PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
دیگه الان میشه راحت تصمیم گرفت وان حتی تو بازیای مولتیم نیمتونه با 4 از نظر گرافیکی رقابت کنه چه برسه به انحصاریا هرکی که به گرافیک و کیفیت بازیا چه مولتی چه انحصاریا اهمیت میده 4 واسش بهتره

God_War

کاربر سایت
Jan 22, 2014
37
دیگه الان میشه راحت تصمیم گرفت وان حتی تو بازیای مولتیم نیمتونه با 4 از نظر گرافیکی رقابت کنه چه برسه به انحصاریا هرکی که به گرافیک و کیفیت بازیا چه مولتی چه انحصاریا اهمیت میده 4 واسش بهتره

شما میدونید چی دارید میگید؟ تو انحصاری ها ضعیفه گرافیکش؟! نه تورو خدا Ryse پس با اون همه جایزه کشکه.

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
حالا بلند بخند.
البته شما که کل اطلاعاتت از بازی های indie در حد اونی که گفتی هست انتظار بیشتر از این نمیره. شما برو Ryse بازی کن خوش باش واسه خودت.

شما ریاضی رو احتمالا تک ماده کردین چون هنوز فرق بیشمار و 10 رو نمیدونی !:d
اینایی رم که گذاشتی از لحاظ گیم پلی همشون تعطیل تشریف دارن. همون بازی کشتار حشره هستن منتها بصورت سه بعدی.

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
باو هر کی هر چی میخواد میخره دیگه کسایی که فن مایکرو هستن وان میخرن کسایی هم که فنِ سونی باشن 4 میخرن
بعضیا هم مثل من چون ایکس باکس داشتن الان دوست دارن 4 بخرن.یا بر عکس!
البته من اگه پول داشتم هر دو رو میخریدم چون نمیشه از دسته ی ایکس باکس دل کند!!!خیلی فانتزی و دلنشینه:lovestruck:
ولی 4 هم دستش خیلی قشنگ و مهندسی شده از اون روتین بودن و یکنواختی 3 تا کنسوله قبلی در اومده:d

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من گزینه ی هردو رو انتخاب کردم !
به این دلیل که هر کنسول یه سری انحصاری داره که واقعاً ارزش داره آدم تجربشون کنه ، البته به شرطی که پولش واستون زیاد نشه

همه از انحصاری های سونی مطلعیم و میدونیم که هر نسل چه شاهکار هایی رو ارائه داده ولی در مورد ONE خیلی ها فکر میکنند که مثل نسل قبل عمل میکنه ! در صورتی که مطمئن باشید وان الان جای PS3 توی نسل قبل هست و چون از نظر فروش عقب افتاده از سونی دست به ارائه انحصاری های درجه 1 (AAA) میزنه تا بتونه فروش کنسول رو بالا ببره ! و در این صورت دیگه واقعاً اراده میخواد که اون کنسول رو نخرید ! و البته جیب خالی !

البته الان که بازی ای به اون صورت عرضه نشده که بخوایم از رو بازی هاشون انتخاب کنیم میتونیم از سابقه شون و IP های قدیمیشون بفهمیم بازی هاشون چطوری بوده و کدوم رو دوست داریم

در نتیجه به نظرم بهترین کار اینه که به بازی های کنسول ها نگاه کنید و طبق سلیقتون اون کنسولی که بازی هاش رو میپسندید اول بخرید ، ولی 1-2 سال بعدش هم اگه پولش براتون اصلاً مساله ای نیست اون یکی کنسول رو بخرید ، اگه هم پولش براتون زیاد میشه با همون اولی بمونید و دیگه دومی رو نخرید !

من خودم بازی های PS رو بیشتر میپسندم و اول PS4 میخرم بعد از 2 سال اگه اوضاع مالیم رو مساعد دیدم و بازی های وان نظرم رو جلب کرد وان رو هم میخرم

فقط برای عناوین مولتی پلتفورم هم باید به این نکته توجه کنید که PS4 قدرتش بیشتره و روش بازی ها بهتر اجرا میشه که مساله کم اهمیتی هم نیست !
ولی در بقیه موارد مساوی هستن و اختلافشون انقدری نیست که تصمیم آدم رو عوض کنه مثل کنترلر و کیفیت ساخت و کیفیت سرویس آنلاین ( که سونی کلی سرمایه گذاری کرده ولی بعضی فکر میکنند هنوز به وان نمیرسه ! ) و غیره ....

تمام ...

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
از نظر کرک شدن و قیمت بازی ها که مهمترین نکته هست چیزی نگفتید منم اطلاعی ندارم
ولی در نسل قبل یادمه خیلیها به همین دلیل رفتن سمت 360 مثل خودم

اون دوستانی که می گویند کامپیوتر بهتره 100% تا الان کنسول نداشتند

من الان کامپیوترم بد نیست یعنی بازی ها رو حالا حالا ها اجرا می کنه
اما الان یک دونه بازی هم روش نصب نیست چون اصلا لذت نداره بازی با کامپیوتر

من الان اصلا پول خرید کنسول ندارم اگرم داشتم الان نمی خریدم

اما با اینکه پولش رو ندارم و دوستدارمم که بخرم ولی به خودم اجازه نمی دم بگم
که کنسول بدرد نمیخوره.

کنسول یک چیز دیگه هست...

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
از نظر کرک شدن و قیمت بازی ها که مهمترین نکته هست چیزی نگفتید منم اطلاعی ندارم
ولی در نسل قبل یادمه خیلیها به همین دلیل رفتن سمت 360 مثل خودم

اون دوستانی که می گویند کامپیوتر بهتره 100% تا الان کنسول نداشتند

من الان کامپیوترم بد نیست یعنی بازی ها رو حالا حالا ها اجرا می کنه
اما الان یک دونه بازی هم روش نصب نیست چون اصلا لذت نداره بازی با کامپیوتر

من الان اصلا پول خرید کنسول ندارم اگرم داشتم الان نمی خریدم

اما با اینکه پولش رو ندارم و دوستدارمم که بخرم ولی به خودم اجازه نمی دم بگم
که کنسول بدرد نمیخوره.

کنسول یک چیز دیگه هست...
اتفاقا به نظرم اشتیاقی آدم در پایان رسوندن بازی های PC داره بیشتر کنسوله نمیدونم چرا ؟!:D
------------------
دوستان الان وضعیت کنسول های نسل جدید جدا از برتری PS4 در بالابودن رزولیشن در برخی بازی ها ، انحصاری هاست ، انحصاری های هر دو رو باید نگاه کنید و ببینید با کدوم بیشتر کنار میایید و دوست دارید انجام بدید:)

babakgol

کاربر سایت
Jun 22, 2008
99
البته اینم بگم که با این قیمت های نجومی کنسول و بازی های جدید
لذت بازی با کامپیوترم بد نیست:d
آخه مگر بدهکاریم که 250 هزارتومن پول بازی بدیم
واقعا ظلمه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر