Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
مشکلات دیر لود شدن تکسچر رو میشه باهاش کنار اومد، مشکل شدید من سر Loading های مکرر و طولانیش هستش. قشنگ میره تو Loading من شروع میکنم با DS بازی کردن تا تموم بشه. خیلی هم طولانیه، من هفت ساعت رفتم هنوز دیسک اول هستم، در کل با اینکه عاشق id Software ام بازی به نظرم اصلا و ابدا در حد اندازه های بازی های قبلیشون نیست، منظورم از بازی های قدیمی از Wolf3D تا Q3A هستش.

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اره خدایی ! loading هاش شدیدآ اعصاب خورد کنه! ما که رو L.T2 نتونستیم دیسک یک رو بریم! الانم که L.T3 ریختم میمبینم دیگه حال و حوصله ندارم بگیرم بازیش کنم!!

SoRoS

کاربر سایت
Apr 10, 2012
151
بچه ها دیشب یه ویدئو توی گیم اسپات پیدا کردم که مکان های مخفی wolf3d و doom و quake رو بطور شفاف نشون میده که کجاها واقع شدن. البته اگه میخواین خودتون پیداشون کنین ویدئو رو نبینید چون اسپویل میشه واستون ولی اگه نظر منو بخواین میگم ببینین چون فکر نکنم 1 نفر هم بتونه پیداشون کنه :d اینم لینک دانلودش:
http://download.gamespotcdn.com/d4/gsc/2011/10/169_rage_id_easter_eggs_feature_101111a_2800.mp4
خداييش دمت گرم،اينا به عقل جن هم نميرسيد!!! كجاها مخفي كرده بودن!! :-o

NoMercy

کاربر سایت
Feb 28, 2012
28
نام
Amir
اره خدایی ! loading هاش شدیدآ اعصاب خورد کنه! ما که رو L.T2 نتونستیم دیسک یک رو بریم! الانم که L.T3 ریختم میمبینم دیگه حال و حوصله ندارم بگیرم بازیش کنم!!

من الان هنوز LT2 ام .. راحت بازی میکنم... دیسک 1 رو تموم کردم و الان پارت آخر دیسک 2 رو دارم دانلود میکنم.. با این نت نفتی آدم پیر میشه یه چیزو دانلود کنه8-|...
چه کنیم که هنوز تو گذشته سیر میکنیم... :d
ولی درگیر شدن با Authority خیلی حال میده لامصب...
نمیدونم چرا موقعی که تریلرش رو دیده بودم، انتظار یه چیز دیگه رو داشتم... نمیدونم چرا؟!!!:-/

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
من با lt3 - برنر مکس بازی کردم - نصب رو هارد

خود لودینگ بازی که اصلا به چشم نمیمود اینقدر کوتاه بود - لودینگ تکتچرها هم اصلا اونقدرها هم اذیت کننده نبود و سریع انجام میشد

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان کلا چند ساعت زمان برای اتمام بازی لازم هست ؟!

داستانش خیلی ضعیفه . کلا حال نکردم با بازی. خدا خدا میکنم سریع تر تموم شه ! :|

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام

یکی از بهترین fps های سال قبل رو میخوای زودتر تموم شه ؟!

بازی کلکسونی از نوآوری توش داره و داستانش هم بد نیست . یه شاتگان بگیر دستت برو تو dead city ببین چه لذتی داره . تنها نقظه ضعف بازی open world بودنش هست . هیچوقت واسه بازی شوتر fps به سبک open world نتیجه نمیده . اگر خطی بود و آخر هر مرحله هم یه boss fight درست حسابی داشت بدون شک میرفت جزو favor های من .

ساعت گیم پلیش هم فکر کنم 13-14 ساعت باشه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
با حساب Loading ها (:D) اگه تو محیط بازی نچرخی و کارهای فرعی (Mini Game ها و Collectible ها) انجام ندی حدود 10-12 ساعت طول میکشه. اگه انجام بدی 15-20 ساعت.
دقیقا تنها ضعف بازی داستانشه. بقیه ی موارد واقعا خوب کار شده.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
دوستان اون مراحلی که تو نقشه مشخص نیست رو چجوری باید رفت؟! همون اوایل بازی باید برم تو یه بار و یکی رو به اسم سالی اگه اشتباه نکنم ببینم. یه خوره باهاش صحبت میکنه ولی تو نقشه نشون نمیده باید چیکار کنه... منم گیج شدم! چجوری باید اون جا رو رد بدم ؟!
یکی از بهترین fps های سال قبل رو میخوای زودتر تموم شه ؟!

بازی کلکسونی از نوآوری توش داره و داستانش هم بد نیست . یه شاتگان بگیر دستت برو تو dead city ببین چه لذتی داره . تنها نقظه ضعف بازی open world بودنش هست . هیچوقت واسه بازی شوتر fps به سبک open world نتیجه نمیده . اگر خطی بود و آخر هر مرحله هم یه boss fight درست حسابی داشت بدون شک میرفت جزو favor های من .

ساعت گیم پلیش هم فکر کنم 13-14 ساعت باشه
من که نگفتم بازی بدی هست. انتظارات از این بازی زیاد بود ولای خوب باز اون چیزی که خیلی ها انتظار داشتن ساخته نشد.
حالا این چیزها زیاد مهم نیست. اوایل بازی خیلی گیج کننده بود. رفته رفته بازی به آدم بیشتر مزه میده ولی خوب ضعیف اصلیش همون داستان بازی هست. اون اشکالاتی هم که گفتی 100% قبول دارم. اگر خطی میشد خیلی خیلی بهتر می شد بازی. در مجموع فعلا اوایل بازی هستم تا اینجا هم نسبتا راضی بودم حداقل از لحاظ گیم پلی و گرافیک.
با حساب Loading ها (:D) اگه تو محیط بازی نچرخی و کارهای فرعی (Mini Game ها و Collectible ها) انجام ندی حدود 10-12 ساعت طول میکشه. اگه انجام بدی 15-20 ساعت.
دقیقا تنها ضعف بازی داستانشه. بقیه ی موارد واقعا خوب کار شده.
ممنون.... منم کلا به داستان بازی ها خیلی اهمیت میدم اینم متاسفانه ضعف اصلیش تو همون داستانش هست.

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
دوستان اون مراحلی که تو نقشه مشخص نیست رو چجوری باید رفت؟! همون اوایل بازی باید برم تو یه بار و یکی رو به اسم سالی اگه اشتباه نکنم ببینم. یه خوره باهاش صحبت میکنه ولی تو نقشه نشون نمیده باید چیکار کنه... منم گیج شدم! چجوری باید اون جا رو رد بدم ؟!
.

کلا به جز wasteland که قسمت اصلی میشه بقیه مرحله ها که تو جاهای مختلف هست نقشه ندارند . به ماموریت هایی که بهت میدن باید دقت کنی ازت چی میخوان و همون کارو بکنی . مثلا این مرحله ی که میگی اول بازی هست اون یارو بهت میگه اونا از دستت حسابی عصبانی شدن برو تو گاراژشون و همشونو بکش ! تا رسیدن به گاراژ رو توی نقشه برات مشخص میکنند ولی وقتی بری توی گاراژ دیگه نقشه نداره و راه مستقیم رو باید بری و هر کیو که دیدی بکشی

در کل روند بازی با یکی دو ساعت بازی دستت میاد ولی به دیالوگ بیشتر دقت کن تا ماموریت ها رو بدونی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر