Rage | Xbox 360

پیش بینی شما از میانگین امتیازات Rage

• مجموع رای دهنده‌ها
    93

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
درود ب همه
مصاحبه ای رو که میخونید ترجمه و تنظیم دوست عزیزم محمد ( M.G.S ) ست. با تشکر از ایشون:

این مصاحبه توسط سایت Kikzo با اقای Todd Hollenshead انجام شده است.او در سال 1996 به id Software پیوست و الان به عنوان CEO در id Software مشغول است.او به ما یک سری اطلاعات از مراسم QuakeCon 2008 که از تاریخ July 31 - August 3 در دالاس برگزار میشود داده است.در این مصاحبه ما با او درباره Rage و id Tech 5 engine صحبت میکنیم.

todd440.jpg

Kikizo:این به نظر میرسه بهترین بازی باشد.اما این به این معنی نیست که ما برای تو زمان سختی را در این مصاحبه به وجود نمیاریم!

Todd Hollenshead:این زیبایی کافیه!من منتظر سوالات سخت تر از این بودم.چیز هایی هستند که ما قبلا درباره ان فکر نکرده بودیم.اما ما نمیتونیم برگردیم و به انها فکر کنیم.

Kikizo:دورنمای شما از امدن به id Software چه بود؟

Todd:من در سال 1996 کارم را با id شروع کردم.در ان زمان بود که Quake تازه عرضه شده بود.id از سال های قبل هدف من بود.من در واقع قبلا در حسابداری ملی کار میکردم.من قبل از این پنج سال برای Arthur Andersen کار کرده بودم.

02d.jpg

Kikizo:یک نابغه از حسابداری شروع کرده است.!

Todd:من را با ان زمان مقایسه نکن.من مثل الان پیشرفت نمیکردم و هیچ علاقه ای به ان کار نداشتم.

Kikizo:به چه وسعتی id و epic در حال رقابت هستند.هر دوی انها در حال پیشرفت هستند.!؟

Todd:من نقطه نظر شما را تایید میکنم.من فکر میکنم اکنون هر دو در صدر جدول در این صنعت هستند و ما به طور اشکار در حال رقابت هستیم به خاطر اینکه ما میرویم و با افراد صحبت میکنیم دباره اینکه تکنولوژی خودمان را برای انها لیسانس کنیم و این در سبک های مشابه با هم اتفاق می افتد.من فکر میکنم کاری که ما با tech میکنیم کاری متفاوت است با حیثیت ما.شاید کار بعضی ها با ما سازگار باشد و شاید کار بعضی دیگر با epic سازگار باشد.و من به شما قول میدهم که شما این را میبینید.اما واقعا من به این فکر میکنم که صرفه نظر از انچه که شما قبلا تصور میکردید شما تصوری جدید از این تکنولوژی کسب میکنید.اگر شما به دنبال رفع مشکلاتتان با Multi platform و اگر شما به id Tech 5 به عنوان کاری سخت نگاه میکنید.کاملا اشتباه میکنید.شاید این اشتباه به قیمت کار شما تمام شود.

01d.jpg

Kikizo:موتور بازی Doom 3 یا همان id Tech 4 کم مورد استفاده قرار گرفت به عنوان یک تکنولوژی.همچنین بقیه به عنوان یه چیز خارقالعاده به id Tech 5 نگاه میکنند.دلیل های دیگر چی هست برای به کار بردن ان؟

Todd:خب دلایل زیادی وجود دارد.زمانی که شما درباره تکنولوژی نسل بعد صحبت میکنید.من فکر میکنم چیزی که همه به ان اهمیت میدن چیزی است که میبینند.این یک چیز طبیعی است.این به نظر خوب میاد.ایا شما عملکرد خوبی دارید،میتونید کاری شگفت انگیز انجام بدهید.به خاطر اینکه تکنولوژی این صنعت رو به جلو حرکت میکند و من فکر میکنم کسانی که میگویند تکنولوژی این صنعت پیشرفت نمیکند اصلا نمیدانند که این صنعت چی هست و اونها نمیتونن اینجا زیاد بمونن ما دیدیم که این افراد در طی این چند سال امده اند و رفته اند.من فکر میکنم که این افراد کلا اشتباه میکنن.جا برای پیشرفت در این صنعت بسیار زیاد است.من فکر میکنم هر دو سوی سخت افزار و نرم افزار در حال پیشرفت خوبی هستند و طرف نرم افزار از لحاظ کیفی بسیار خوب است.همچنین ما کار را با قسمت بصری شروع کردیم اما دیگر بخش ها هم عالی هستند.شما میتونید id Tech 5 را بر روی هر پلتفورم بدون هیچ تفاوتی ببینید.شما اگر یک PC و یک PS3 داشته باشید هیچ تفاوتی نمیبینید و دلیل ان این است که ما برای هر پلتفورم یک تیم نداریم بلکه به صورت گروهی بر روی هر سه پلتفورم کار میکنیم.این فقط id است که میتوند به این صورت بر روی یک بازی کار کند.Quake Wars یک بازی multiplatform است ولی به طور عالی بر روی هر کدام از پلتفورم ها کار شده است.ما در UK بر روی نسخه PC کار میکنیم و در دالاس Nerve بر روی نسخه 360 کار میکند همچنین Activision Foster City در کالیفورنیا بر روی نسخه PS3 کار میکند.ما میلیون ها دلار پول خرج کرده ایم تا بتوانیم نسخه های اضافه را تولید کنیم.
شما هر بازی بزرگی را که میبینید شخصی بزرگ هم در پشت ان است و ما هم کسی را داریم به نام John Carmack که نام او به تنهایی برای یک بازی کافی است.ما موتوری قدرتمند داریم و میتونیم به کمک ان بازی بزرگی بسازیم

03d.jpg

Kikizo:شرکت id از نظر تعداد کارمند کمی دارد درست است؟

Todd:در کل ما اجتماع کوچکی هستیم.ما حدود 33 نفر هستیم که تمام افراد هم به طور تمام وقت بر روی Rage کار نمیکنند.ما چهار پلتفورم داریم و در حال کار کردن بر روی مرحله Alpha هستیم و میخواهیم که تمام بازی ها در 60hz اجرا شوند.

Kikizo:این محیطی که ما در بازی کنونی میبینیم قسمتی از بازی اصلی است؟(از اینجا به بعد Matt Hooper هم به سوالات پاسخ میدهد)

Matt Hooper:کاملا.در حقیقت این مسابقه ای که ما در بازی نشان دادیم از باطن Rage Cup به وجود امده است.این یکی از اولین جاده های مسابقه در بازی است.در حقیقت ما تا نیمه شب با هم به مسابقه پرداختیم(میخندد)

Todd:این تنها دارایی بازی نیست.اگر شما تمامی اطلاعات یک بازی را فاش کنید از مسیر خودتان دور میشوید.ما در بازی تکنولوژی را به نام Megatexture به کار برده ایم.یکی از امکانات جالب ان این است که شما میتونید محیط ها بزرگ و خارج از ساختمان را با تمام جزیئات به سرعت در دسترس داشته باشید.و این محیط هایی که شما در Rage تا کنون دیدید چیزی حدود یک چهارم محیط های اصلی بوده است.شما حتی میتوانید لکه های روغن را بر روی ماشین ببینید یا شما میتونید نوشته ریزی را بر روی سنگ ها ببینید.

04d.jpg

Kikizo:ایا بازی با تمام جزیئات بر روی کنسول ها هم میتواند بر روی 60fps اجرا شود؟

Matt:این یک حادثه نیست.ما هوشمندانه بر روی ایم مسئله کار میکنیم.ما به کمک تکنولوژی که در دست داریم بر روی این مسئله کار میکنیم ولی الان هیچ چیزی را نمیتوانیم بگوییم در انتهای پروژه همه چیز معلوم میشود.ولی اکنون ما بر روی همه پلتفورم ها بازی را میتوانیم بر روی 60 فریم اجرا کنیم.ما بر روی این کار تمرکز زیادی داریم و این کلیدی برای موفقیت است.

Todd:هر کسی دوست دارد بازی را بر روی 60 فریم بازی کند و بازیباز های حرفه ای حتی دوست دارن بازی را بر روی 110 یا هر چه بیشتر بازی کنن.اما ما به چیزی که رسیدیم این است که 60 فریم حتما باید در بازی رعایت شود و بازی نیاز دارد که در 60 فریم اجرا شود.یک سری افراد فریمی حدود نصف را مد نظر قرار میدهند ولی کیفیت را دو برابر میکنند.اما ما نقطه نظری متفاوت داریم با اینکه کیفیت برای ما مهم است ولی فریم ریت چیزی بسیار مهم است.

این چیزی حدود نصف مصاحبه بود بقیه مطالب را به زودی میگذارم

800px-Rage-logo.png

Developer: id Software
Publisher: TBA
Distributor: TBA
Designer: Tim Willits
Engine: id Tech 5
Platform: Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, Xbox 360, PlayStation 3
Release date: 2009
Genre: First-person shooter, Racing
Mode: Single-player, Multiplayer
Rating: Rating Pending
Media: Blu-ray Disc, DVD

پیروز و بهروز باشیم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
غجب گرافیکی داره :eek:
بیخود نیست فرخ طرفدار این بازیه

منم همینطور !
حدودا 10 ساله که شرکت ID رو مشناسم و در واقع اولین شرکت بازی سازی بود که شناختم.
به نظرم ID یک شرکت بسیار پر قدرته و در عین حال موتور بسیار قوی برای بازیسازی داره . و به نظر من بهترین شرکت بازی سازی در دنیاست !

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شما چی رو دارین میگین واقعیه ؟ عکسی که نیست ؟! :confused: :cheesygri
شما یه تحقیقی بکن، ببین وقتی تریلر Rage پخش شد چطوری دنیا رو تکون داد :D.
گرافیک هم که داره از سرو کله بازی چیکه میکنه! کمبودی احساس کردی شما بگو لطفا! :D

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
ترجمه های بعضی دوستان واقعا گریه آوره! خواهش میکنم اینگلیسی رو اینجوری سلاخی نکنید. فارسی رو هم پاس بدارید. این ترجمه ها اصلا به درد نمیخوره! این ترجمه ها نباشه بهتره...
Todd Hollenshead: That's fair enough! We actually like the more challenging questions; they make us think about things. Sometimes things that we hadn't thought about before, so that we can go back and say, hey, they asked this and we hadn't figured out.
Todd Hollenshead:این زیبایی کافیه!من منتظر سوالات سخت تر از این بودم.چیز هایی هستند که ما قبلا درباره ان فکر نکرده بودیم.اما ما نمیتونیم برگردیم و به انها فکر کنیم.

در بدترین شرایط این جمله میشه:
منصفانه است، در واقع ما منتظر سوالات سخت‌تری هستیم، این باعث میشه که ما به خیلی چیزها فکر کنیم. گاهی اوقات چیزهایی که تا قبل از این بهشون فکر نکرده بودیم، و وقتی برگریدم (به هم) میگیم که، هی اینا سوالی ازمون پرسیدن که قبلا درموردش فکر نکرده بودیم...

Kikizo: What was your background coming into id Software?
Kikizo:دورنمای شما از امدن به id Software چه بود؟

- پیشینه (کاری) شما قبل از ورود به id چی بوده؟

Todd: I started with id in 1996, right around the time Quake was coming out. id was a client of mine a couple of years before that, I was actually in public accounting and worked for Arthur Andersen for five years before that.​
Todd:من در سال 1996 کارم را با id شروع کردم.در ان زمان بود که Quake تازه عرضه شده بود.id از سال های قبل هدف من بود.من در واقع قبلا در حسابداری ملی کار میکردم.من قبل از این پنج سال برای Arthur Andersen کار کرده بودم.

من از 1996 با id شروع کردم، درست نزدیگ موقعی که quake قرار بود عرضه بشه. id از ارباب رجوع های من بود، من اون موقع حساب دار عمومی بودم و قبلش هم به مدت 5 سال برای آرتور اندرسن کار می کردم.

Kikizo: Einstein started as an accountant.
Kikizo:یک نابغه از حسابداری شروع کرده است.!

این تیکه که واقعا تاسف آوره....
- انشتین (همون فیزیکدان معروف!) هم از حسابداری شروع کرد.

Todd: Hah, don't compare me like that - I can't live up to that! [laughs]
Todd:من را با ان زمان مقایسه نکن.من مثل الان پیشرفت نمیکردم و هیچ علاقه ای به ان کار نداشتم.

- *با خنده* من و با انشتین مقایسه نکن، من نمیتونم مثل اون باشم...

این دیگه خام‌ترین نوع ترجمه است.. هیچ پردازشی هم انجام نشده... من اگر بخوام این متن رو تا آخرش بخونم کارم به CCU میکشه، ولی مطمئنم به همین داغونیه... نکنید آقا.. ترجمه نکنید اینجوری....

آخرین ویرایش:

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
واقعا تاسف آوره
فریدون جان بهتره قبل از اینکه از مطالبه دوستان استفاده کنی
خودت هم یه کنترل با متن اصلی بکنی . البته مطمئنا همه دوستان
نیت خیر دارن ولی باید بگم اینطوری کل مطالبی که ترجمه میشه
زیر سوال میره
یکی هم که مثل من فقط از این سایت مطالب رو دنبال میکنه کم کم
بد بین میشه
البته این اشتباهاتی که دوستمون اشاره کردن خیلی در اصل مطلب
خلل وارد نمیکنه ولی میشه اینطور فکر کرد که خیلی از مطالب
همینطوری سر هم بندی شده باشن

در هر صورت از زحماته بی وقفتون ممنونم

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان من واقعا معذرت میخوام قبول دارم متن یه مقدار بد ترجمه شده البته این مشکل به خاطر این بوده که اوایل متن koorosh ترجمه شده و واقعا متاسفم که این مشکل ها پیش اومده سعی میکنم از این به بعد کل متن رو خودم ترجمه کنم.از سیاوش هم ممنونم که متذکر شد.باز هم میگم واقعا معذرت میخوام.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر