Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

abbas-shariaty

کاربر سایت
Mar 16, 2008
111
سلام يك سؤال از دوستان داشتم نصب كردن بازي روي هارد علاوه بر سرعت بالاتر تكسچرها آيا كيفيت تكسچرهارو بالاتر ميبره؟
اگه نسخه 100% Burnermax دارين لطفا امتحان كنيد هم از روي هارد هم از روي ديسك
ممنون ميشم نتيجشو زودتر بهم بگين:|

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
سلام يك سؤال از دوستان داشتم نصب كردن بازي روي هارد علاوه بر سرعت بالاتر تكسچرها آيا كيفيت تكسچرهارو بالاتر ميبره؟
اگه نسخه 100% Burnermax دارين لطفا امتحان كنيد هم از روي هارد هم از روي ديسك
ممنون ميشم نتيجشو زودتر بهم بگين:|
حتما بازی رو روی هارد کنسول نصب کنید. کیفیت بازی فوق العاده عالی میشه و با یک هیولای گرافیکی روی کنسول مواجه خواهید شد.
کیفیت تکسچر ها از روی هارد واقعا چشم نواز تر هست.

esem1982

کاربر سایت
Aug 26, 2009
336
نام
سام
سلام من تازه میخوام بازی رو دانلود کنم اول اینکه بازی خوبی هست یا نه و گرافیکش نزدیک به کدوم بازی هست ؟

2 - کدوم سایت بازی رو واسه دانلود داره ؟

3 - هر سه تا دیسک باید باشه یعنی مثلا مثل بعضی بازیها 1 دیسکش واسه لایو هست یا هر سه تا دنباله هم هستش ؟

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
سلام من تازه میخوام بازی رو دانلود کنم اول اینکه بازی خوبی هست یا نه و گرافیکش نزدیک به کدوم بازی هست ؟
2 - کدوم سایت بازی رو واسه دانلود داره ؟
3 - هر سه تا دیسک باید باشه یعنی مثلا مثل بعضی بازیها 1 دیسکش واسه لایو هست یا هر سه تا دنباله هم هستش ؟
1- بازی عالیه. گرافیکش نزدیک به هیچ بازی ای نیست چون خیلی بالاتر از بقیه بازی هاس. (یه مقدار جو بود ولی در کل گرافیکش فوق العاده س. :D)
2- نمیدونم و اگر هم میدونستم نمیشه اینجا سایت واسه دانلود بازی نام برد.
3- دیسک 1 و 2 واسه بخش سینگل هست و دیسک 3 مربوط به مولتی. با همون 2تا اولی کارت راه میفته.
در کل به هیچ عنوان از دستش نده.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي

2

گرفیکش از دور فوق العاده هست ، یعنی تصاویر هرچی دورتر باشند بهتر و زیباتر به نظر میرسند ولی از نزدیک یه مقدار کیفیت بافت ها ضعیف هست .

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
بچه ها دیشب یه ویدئو توی گیم اسپات پیدا کردم که مکان های مخفی wolf3d و doom و quake رو بطور شفاف نشون میده که کجاها واقع شدن. البته اگه میخواین خودتون پیداشون کنین ویدئو رو نبینید چون اسپویل میشه واستون ولی اگه نظر منو بخواین میگم ببینین چون فکر نکنم 1 نفر هم بتونه پیداشون کنه :d اینم لینک دانلودش:
http://download.gamespotcdn.com/d4/gsc/2011/10/169_rage_id_easter_eggs_feature_101111a_2800.mp4

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
سلام

دوستان یه سوال:

آیا نسخه 360 این بازی هم مثل نسخه PC مشکل لود نشدن تکسچر ها رو داره؟

تکسچرها لود نمیشن یا کیفیتشون پایین هست؟گیر هم داره؟

من میخوام بازی رو از روی درایو اجرا کنم این مشکلاتی که گفتم روی درایو به چه شکل هست؟

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر