PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
به نظرم Xbox کاتالوگ بازیهای بهتری (Titanfall, Halo و Sunset, Fable:L, KI) داره برای همین خریدش گزینه بهتری میتونه باشه:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نظر من به دور از گزینه های هک ، بر روی ps4 هست ، هم ارزون تره ، هم گزینه های انحصاری زیادی داره در اینده
والانم که ، infamous و order و uncharted 4 و drive club داره .
در اینده ممکنه ، the last of us 2 و , شماره بعدی god of war که دلم براش لک زده و انحصاری های متنوع و فراوون داره .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
بهترین تصمیم به نظر من خرید هر دو کنسول هست در شرایطی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم .
اما من خودم مجبور به انتخاب یک کنسول هستم که تا همین دیشب هم خیلی فکر کردم
اما در اخر با توجه به اینکه چندین سال با انحصاری های مایکروسافت زندگی کردم و لاین آپ ایکس باکس وان رو بهتر میدونم انتخابم XBOX ONE هست .

God_War

کاربر سایت
Jan 22, 2014
37
متاسفانه اولاً این تاپیک و نظرسنجی فقط و فقط معیارش فن بازی هست و همین . بعضیا هم که بقول معروف نمیان از کنسولی که خریدن بد بگن و اون یکی رو خوب بدونن همون قضیه ی هر ماست فروشی نمیگه ماستش ترشه .

دوماً ماکروسافت برای نسل قبل بر روی انحصاری هاش هیچ برنامه گذاری هدفمندی نداشت و به همین دلیل این نسل هم خیلی ها انتظار دارن باز همون روند پیش بره که نمیره .

سوماً هر دو کنسول مکمل یکدیگرند و خلا های هم رو پر میکنن و بهترین گزینه خرید هر دو هست.

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
فعلا به نظر من بهترین کار برای تجربه نسل بعد بستن یه کیس با حداقل 2.5 تومنه(500 تومن بیشتر از کنسول ها در حال حاضر)
کسایی که میگن pc نمیصرفه و فلان به این نکته توجه نکردن که وقتی کنسول رو بگیرید باید برای هر بازی 200تومن هزینه کنید!!
با این سیستم راحت تا 2سال دیگه همه بازی های مولتی پلتفرم رو با تنظیمات بالاتر از کنسول ها اجرا میکنید تا بعد که کنسول ها هک بشن هر کدومشون که مورد علاقتون باشه رو میگیرید!
البته اون عده ای که مولتی میلیاردن و میتونن راحت پای هر بازی 200 تومن بدن و اوریج بازن که غمشون نیست...

من خودم اگر خدا بخواد اول یه کیس تا حدود 3 تومن میبندم و بعد 2سال ps4 رو میگیرم و در آخرای نسل اگر xone ارزشش رو داشت یه فکری بهش میکنم!(البته من فن هیچ شرکتی نیستم و فن جیبمم!)

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
بهترین تصمیم به نظر من خرید هر دو کنسول هست در شرایطی که از نظر مالی مشکلی نداشته باشیم .
اما من خودم مجبور به انتخاب یک کنسول هستم که تا همین دیشب هم خیلی فکر کردم
اما در اخر با توجه به اینکه چندین سال با انحصاری های مایکروسافت زندگی کردم و لاین آپ ایکس باکس وان رو بهتر میدونم انتخابم XBOX ONE هست .

100 درصد کار درستی میکنی هرچیزی که بهش علاقه داری و خودت فکر میکنی بهتره همونو بخر ! چون اگه اینکارو نکنی بعدا یه جورایی راضی نمیشی از تصمیمت.
اصلا نیازی به نظر سنجی نبود.

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
100 درصد کار درستی میکنی هرچیزی که بهش علاقه داری و خودت فکر میکنی بهتره همونو بخر ! چون اگه اینکارو نکنی بعدا یه جورایی راضی نمیشی از تصمیمت.
اصلا نیازی به نظر سنجی نبود.
دقیقا همینطوره
ولی خوب شاید برای یه عده ای این نظرسنجی مفید باشه .
بهترین تصمیم رو ولی آدم باید خودش با علاقش و کاربردش بگیره

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
عزیزان تا E3 صبر کنید... خیلی از چیزا روشن میشه... تصمیم قطعی و کامل رو دقیقا بعد از E3 امسال میشه گرفت...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
عزیزان تا E3 صبر کنید... خیلی از چیزا روشن میشه... تصمیم قطعی و کامل رو دقیقا بعد از E3 امسال میشه گرفت...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4
سلام منم با نظر شما کاملا موافقم ظاهرا E3 امسال قراره اتفاقهای خوبی بیفته وبعداز E3 بهتر میشه تصمیم گیری کرد

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
بعد از E3 هم نمیشه تصمیم گیری کرد :D چون هر دو کنسول بازی های خوبی دارن و هر کدوم یه چند ویژگی منحصر به فرد دارن که آدم رو روانی میکنه کدوم رو انتخاب کنه :|
بعید هم نیست تو E3 مایکرو بیاد یه حرکتی بزنه قیمت کنسول رو بیاره پایین یا کارای دیگه !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر