Red Dead: Redemption | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
من بازی تازه شردع کردم ، زمان خودش نتونستم گفتم تا باقی عمرم به فنا نرفته بازی شروع کنم .:d
چند تا سوال دارم ، یکی تو تنظیمات ، golden guns و south paw خاموش هستن ، on کنم چی میشه ؟!
بعد تو لباس ها من 17 تا دیدم اما فقط چند تا دیتور العمل برای باز کردن لباس دو و چهار دیدم ، باقیش به مرور زمان اضافه میشه یا باید از لایو خرید ؟
این قسمت stats تو منو چند قسمت داره ، honor برای چیه ؟ و مشهور شدن با انجام ماموریت اصلی پر میشن یا خودم باید با فرعی ها کاملش کنم ؟ بعد تو ماموریت ها یکیش ، نقره گرفتم منظورم مدالش چرا ، اونا طلا شد این نقره ؟
خیلی سوال برام ایجاد شده و حفره تو سرم از بازی ولی فکر کنم فعلا کافی باشه ، حس کنجکاویم گل کرده ®;;)

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من بازی تازه شردع کردم ، زمان خودش نتونستم گفتم تا باقی عمرم به فنا نرفته بازی شروع کنم .:d
چند تا سوال دارم ، یکی تو تنظیمات ، golden guns و south paw خاموش هستن ، on کنم چی میشه ؟!
بعد تو لباس ها من 17 تا دیدم اما فقط چند تا دیتور العمل برای باز کردن لباس دو و چهار دیدم ، باقیش به مرور زمان اضافه میشه یا باید از لایو خرید ؟
این قسمت stats تو منو چند قسمت داره ، honor برای چیه ؟ و مشهور شدن با انجام ماموریت اصلی پر میشن یا خودم باید با فرعی ها کاملش کنم ؟ بعد تو ماموریت ها یکیش ، نقره گرفتم منظورم مدالش چرا ، اونا طلا شد این نقره ؟
خیلی سوال برام ایجاد شده و حفره تو سرم از بازی ولی فکر کنم فعلا کافی باشه ، حس کنجکاویم گل کرده ®;;)

من خیلی وقت بازی نکردم اما اگر یک زمانی تصمیم گرفتی کل Achievment هاش را بگیری البته منظورم ماله DLC و آنلاین هاش است به من هم خبر بده باهم بگیریم.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بچه های مشرقی بی شوخی یک سوال دارم من الان میخوام بدونم بازی هایی مثل پاستور 21 و و بازی های دیگه در ادامه مراحل داستانی باز میشه؟
الان فط پوکر هست و نعل اسب و بازی چاقو با انگشت ، من محو زیبایی هنری و طلوع افتاب و بارون و شب و روز و مراحل فرعی شدم حال ندارم مراحل اصلی برم .

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
بچه های مشرقی بی شوخی یک سوال دارم من الان میخوام بدونم بازی هایی مثل پاستور 21 و و بازی های دیگه در ادامه مراحل داستانی باز میشه؟
الان فط پوکر هست و نعل اسب و بازی چاقو با انگشت ، من محو زیبایی هنری و طلوع افتاب و بارون و شب و روز و مراحل فرعی شدم حال ندارم مراحل اصلی برم .
نسبت به منطقه ای که باز میکنی این بازی ها هم باز میشه
مثل وقتی مکزیک باز میکنی تمام بازی هاش هم تو شهر هاش پدیدار میشه
و آمریکا شمالی به همین نحو :d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نسبت به منطقه ای که باز میکنی این بازی ها هم باز میشه
مثل وقتی مکزیک باز میکنی تمام بازی هاش هم تو شهر هاش پدیدار میشه
و آمریکا شمالی به همین نحو :d

داداش الان بازی 21 کجا میاد ؟ بعد یک سوال دیگه ، من میخوام اون لباس رو که تو theive lands هست و برای تقلب تو موکر کاربرد داره بدم خیاط بدوزه ، ولی همجین منطقه ای تو نقشه نیست ؟ حتی تو فروشگاه هم یک نقشه خریدم که همه محله ها رو نشون میده ، ولی یکیش زده not avalibale ، اینم با مراحل داستانی میاد ؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
داداش الان بازی 21 کجا میاد ؟ بعد یک سوال دیگه ، من میخوام اون لباس رو که تو theive lands هست و برای تقلب تو موکر کاربرد داره بدم خیاط بدوزه ، ولی همجین منطقه ای تو نقشه نیست ؟ حتی تو فروشگاه هم یک نقشه خریدم که همه محله ها رو نشون میده ، ولی یکیش زده not avalibale ، اینم با مراحل داستانی میاد ؟
تو مپ نشون دادم که کجا ها 21 هست

تو خود thieves landing هم 21 هست یادم رفت علامت بذارم
اون لباس هم میتونی از همون شهر thieves landing تو پارچه فروشیش بخری
46616361239881872045.jpg

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دستت درست ولی تاریخ انقضا عکسات گذشته . خودم باقی راه رو میرم دیگه مرسی.
مطمئنی؟!
من دارم عکس ها رو صاف صاف میبینم:d
حالا اگه نمیبینی فردا تو یه سایت دیگه آپ میکنم و همین پست قبلیم رو ویرایش میکنم

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
مهدی جان تو تنظیمات و setting بازی بخشی به نام golden guns اگه اون رو onn و off کنیم چی میشه ؟ روشن میکنم اسلحه حالت طلایی میگیره ؟ دورش ولی بازی رو نرمال برام چالشی نیست خیلی اسونه وقتی میزارم رو dead eye که با یک تیر میمیرن حالت hardcore چالش زاست . راکستار تو هوش مصنوعی مکس پین خدایی گل کاشته بود واقعا دهنم... تازه رو نرمال ولی این نرمالش خیلی راحته .

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
مهدی جان تو تنظیمات و setting بازی بخشی به نام golden guns اگه اون رو onn و off کنیم چی میشه ؟ روشن میکنم اسلحه حالت طلایی میگیره ؟ دورش ولی بازی رو نرمال برام چالشی نیست خیلی اسونه وقتی میزارم رو dead eye که با یک تیر میمیرن حالت hardcore چالش زاست . راکستار تو هوش مصنوعی مکس پین خدایی گل کاشته بود واقعا دهنم... تازه رو نرمال ولی این نرمالش خیلی راحته .
خودت فرمودی دیگه :d تفنگ ها گلد میشن
اما تو قدرت تفنگ هیچ تاثیری نداره
آره خوب گیم پلیش خیلی آسون طرف دیگه واقعا بازیش خوب باشه نباید تو کل بازی بیشتر از ۵ بار بمیره:d
هارد کورش تازه حالت نرمال میگیره از نظر من
اما کلا بازی های open world آسون تر از بازی های خطی هست ،نه راکستار تقریبا برای همه شرکت ها اینجوری هست!

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
دستت درست ولی تاریخ انقضا عکسات گذشته . خودم باقی راه رو میرم دیگه مرسی.

دوست عزیر عکس هایی که داش مهدی زحمتشون رو کشیدن که موردی نداره و راحت باز میشن احتمالا واسه شما از تنظیمات مرورگرتون باشه که نمیتونید عکس ها رو ببینید.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
دو تا سوال در مورد بازی ها ؟ تو 21 چه زمانی میشه split کرد ؟ کارت ها دو بخش میشن .
این بازی تاس که توی گوی میندازن ادم گیج میکنه چجوریه ، من مثلا اگه بلوف نزنم و واقعا بگم دو تا سه دارم میره نفر بعد و نفر سوم دوباره میاد رو خود من حالا اگه تشخیص بدم کسی بلوف زده باید x بزنم اما وقتی y میزنم که همه تاس ها رو کنن اکثرا من میبازم چرا ؟
y بزنم بر اساس اون چیزایی که اعلام کرده هر کی امتیاز بندی میشه ؟

MR MARSTON

کاربر سایت
Jun 13, 2012
167
نام
مهدي
دو تا سوال در مورد بازی ها ؟ تو 21 چه زمانی میشه split کرد ؟ کارت ها دو بخش میشن .
این بازی تاس که توی گوی میندازن ادم گیج میکنه چجوریه ، من مثلا اگه بلوف نزنم و واقعا بگم دو تا سه دارم میره نفر بعد و نفر سوم دوباره میاد رو خود من حالا اگه تشخیص بدم کسی بلوف زده باید x بزنم اما وقتی y میزنم که همه تاس ها رو کنن اکثرا من میبازم چرا ؟
y بزنم بر اساس اون چیزایی که اعلام کرده هر کی امتیاز بندی میشه ؟
این بازی های شانسی و ورقُ اینا رو اصلاً تو هیچ بازی باهاشون حال نمیکنم :d برا همین زیاد بازی نمیکنم
اما برا 21 یادم هست که وقتی جمع دستام رو به 19,20,21 که میرسوندم بیشتر میبردم
بازی تاس یا همون liar's dice هم سعی کن میز 3نفره پیدا کنی
باید سیاست داشته باشی دیگه :d مثلاً دست های اول که میدونی همه 5 تا تاس دارن و تو دست تو مثلاً 2 تا 4 هست بگو 3 تا 4 تو بازی هست
اگه طرف مقابل بخواد دست ها رو بگرده که خوب بیشتراش باید یه دونه 4 باشه تو دست اونا و طرف بازنده میشه
و اگر بخواد بیشترش کنه مجبوره عددی بالای 3 (تعداد مهره)و 4 (شکل مهره) بیاره و حتی اگه بگه 4 تا مهره از 4 هم باشه نفر بعدی مجبورِ از 5 استفاده کنه که بعدش خیلی راحت میگی دست ها رو بگردیم و بعد تو برنده میشی :d
خیلی پیچیده شد :d این های که تو اسپویل گذاشتم ,توضیحات خود سایت
اگر اهل بازی کردن با ورق باشید حتما تا به حال اسم 21 به گوش شما رسیده است. ما ایرانی ها این بازی رو به صورت دیگه ای انجام میدیم و در بازی مانند پوکر به شکل دیگر قرار گرفته است. قبل از شروع بازی دقت کنید که تنها نکته مهم مجموع کارت های شما، به همراه مجموع کارت های شخصی است که ورق ها را پخش می کند و اگر کسی دیگر در حال بازی بود کارت های او مهم نمی باشد. قوانین کلی بازی شامل جمع ورق های شما می باشد. از شماره 2 تا 10 که خود اعداد هستند؛ برای سرباز، ملکه(بی بی خودمون:D) و شاه به ترتیب اعداد 12،11 و 13 را قرار می دهیم. ضمن این که Ace نیز 11 به حساب می آید. حال بسته به شانی که خواهید داشت اعداد متفاوت است. این بازی به میزان ریسک شما هم بستگی دارد. ممکن است جمع کارت ها عدد 18 باشد و یک کارت دیگر را بخواهید. قوانین کلی بازی این ها هستند. عبارات Stand به معنای باقی ماندن در مجموع عدد کارت های شما می باشد و Hit به معنا اضافه کردن یک کارت دیگر به دسته ورق های من است.
این بازی نیز بر پای رسیک بنا شده است و بلوف زدن در آن بسیار لذت بخش می باشد. اما مواظب باشید زیر اگر بلوفی بزنید که مشخص باشد ممکن است حریفان شما دست شما را رو کنند. معمولا سه نفره بازی ادامه می یابد. هر شخص یک استوانه و 5 تاس را در اختیار دارد. پس از تکان دادن آن ها بر روی میز و توقف آن تاس های خود را مشاهده کنید. در بالا سمت راست صفحه قسمتی وجود دارد که عدد تاس و تعداد آن را بیان می کنید. به عنوان مثال سه تاس با عدد 6 آمده است و می توانید آن بالا این را وارد کنید و یا در صورت تمایل بلوف بزنید و عددی بیشتر را وارد کنید. هر چه تعداد تاس های شما بیشتر باشد و آن عدد نیز بزرگتر باشد، شانس شما در پیروز شدن آن Round بیشتر می شود. در هر بخش کسی که بلوف او مشخص شده است و یا از همه کمتر امتیاز آورده یک تاس از تاس ها خود را کم می کند. این روند آن قدر ادامه پیدا می کند تا زمانی که دو نفر از بازیکنان تمامی تاس های خود را از دست بدهند و شخص آخر برنده شود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر