Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

amirpers

کاربر سایت
Oct 14, 2006
1,409
نام
امیر
سوال آخرم رو هم جواب بدید ممنون میشم. همین الان به ذهنم رسید.
اگه دانلودش کنم میشه دو تا دی وی دی. با کدومش باید بازی کنم اگه نخوام نصب کنمش؟

Saee xbox 360

کاربر سایت
Aug 20, 2014
390
نام
ساعي
بچه ها يك اتفاق حالب امروز داشتم تو بازي گشت ميزدم كه يهو يك خر رو كنار جاده ديدم سوارش شدم بستمش كه هروقت سوت بزنم بياد باور كنيد جزييات صورت اون از كل بازي بيشتر بود الانم دارم بهاش وسط جاده گشت ميزنم:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
واقعا این بازی کم نظیره . غروب و طلوع و شب و بارونش ادم حالی به حالی میکنه تو اون صحرا موزیک متن بازی هم فوق العاده اس
الان دارم حسرت میخورم بعد 6 ماه که چرا بازی صدرصد نکردم ! کل ماموریت هدی فرعی انجام ندادم .
تازه من بازی بعد 3 سال تازه بازی کردم یعنی 2013 . ولی بازم برام عجیب و غریب بود.:d

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
واقعا این بازی کم نظیره . غروب و طلوع و شب و بارونش ادم حالی به حالی میکنه تو اون صحرا موزیک متن بازی هم فوق العاده اس
الان دارم حسرت میخورم بعد 6 ماه که چرا بازی صدرصد نکردم ! کل ماموریت هدی فرعی انجام ندادم .
تازه من بازی بعد 3 سال تازه بازی کردم یعنی 2013 . ولی بازم برام عجیب و غریب بود.:d

جزو عجیب ترین های نسل قبل بود لامصب.
هنوزم منم حالی به حالی میشم. اوووووووووف

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
جزو عجیب ترین های نسل قبل بود لامصب.
هنوزم منم حالی به حالی میشم. اوووووووووف

من ی کاری نتونشتم انجام بدم اونم تقلب تو پوکر بود لباسشم میپوشیدم بازم هر بار لو میرفتم یک خطی اون بالا میومد نمیتونستم کنترل کنم دستم میخوندن میگفتن برو Duel کن .
با Duel اش خم حال نکردم اصولی نبود یه جاهایی سخت میشد ی جاهایی اسون سیستمش تو vall of juarez بهتر بود Duel کردن.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
من ی کاری نتونشتم انجام بدم اونم تقلب تو پوکر بود لباسشم میپوشیدم بازم هر بار لو میرفتم یک خطی اون بالا میومد نمیتونستم کنترل کنم دستم میخوندن میگفتن برو Duel کن .
با Duel اش خم حال نکردم اصولی نبود یه جاهایی سخت میشد ی جاهایی اسون سیستمش تو vall of juarez بهتر بود Duel کردن.
من که پوکرشو شانسی میرفتم کلا بلد نبودم برنده هم میشدم بیشتر وقتا خخخخخ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر