Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
از صاحب تاپیک (Gartall) انتظار پاسخ دارم:d
به به خوشحالم که تاپیک این بازی بالا اومد چون یه چند وقتیه رفتم تو نخش که بگیرمش فقط اینکه 3دیسکه یکم ترمزم و کشده (تو این گرونیا 15تومن پولش میشه:d)
اتفاقا پستها رو هم تا صفحه 45 خوندم دیدم همش کل کله و بکوب بکوبه بیخیل شدم گفتم بیام سوالام و بپرسم جای خوندن کل کل ها
من که میدونم بازی خوبه فقط میخواستم بدونم گیم پلی و سبک بازی شبیه کدوم بازی هست؟
Open Worldاش تا چه اندازه وسیع هست و در مجموع چند ساعت گیم پلی داره؟
(ظاهرا واسه آفلاین هم فقط دیسک 1و2 لازمه دیگه؟)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
بازی سبکش تقریبا میشه گفت شبیه به borderlands هست ولی گیم پلی و قسمت شوتینگش خیلی خشنتره سلاح ها چندکاره داره که میتونی بروزشون کنی و و چند تا تیر با کاربردهای متفاوت روشون بزاری .
بازی ow کامل نیست ولی خطی هم نیست کلا محیطهاش بزرگن حداقل یه چند برابری بزرگتر از بازیهای خطی هست و تو محیطها اگه بگردی میتونی ماموریت های جانبی هم بگیری . گیم پلی بازی هم اگه بخوای ماموریت های جانبی را هم طی کنی چیزی حدود 20 تا 22 ساعت را باید در نظر بگیری . ماموریت های اصلیش هم چیزی بیش از 12 و 13 ساعت هست کلا بازی ظولانی هست و ماموریت جانبیش هم بعشا از ماموریت اصلیش بیتر فاز میده !
بازی برای بخش سینگل همون افلاین 2 تا دیسک نیاز داره دیسک سوم برای بخش مولتی هست .

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
آقا کسی این اچیومنت مربوط به مینی گیم ها رو گرفته؟
Jackpot: Roll 4 Targets in the first round of Tombstones
و
Just a Flesh Wound: Complete the final round of 5 Finger Filet

پوستم کنده شد دومیرو بگریم، خواستم ببینم اگه شدنی جونمو بذارم پاش، اون اولیم که انگار سره کاریه، کسی اون اولیرو گرفته؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
آقا کسی این اچیومنت مربوط به مینی گیم ها رو گرفته؟
Jackpot: Roll 4 Targets in the first round of Tombstones
و
Just a Flesh Wound: Complete the final round of 5 Finger Filet

پوستم کنده شد دومیرو بگریم، خواستم ببینم اگه شدنی جونمو بذارم پاش، اون اولیم که انگار سره کاریه، کسی اون اولیرو گرفته؟
اولی که شانسیه انقدر بزن تا بشه. دومی هم راه داره، تند تند پاز کن کلید رو بزن و دوباره پاز تا آخر.

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
اولی که شانسیه انقدر بزن تا بشه. دومی هم راه داره، تند تند پاز کن کلید رو بزن و دوباره پاز تا آخر.
ایول پس برا دومی با Start زدن میشه یه تمرکز دوباره ای بدست اورد مرسی
ولی برا اولی فقط میخوام بدونم کسی گرفته یا نه؟ آخه من الان نزدیک یه ساعت فقط رو Jackpot کار کردم نشده

خداییش بازیه شاخیه داشت از دستم در میرفتا، کاش شماره 2 هم میداشت

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
خداییش بازیه شاخیه داشت از دستم در میرفتا، کاش شماره 2 هم میداشت
با توجه به پایانش اگه نسخه ی دوم رو نسازن عجیبه. کاملا آخرش باز موند.
البته انشالله اول Doom IV (:x) بعدش ادامه ی عناوین دیگه شون. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر