Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
من بيشتر برای گرافيكش می خوام بازی كنم، كنترلشم برام مشكلی نيست چون تا بحال كلی fps كنسولی تموم كردم.
فقط اين جريان ديسكاش دقيقا چيه؟ يعنی وسطای بازی می گه ديسك2 رو بذار؟ بعد مس افكت 3 چجوريه؟ اونم وسطای بازی پيغام تعويض ديسك می ده يا نه؟
كلا می خوام بدونم تو اين بازيا محيط بازی تا فلان مرحله تو يه ديسكه و بقيه اش تو ديسك بعد يا اينطوری نيست و همين طور قروقاتی ديسك ها رو پر كردن؟ (بازی بيشتر از يه ديسك تا حالا نگرفتم)

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
نصب دیسک اول و دوم کافیه.از ابتدای دیسک دوم هم محیط بازی به کل عوض میشه.
بازی هم فوق العاده سرگرم کننده اس.ما که راضی بودیم.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
دوستان پس نصب دیسک سوم برای تکسچر لودینگ ها بالاخره تاثیر داره یا نه؟

سوال دیگم اینه که بخش co-op multiplyaer ـش که offline هستش هم تو دیسک سومه؟ چون کنسولم بن هستش میخوام اگه این آفلاین مولتیش تو دیسک سوم نیست، دیسک سوم رو نخرم.
(منطقا که نمیتنونه تو دیسک سوم باشه چون کل بازی رو لازم داره ولی خوب سوال کردنش ضرر نداره)

ممنونم.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

سوال دیگم اینه که بخش co-op multiplyaer ـش که offline هستش هم تو دیسک سومه؟ چون کنسولم بن هستش میخوام اگه این آفلاین مولتیش تو دیسک سوم نیست، دیسک سوم رو نخرم.
(منطقا که نمیتنونه تو دیسک سوم باشه چون کل بازی رو لازم داره ولی خوب سوال کردنش ضرر نداره)

ممنونم.

بخش چند نفره بازی چه آنلاین چه بی لاین تو دیسک3 هست :d فکنم یچی ورای سینگل کمپین بازی باید باشه هنو امتحانش نکردم

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
طبق این خبر باید هر 3 دیسک نصب بشه.

“On the 360 we don’t have a partial install option; it’s all or nothing, which is kind of unfortunate,” he said. “It means you have to install 21/22GB of stuff which takes a long time but if you’ve got it and you play it on the 360 that’s the way to go.”
هارد من 13 گیگ هستش، میشه بقیش رو روی یه مموری فلش نصب کنم؟ یا لازمه همه اش تو یه محل باشه؟

ممنون دوست عزیز.
نه متاسفانه امکان همچین کاری نیست.

آخرین ویرایش:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
بخش چند نفره بازی چه آنلاین چه بی لاین تو دیسک3 هست :d فکنم یچی ورای سینگل کمپین بازی باید باشه هنو امتحانش نکردم

ممنون. منظورم همین Legends of the Wastelands هستش:
Legends of the Wasteland is a series of two-player co-op missions based on stories that are heard throughout the single player campaign. There are a total of 9 objectives in this game type.

پس مطمئنید تو دیسک 3 هستش؟

ممنون عزیز.

هارد من 13 گیگ هستش، میشه بقیش رو روی یه مموری فلش نصب کنم؟ یا لازمه همه اش تو یه محل باشه؟

ممنون دوست عزیز.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
دوستان میگن گرافیک افتضاح هست پست های صفحه اول تاپیک رو بخوننن
بیخیال
نمیدونم چه توقعی از گرافیکش دارین
من رو ps3 بازی نکردم اما رو ایکس باکس اش عالی بود!
شخصیت پردازی و داستان ضعیفی داره وگرنه بقیه چیز هاش مثل گیم پلی و گرافیک عالیه تو نوع خودش
به نظر من اینطوری بهتر میشه بازی رو توصیف کرد
Killzone3 > Rage > Crysis 2

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
کجای این خبر درمورد لود بهتر تکسچرها با نصب هر 3دیسک روی هارد گفته؟!
کل حرفش اینه کارمک گفته گزینه ای برای نصب بخشی از بازی روی هارد وجود نداره و باید هر3دیسک که 22گیگ هست نصب کنید

ممنون. منظورم همین Legends of the Wastelands هستش:
Legends of the Wasteland is a series of two-player co-op missions based on stories that are heard throughout the single player campaign. There are a total of 9 objectives in this game type.

پس مطمئنید تو دیسک 3 هستش؟

ممنون عزیز.

الان چک کردم wasteland legends توی دیسک 3 هست و اسپلیت اسکرین هم میشه بازیش کرد البته تک نفره هم میشه رفت، کلا دیسک3 برای مولتی هست ربطی به 2دیسک سینگل نداره و ارتباطی هم با تکسچرهای بهتر هم نداره!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
کجای این خبر درمورد لود بهتر تکسچرها با نصب هر 3دیسک روی هارد گفته؟!
کل حرفش اینه کارمک گفته گزینه ای برای نصب بخشی از بازی روی هارد وجود نداره و باید هر3دیسک که 22گیگ هست نصب کنید
عزیز من چرا یه مسئله ی به این سادگی رو انقد کش میدی؟
همینجوری برا اینکه دور هم باشیم گفته 3 تا دیسک رو باید باهم نصب کنید؟ خب یه 4 تا مطلب بخونید یکم اطلاعاتتون زیاد بشه بعد بیاید گیر بدین به ملت.
شما برو مقاله ی Digital Foundry رو در مورد RAGE بخون ، متوجه میشی نصب هر 3 دیسک چه ربطی به لود تکسچر ها داره.

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
ممنون دوستان.

سوال بعدیم اینه که چون هارد من 13 گیگ بیشتر فضای خالی بیشتر نداره، میشه 2 دیسک رو روی هارد نصب کنم و دیسک سوم رو روی فلش مموری؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
عزیز من چرا یه مسئله ی به این سادگی رو انقد کش میدی؟
همینجوری برا اینکه دور هم باشیم گفته 3 تا دیسک رو باید باهم نصب کنید؟ خب یه 4 تا مطلب بخونید یکم اطلاعاتتون زیاد بشه بعد بیاید گیر بدین به ملت.
شما برو مقاله ی Digital Foundry رو در مورد RAGE بخون ، متوجه میشی نصب هر 3 دیسک چه ربطی به لود تکسچر ها داره.

شمام بعد خوندن مقاله ها یبار بازیو با 3دیسک و 2دیسک نصب کن شاید نظرت عوض شد! جان کارمک هم بگه 3تارو نصب کن وقتی تاثیری نداره فقط یه حرفه نه بیشتر شمام بهتره کشش ندی

Altair6116

کاربر سایت
Jun 25, 2009
39
نام
امین
آقا من هر کدوم از 3 تا دیسک RAGE رو تو دستگاه میذارم پیغام میده که : the disk is not supported
دیروز LT3 رو ریختم و MGS : HD Collection هم روی کنسول اجرا میشه اما RAGE خیر! چیکارش کنم؟!

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
آقا من هر کدوم از 3 تا دیسک RAGE رو تو دستگاه میذارم پیغام میده که : the disk is not supported
دیروز LT3 رو ریختم و MGS : HD Collection هم روی کنسول اجرا میشه اما RAGE خیر! چیکارش کنم؟!

به خاطر اینکه این بازی XGD3 هست و باید دوباره نسخه پچ شده رو بخری با خودت پچ کنی و رایت کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر