Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
پیدا کردنشون یکم سخته و فقط توی بعضی مناطق پیدا میشن، اون اسب های سفید و کرمی مانند رو فقط میدونم تو چه منطقه ای هستن، ولی مطمئنم اسب های سیاه توی مناطق برفی پیدا میشن. (توی شمالی ترین قسمت نقشه میشه پیدا کرد)

برای اینکه اسب هم رام کنی، باید اول طناب ــت رو در بیاری، بعد باید سمت اسب نشونه بگیری، (با LT فک کنم) بعدش RT رو بزنی تا طناب رو بندازه گردن اسب، همینطور که دستت روی دکمه هاست برو سمت اسب و سوارش شو، بعد یا LS یا شایدم RS رو میگه هی به سمت چپ و راست بچرخون. (فقط باید نزدیک اسب طناب بندازی چون بعد چند ثانیه سریع فرار میکنه)
ممنون:D
رام کردنش رو بلدم.منتها میخوام بدونم چطوری زین بهش نصب میشه.یا مثلا سوت میزنم همون اسب بیاد!:D

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
اقا من تو منطقه جنوب یا همون مکزیکو رفتم اما اسبی نیافتم!:|
تو اون بخش هایی که عکس اسب زده رو رفتم!
بگرد حتما پیدا میکنی
شاید اصلا اسب ـرو گرفتی و توجه نشدی یه نگاه به لیست اسب هایی که داری بنداز ببین Hungarian Half-Breed توش هست یا نه (از تو منویی که کمپ زدن رو انتخاب میکنی از اونجا اسب هات رو چک کن)

Fábio dá silva

کاربر سایت
Jun 19, 2011
4,384
نام
رضا
خب از جنرال استور داخل شهر هاش بخر
مگه میشه خرید اسب؟:-/

- - -ویرایش - - -

بگرد حتما پیدا میکنی
شاید اصلا اسب ـرو گرفتی و توجه نشدی یه نگاه به لیست اسب هایی که داری بنداز ببین Hungarian Half-Breed توش هست یا نه (از تو منویی که کمپ زدن رو انتخاب میکنی از اونجا اسب هات رو چک کن)
اسب سفید پیدا کردم.منتها سفید یک دست نیست.قهوه ای هم داره!
یه اسب تمام کرم هم پیدا کردم.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
مگه میشه خرید اسب؟:-/

- - -ویرایش - - -

اسب سفید پیدا کردم.منتها سفید یک دست نیست.قهوه ای هم داره!
یه اسب تمام کرم هم پیدا کردم.

يه اسب هست داخل يكي از شهر ها خيلي گرون هست (گرونترين) داخل مكزيك هم هست بگرد پيداش كن فكر كنم سياه هم هست درست يادم نيست عجب اسبيه رودست نداره!

Sent from iPad using Tapatalk

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan
اه ه ه اين تاپيك هنوز زندست من بازي رو تموم كردم ولي يادم رفته اخرش چي شد اگه ميشه يكي تو اسپويلر برام بگه چي شد ممنون :) ؛)

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

reza_cowboy

کاربر سایت
Jan 31, 2012
1,177
نام
رضا
اه ه ه اين تاپيك هنوز زندست من بازي رو تموم كردم ولي يادم رفته اخرش چي شد اگه ميشه يكي تو اسپويلر برام بگه چي شد ممنون :) ؛)

!!! HALA MADRID !!! CR7 !!!

دیگه کسی اینجا نمیاد سر بزنه!!!!اسپویلر هم لازم نیست دیگه...........آخر بازی جان مارستن توسط مارشالهای کثیف کشته میشه و زنش هم 2 سال بعد به طرز نامعلومی میمیره و ما کنترل پسر جان رو در دست میگیریم و یه مرحله اضافی داره که اسمش به یاد داشتن خانواده هستش و میریم اون مارشال کثیفی رو که جان رو کشته پیدا میکنیم و الان که بازنشست شده و کنار رودخونه ماهیگیری میکنه رو میکشیم.......پایان

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر