PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نظر من قطعا ps4 هست به خاطر انحصاری ها و قدرت توی مولتی پلتفرم ها و ds4 که خیلی عالی هست
ولی در کل بخوای نخوای مایکر هم 2 یا 3 عنوان خوب میسازه که ارزش خرید ر داشته باشه من خودم تا سال بعد x1 هم میگیرم ولی در کل ps4 یه چیزه دیگست(مثل زشک:d)
من نسل قبل هم 360 داشتم هم 3 انحصاری های جفتشون ر بازی کردم توی انحصاری ها بدون شک سونی خیلی سر تر بود ولی 360 هم 2 یا 3 تا بازی خوب داشت که خیلی حال داد
کسی که میخواد با این نسل حال اساسی کنه بهتره 2 تا چیزه ار مغزش بریزه بیرون 1-هک شدن کنسول ها 2- تهیه نکردن ps4 و x1 ( من در کل با بازی های نینتندو حال نمیکنم) البته اگه بودجه داری wii u هم بگیر
در کل سونی توی انحصاری ها همیشه سر تر بوده هست

A rrow

کاربر سایت
Jul 7, 2014
20
نظر من قطعا ps4 هست به خاطر انحصاری ها و قدرت توی مولتی پلتفرم ها و ds4 که خیلی عالی هست
ولی در کل بخوای نخوای مایکر هم 2 یا 3 عنوان خوب میسازه که ارزش خرید ر داشته باشه من خودم تا سال بعد x1 هم میگیرم ولی در کل ps4 یه چیزه دیگست(مثل زشک:d)
من نسل قبل هم 360 داشتم هم 3 انحصاری های جفتشون ر بازی کردم توی انحصاری ها بدون شک سونی خیلی سر تر بود ولی 360 هم 2 یا 3 تا بازی خوب داشت که خیلی حال داد
کسی که میخواد با این نسل حال اساسی کنه بهتره 2 تا چیزه ار مغزش بریزه بیرون 1-هک شدن کنسول ها 2- تهیه نکردن ps4 و x1 ( من در کل با بازی های نینتندو حال نمیکنم) البته اگه بودجه داری wii u هم بگیر
ای بابا ...فقط 2 -3 تا بازی خوب داره X360 ... :( ...چه بد =((
:-j

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
من الان هر دو تاش رو دارم،
ایکس 1 رو بیشتر برای بازی های کینکتیش گرفتم
کلی هم هزینه کردم ، فقط دو یا سه بار وقت کردم باهاش بازی کنم.(Sport rivals & Fighter within)

ولی با PS4 حداقل یه چندتایی بازی بیشتر تموم کردم.

به نظرم اگه دارید، خداروشکر
جفتش رو بگیرید. اگه نه یه 4 بگیرید.

نگران بازی 250 300 تومانی هم نباشید ، دست دوم هست ، تعویض هست ، اجاره هست و خیلی راه های دیگه.

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
سوالت تو مایه های علم بهتر است یا ثروت ؟!!!
در کل برای 2014 آرشیو انحصاری های مایکروسافت تکمیل تره...
بازی های دست دوم Ps4 هم یکم راحت تر گیر میاد..

آخرین ویرایش:

K.s.h.n.H

کاربر سایت
Mar 31, 2014
138
نام
Kshn_Hey
وایییییی خدایا چقدر فن بازی....هردو کنسول واقعا عالی عمل کردن...اینایی که میان میگن قدرت بیشتر ps4 ...واقعا میدونن قدرت بیشتر چی میاره؟؟؟؟1080 ؟؟؟واقعا؟؟؟/شاید تا 2-3 سال دیگه ps4 بازی هارو تو تلویزیون 4k اجرا کنه...همین...اینایی که میگن رو وان بازی ها 720 واقعا چی پیش خودشون فکر کردن...؟ اگه اینطوری بود بهترین گرافیک نسل تا اینجا رو بازی رایز با کیفیت فول اچدی نمیگرفت ! با اومدن فناوری cloud مایکرو هم تو بازی ها وان یه انقلاب صورت میگیره...مشکل میدونید چی بود از 720 بودن بازی ها اول رو وان....1:کمبود وقت 2: سخت و پیچیده بودن چیزی به اسم esram در وان...وگرنه تفاوت ps4 با وان در سخت افزار به یه ddr5 خطم میشه ...اگه بخوایم سخت افزار بگیم cpu وان مثلا بهتره ! که چی...الان سخت افزار مهم و ملاک نیست...شما همین cod رو هردو کنسول کنار هم در 2 تا تلویزیون 40 اینچ بذاری به سختی متوجه 720 یا 1080 بودنش میشی !

در مورد سرور های کنسولا بگم که اگه نخوام فن بوی بازی در بیارم هردو سرورا خوبه ولی مال وان که دیگه ثابت شدست خیلی بهتره...اگه بخوام فن بوی بازی در بیارم مال وان خیلی خیلی خیلی بهتره :D
انحصاری هم همش بحث سلیقست...الان این کسایی که فن PS ان میان میگن PS4 انحصاری قویتره...قبول دارم این حرفشون رو...اما رو PS3 ! الان یکی بیاد بگه یه انحصاری خوب معرفی شده تا الان برای PS4 چیه؟؟/KILLZONE که واقعا جای بحث نداره...اصلا بازی خوبی نبود از نظر من...لااقل وان یه رایز یه فورزا یه دد رایزینگ یه تایتان فال چیزی معرفی کرده... !!! پس تا الان وان تو انحصاری خیلی بهتر بوده ! HALO که هیچی شاهکاره مخصوصا کسایی که با این بازی خاطره دارن مثل خود من بزودی قراره لذت دنیا رو ببرن با مسترچیف کالکشن ! فورزا هورایزن هم که دیگه رقیب نداره...واقعا نمیفهمم دلایل که میان میگن PS4 بهتر از وانه رو :/

از نظر نرم افزار بازم وان بهتره آخه :d دیگه چی ؟؟؟ارزون بودن ps4???اونم که دلیلش کینکت فوق العاده وانه ! که همراه خودشه حالا هم که نسخه بدون کینکت اومده که فعلا گرونه...ولی بزودی هم قیمت ps4 میشه !

باور کنید نیومدم بگم که وان بهتره نه اصلا ! وقتی من پست های بعضیا رو میخونم واقعا...خدایی...اعصابم خورد میشه...چقدر تعصب آخه؟ حالا چون فن های وان هیچی نمیگن شما فن بوی ها باید بیاید ترول کنید...مثلا به وان بگید جعبه؟(منظورم تو این تایپیک نبود)...من دیگه حرفی ندارم...هرکی هرچی دلش میگه بره بخره مبارکش باشه ;)

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
پس معلومه 360 نداشتی که میگی 2.3 تا بازی خوب داره!!!!!!!!!!!!!!!!:|

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
من همین شنبه می خوام برم بازار به برادرم گفتم ps4 می خوام . ولی نمی دونم همش یه حسی بهم میگه برم x one بخرم اخه اصلا کنسولو نگاه کنید داشبوردشو گاه کنید
اصلا انگاری ماکرو خیلی روش وقت گذاشته :-b
حس میکنم اشتباه دارم میکنم ps4 دارم میخرم :-s نمی دونم والا چوت من اول تو نسل قبل x 360 خریدم ولی فروختمش برای ps3 با هاش هم حال میکردم ولی هیچ وقت حس x برام تکرار نمی شد .. نمی دونم باید چکار کنم واقعا هم این تروفی های ps3 منو به معتادی کشوند توی x گیم سکور بود اصلا هم برام مهم نبود ! بچه ها کمکم کنید ؟ :((

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
دوستان دنبال یه لیست از بازی های انحصاری این دوتا کنسول هستم کسی سراغ داره؟
از حفظ هم بگید قبوله :d

میخوام مقایسه کنم ببینم خرید کدومش به صلاحه؟؟؟
مثلا halo در برابر killzon
یا god of war در برابر gear of war
یا forza در برابر فکرکنم drive club ؟!
uncharted و LoU از ps4 در مقابل چه گزینه هایی از xone قرار میگیره؟!!
ryse چطور؟

بقیه بازیا هم که همه مولتی پلتفرم هستن

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
دوستان دنبال یه لیست از بازی های انحصاری این دوتا کنسول هستم کسی سراغ داره؟
از حفظ هم بگید قبوله :d

میخوام مقایسه کنم ببینم خرید کدومش به صلاحه؟؟؟
مثلا halo در برابر killzon
یا god of war در برابر gear of war
یا forza در برابر فکرکنم drive club ؟!
uncharted و LoU از ps4 در مقابل چه گزینه هایی از xone قرار میگیره؟!!
ryse چطور؟

بقیه بازیا هم که همه مولتی پلتفرم هستن
بر اساس سبک بازی:
Xbox One VS ps4

Forza Motorsports VS Grand Turismo
Forza Horizon VS Drive Club
Gears of War VS The Order
Halo VS Killzone
Scalebound or Ryse VS God of War
Crackdown or Sunset Overdrive VS Infamouse
Project Spark VS Little Big Planet
Alan Wake or Quantum Break VS Last of Us or Uncharted
Kameo or Conker or Banjikazoie VS Rachet & clank or Daxter or Crash
Fable Vs ?????????I
VS Heavy Rain ????????

تا جایی که یادم میومد عناوین مهم رو گذاشتم........

آخرین ویرایش:

mammad_n4

کاربر سایت
Oct 29, 2012
62
XBOX ONE شرکتی ساختتش که تمام برنامه نویسا، تمام سرمایه گذارا و تمام شرکت های کامپیوتری اونو الگوی خودشون میدونن و یه چیز خیلی رسمی هستش و اسم در کرده! ولی سونی وقتی اسمش بیاد قبول کنید که آدم اول یاد مایکروو و یخچال میوفته :| ولی PS4 عالی عمل کرده و حرفی برای گفتن نیست!

- - -ویرایش - - -

XBOX ONE شرکتی ساختتش که تمام برنامه نویسا، تمام سرمایه گذارا و تمام شرکت های کامپیوتری اونو الگوی خودشون میدونن و یه چیز خیلی رسمی هستش و اسم در کرده! ولی سونی وقتی اسمش بیاد قبول کنید که آدم اول یاد مایکروو و یخچال میوفته :| ولی PS4 عالی عمل کرده و حرفی برای گفتن نیست!

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام به همه دوستان عزیز
بنظر من خرید کنسول اونم از بین Xbox one , PS4 بستگی داره به بازیهای انحصاری که اخیرا تو E2014 هر دو کنسول انحصاریهای جدیدشون رو به نمایش گذاشتن شما ببینید به کدوم یک از سبکهای بازی و کلا به چه نوع بازی علاقه دارید بعد از اون و به دور از هر فن بازی که موجب خرید کورکورانه میشه کنسول مورد علاقتون رو بخرین ولذت ببرید

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ممنون دقیقا دنبال همچین لیستی بودم
الان بهترین و معتبرترین سایتی که امتیاز میده به بازیا کدومه که اینا رو مقایسه کنم؟
قبلا از gamespot امتیاز بازی ها رو نگاه میکردم که مدتیه شیلتره

unloved

کاربر سایت
Sep 10, 2009
640
نام
Hamid Anahid
ممنون دقیقا دنبال همچین لیستی بودم
الان بهترین و معتبرترین سایتی که امتیاز میده به بازیا کدومه که اینا رو مقایسه کنم؟
قبلا از gamespot امتیاز بازی ها رو نگاه میکردم که مدتیه شیلتره
خواهش میکنم... در کل زیاد به امتیاز توجه نکن علاقه شخصیتو لحاظ کن.. خود من معمولا میانگین IGN , Gamespot رو ملاک قرار میدم ولی سایت معتبر زیاد هست بهترین منبع:
Metacritic - Movie Reviews, TV Reviews, Game Reviews, and Music Reviews

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر