/\:d/:)]\m/:balloon::bash::bash::kiss::birthday::dancing::dancing::punk::punk::groupwave::guitar::pepsi::clap::clap:

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اقا این منطفه Mexico کجاست؟هرچی میگردم پیداش نمیکنم:|
منطورم همون مکزیک ـه خودمون ـه
اگه دقت کنی کل مپ از 3 بخش تشکیل شده یکی شمال شرقه یکی مرکز و سومی هم که مکزیک باشه جنوب ـه نقشه هست (از یه رودخونه به پایین میشه مکزیک اگه دقت کنی خودت متوجه میشی)
البته اینم بگم که برای ورود به بخش مکزیک باید داستان بازی رو بری تا آزاد کنه و از همون اول این قسمت آزاد نیست

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
اقا من منطقه Beecher's Hope رو پیدا نکردم!:|
روی نقشه هم جاهایی که علامت اسب رو زده رو هم رفتم اما اسبی نیافتم!:D
مثلا اگر یه اسب بگیرم چطوری بهش زین نصب کنم و بکنم اسب خودم؟!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر