Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
خسته سوارها میایند :love:. دیگه نام نامی ـه RockStar با Open-World در هم تنیده. نسل بعد بازی بسیار خوش ساخت و جذاب Red Dead که اواسط 2004 برای Xbox و ps2 عرضه شد این بار با رنگ و روی جدید و OP شده باز میگرده تا ما فن ها (:D) رو خوشحال (!!:D!!) کنه. دیروز اولین تریلر این اثر بنمایش در امد که واقعا حیرت انگیزه. فقط ببینید تا به عظمت کار برسید!.

Redemption اواخر امسال عرضه میشه که انتظار سختی ست برای مآ :biggrin1:.
جدیترین تصاویر مربوط به تریلر منتشر:

red-dead-redemption-20090511044336816-000.jpg

Red Dead Redemption یکی از بازی های وسترنی است که سر و صدای زیادی به پا کرده و انتظارات را تا حدی بالا برده است. بازیکنان در این بازی به یکی از بزگترین‌ دنیا‌هایی که راک‌استار تابحال خلق کرده پا می‌گذارند و ماموریت‌های اصلی و فرعی فراوانی را دنبال می‌کنند.

Houser از سوی راک‌استار در گفتگویی با IGN اظهار داشته است که بازی GTA IV تجربه‌ای گرانبها برای این تیم بوده که از آن در بازی وسترن جدید خود بهره می‌برند. در زیر گوشه‌هایی از این دیدرا را می‌بینیم.

Houser در مورد داستان بازی گفت:" طریقه روایت داستان، به بازی‌های GTA و Bully شبیه است. شما در هر لحظه ماموریت‌های فراوان و متنوعی دارید و خودتان باید تصمیم بگیرید که چه کاری را برای چه کسی انجام دهید. در واقع هدف اصلی ما این است که به بازیباز آزادی عمل بدهیم."

او در مورد ماموریت‌های بازی گفت:" برخی از آن‌ها شامل سواری‌های طولانی می‌شوند و ما سعی کردیم که آن‌ها را تا جای ممکن هیجان انگیز و مفرح بسازیم، ولی در صورت شکست خوردن در ماموریت‌ها مجبور به تکرار آن نیستید( اشاره به سیستم چک‌پوینت). از نظر تعداد، شاید ماموریت‌ها کمی کمتر از GTA باشد ولی از نظر مدت، طولانی‌تر هستند."

او در مورد سیستم شکار در بازی گفت:" فکر می‌کنم حدود 40 حیوان مختلف در بازی برای شکار کردن وجود داشته باشد و همچنین Level‌های مختلفی از هر نوع حیوان وجود دارد که فکر می‌کنم برای یک بازی در این سبک، مقدار زیادی باشد. با شکار حیوانات پول و لباس بدست می‌آورید."

آیا کمندی که به کمربند John Marston آویزان است در بازی کاربردی دارد؟ وی می‌گوید:" در واقع مدتی از زمان بازی شما صرف کمند اندازی به گاو‌ها و اسب‌های وحشی می‌شود تا بتوانید آن‌ها را رام کنید. البته این کمند بر روی افراد نیز قابل استفاده می‌باشد. مثلا فرض کنید شما یک جایزه‌بگیر هستید و هدف خود را پیدا کرده‌اید. شما می‌توانید کمند را به دور او بیندازید و او را در دام خود گرفتار کرده و تا شهر به دنبال خود بکشانید."

red-dead-redemption-20090511044343769-000.jpg

همچنین به گفته او، NPC‌های بازی نسبت به اعمال و رفتار شما واکنش‌های هوشمندانه انجام می‌دهند. پس شما باید مواظب هفت‌تیر‌کشی‌های خود باشید وگرنه ممکن‌ آن‌ها را بترسانید و آن‌ها برای شما دردسر ایجاد کنند.

او در مورد دیالوگ‌های بازی گفت:" ما دیالوگ‌های بازی را در راک‌استار انجام می‌دهیم. ما قصد داریم تا جای ممکن ده‌ها هزار خط دیالوگ را در بازی‌های خود قرار دهیم."

این بازی مود مولتی‌پلیر نیز دارد که بر روی اسب، قطار و ارابه و ... انجام می‌گیرد. Houser گفت:" مود مولتی‌پلیر بازی بسیار حماسی است. البته هنوز کاملا تمام نشده است تا بتوانیم از ان صحبت کنیم. ما داریم یاد می‌گیریم که چگونه یک بازی مواتی‌پلیر را به موفقیت برسانیم."

او در مورد اینکه آیا این بازی از فیلم‌های وسترن الهام گرفته است گفت:" من تمام آن فیلم‌ها را دیده‌ام و نمی‌خواهم بگویم داریم از چیزی تقلید می‌کنیم یا نمی‌کنیم. قصد ما این است که داستانی خلق کنیم که در کنار مکانیسم بازی، جذاب و مفرح باشد."
منتظر شاهکاری هستم که سازنده های دیگه رو به فکر زنده کردن این ژانر محبوب بندازه.

Last edited by a moderator:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
چرا من هر چی فکر میکنم چیزی یادم نمیاد ..!!!

موضوعش چی هست.. باید مسابقه دورشکه سواری بدیم..؟

کلا شما ها چند نفر بودین که شدین فن این بازی !!!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
من خودم يكي از فن هاي قديمي بازي هستم. بازي واقعا فوق العاده اي بود. پر از ايتم هم بود. مثلا ميرفتي حموم تو بازي مي خريدي ( البته مثلا حموم بود اما يك سري عكس و چيز هاي ديگه باز مي كرد. ) با اينكه open-world نبود اما شهر هاش كاملا باز بودند. خيلي بازي سريعي هم بود. بهترين بازي كابوي تاريخ بدون شك RDR بوده.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چرا من هر چی فکر میکنم چیزی یادم نمیاد ..!!!

موضوعش چی هست.. باید مسابقه دورشکه سواری بدیم..؟

کلا شما ها چند نفر بودین که شدین فن این بازی !!!
سنتون قد نمیده احتمالا چون زمانی که عرضه شده بود تو ایران سقیر و کبیر به به و چه چه میکردن!. کسرآ جون هم توضیحات تکمیلی رو دادن :smile:.

AsaraymA

IchibaN
کاربر سایت
Apr 9, 2007
1,003
نام
آریا
آخ چقدر از خوندن این خبر خوشحال شدم.;)

به نظز من که بازی فوق العاده ای از آب در میاد... شکی درش نیست!:cool:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,546
نام
امیر
یادش بخیر ... بازی سرگرم کننده ای بود !

امیدوارم درست و حسابی کار کنند تا حداقل در این بیابان بی بازی ، کم بود نداشته باشیم :D

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
یادش بخیر ... بازی سرگرم کننده ای بود !

امیدوارم درست و حسابی کار کنند تا حداقل در این بیابان بی بازی ، کم بود نداشته باشیم :D
لعنتی چند جه دوئل های سختی داشت. یه باس کشت شلوار سیفد بود اون لعنتی یه بار دوئل داشت و بعد از اون باید خودش و افرادش رو میفرستادیم جهنم. اون بد باسی بود :D.
یادته؟

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
سنتون قد نمیده احتمالا چون زمانی که عرضه شده بود تو ایران سقیر و کبیر به به و چه چه میکردن!. کسرآ جون هم توضیحات تکمیلی رو دادن :smile:.
بابا کهنسال :biggrin1:
فریدون جان بازی برا 2004 بود ! بنده خدا امین اگه 10 سالشم باشه سنش قد میداده :biggrin1:
اره بازی خوبی بود ! حداقل یکی از بهترین بازی های وسترن بود !(البته من بازی کردم ولی چیز زیادی یادم نمیاد :biggrin1:)
کسری هم همه ی بازی ها رو بازی کرده ! کلا فن 99% از بازی ها هم هست :biggrin1:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
نه نيما اين جز 5-6 بازي بود كه من بيشتر از يك بار تموم كردم :biggrin1: خيلي باحال بود يك ويژگيش. وقتي به گلوشون تير ميزدي دقيقا صدا خفگي در خودشون در مي اوردند :biggrin1: بازيشم خيلي خشن بود البته به جز Cut scene اول بازي اعضاي بدن قطع نميشد.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
منم Revolver رو قبلا تا یه جاهاییش رفتم بعضی جاهاش واقعا سخت بود
کلا تو سبک وسترن با Call of Juarez بیشتر حال میکنم نسخه ی دومش رو هم به این بازی ترجیح میدم

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اطلاعاتی از Red Dead Redemption
red-dead-redemption-20090511044336816-000.jpg

Red Dead Redemption یکی از بازی های وسترنی است که سر و صدای زیادی به پا کرده و انتظارات را تا حدی بالا برده است. بازیکنان در این بازی به یکی از بزگترین‌ دنیا‌هایی که راک‌استار تابحال خلق کرده پا می‌گذارند و ماموریت‌های اصلی و فرعی فراوانی را دنبال می‌کنند.

Houser از سوی راک‌استار در گفتگویی با IGN اظهار داشته است که بازی GTA IV تجربه‌ای گرانبها برای این تیم بوده که از آن در بازی وسترن جدید خود بهره می‌برند. در زیر گوشه‌هایی از این دیدرا را می‌بینیم.

Houser در مورد داستان بازی گفت:" طریقه روایت داستان، به بازی‌های GTA و Bully شبیه است. شما در هر لحظه ماموریت‌های فراوان و متنوعی دارید و خودتان باید تصمیم بگیرید که چه کاری را برای چه کسی انجام دهید. در واقع هدف اصلی ما این است که به بازیباز آزادی عمل بدهیم."

او در مورد ماموریت‌های بازی گفت:" برخی از آن‌ها شامل سواری‌های طولانی می‌شوند و ما سعی کردیم که آن‌ها را تا جای ممکن هیجان انگیز و مفرح بسازیم، ولی در صورت شکست خوردن در ماموریت‌ها مجبور به تکرار آن نیستید( اشاره به سیستم چک‌پوینت). از نظر تعداد، شاید ماموریت‌ها کمی کمتر از GTA باشد ولی از نظر مدت، طولانی‌تر هستند."

او در مورد سیستم شکار در بازی گفت:" فکر می‌کنم حدود 40 حیوان مختلف در بازی برای شکار کردن وجود داشته باشد و همچنین Level‌های مختلفی از هر نوع حیوان وجود دارد که فکر می‌کنم برای یک بازی در این سبک، مقدار زیادی باشد. با شکار حیوانات پول و لباس بدست می‌آورید."

آیا کمندی که به کمربند John Marston آویزان است در بازی کاربردی دارد؟ وی می‌گوید:" در واقع مدتی از زمان بازی شما صرف کمند اندازی به گاو‌ها و اسب‌های وحشی می‌شود تا بتوانید آن‌ها را رام کنید. البته این کمند بر روی افراد نیز قابل استفاده می‌باشد. مثلا فرض کنید شما یک جایزه‌بگیر هستید و هدف خود را پیدا کرده‌اید. شما می‌توانید کمند را به دور او بیندازید و او را در دام خود گرفتار کرده و تا شهر به دنبال خود بکشانید."

red-dead-redemption-20090511044343769-000.jpg

همچنین به گفته او، NPC‌های بازی نسبت به اعمال و رفتار شما واکنش‌های هوشمندانه انجام می‌دهند. پس شما باید مواظب هفت‌تیر‌کشی‌های خود باشید وگرنه ممکن‌ آن‌ها را بترسانید و آن‌ها برای شما دردسر ایجاد کنند.

او در مورد دیالوگ‌های بازی گفت:" ما دیالوگ‌های بازی را در راک‌استار انجام می‌دهیم. ما قصد داریم تا جای ممکن ده‌ها هزار خط دیالوگ را در بازی‌های خود قرار دهیم."

این بازی مود مولتی‌پلیر نیز دارد که بر روی اسب، قطار و ارابه و ... انجام می‌گیرد. Houser گفت:" مود مولتی‌پلیر بازی بسیار حماسی است. البته هنوز کاملا تمام نشده است تا بتوانیم از ان صحبت کنیم. ما داریم یاد می‌گیریم که چگونه یک بازی مواتی‌پلیر را به موفقیت برسانیم."

او در مورد اینکه آیا این بازی از فیلم‌های وسترن الهام گرفته است گفت:" من تمام آن فیلم‌ها را دیده‌ام و نمی‌خواهم بگویم داریم از چیزی تقلید می‌کنیم یا نمی‌کنیم. قصد ما این است که داستانی خلق کنیم که در کنار مکانیسم بازی، جذاب و مفرح باشد."

مهدی (GENE) ممنون

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
درود
عالی شد خوبه از Gun یه چیزی رو یاد گرفتن. شکار بُفالو چه شود.
فریدون دستت طلا.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود
عالی شد خوبه از Gun یه چیزی رو یاد گرفتن. شکار بُفالو چه شود.
فریدون دستت طلا.
چاکریم. دست مهدی طلا که نوشت و چشم تو طلا که خوندی :D.
خدائی Gun همه چیش جالب بود جز باس اخرش که روانی کرد منو :D. راک استار داره یه سری محبوب دیگه یا بهتر بگم Second GTA میسازه واسه خودش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر