PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,477
نام
امین
هیچکدام. یک عدد PC مشتی تهیه میکنی و علاوه بر لذت بردن از بازیهای انحصاری بیشمار و گرافیک فک برانداز, تا کمتر از چند ماه دیگه هم با منتشر شدن امولاتورهای PS4 و X1 از بازیهای انحصاری اون دو تا هم بهره میبری :p

هر سه جهان در یک جهان! بد میگم؟ اگه بد میگم بگو بد میگی...
خیلی جالبه عزیز این جمله خیلی وقته انحصارش در انحصاره سونیه ;;)
یه چند مورد از بازیهای "انحصاری بیشمار pc " با این شاخصه ای(گرافیک فک برانداز) که گفتی رو نام ببری ممنونت میشم :d

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
انتخاب نسل هشتم ؟
67044345635336357930.gif

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
خیلی جالبه عزیز این جمله خیلی وقته انحصارش در انحصاره سونیه ;;)
یه چند مورد از بازیهای "انحصاری بیشمار pc " با این شاخصه ای(گرافیک فک برانداز) که گفتی رو نام ببری ممنونت میشم :d

این هم چند مورد فقط بخاطر تو :p

Lichdom screenshots (PC) - gamepressure.com
Reset screenshots (PC) - gamepressure.com
Next Car Game screenshots (PC) - gamepressure.com
Spintires screenshots (PC) - gamepressure.com
The Forest screenshots (PC) - gamepressure.com
Assetto Corsa screenshots (PC) - gamepressure.com
Nether screenshots (PC) - gamepressure.com
Raindrop screenshots (PC) - gamepressure.com
Thanatophobia screenshots (PC) - gamepressure.com

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
درود.

بنده با هر دو کنسول تا جایی که تجربیات کافی برای راهنمایی و مشاوره ی دوستان رو بده تجربه و کار کردم.
نمیدونم از کجا شروع کنم ولی میرم از خود کنسول شروع میکنم. هممون میدونیم PS4 زیبایی خاص و منحصر به فردی داره در مقابل ONE ولی خود کنسول در بعضی جاها واقعاً پسرفت داشته. اول از همه صدای فن و صدای کنسول که واقعا در مقابل ONE ضعیف هست. شما اگر همه چیز رو خاموش کنید و خونتون رو به حالت سکوت مطلق در بیارید صدای ONE رو اصلا نمیشنوید ولی صدای PS4 کاملا واضح به گوش می رسه!
دوم از همه گرما هست . در این زمینه ONE برتر هست . PS4 رو اگر بخوایم راحت تر تشبیهش کنیم گرماش در حد PS3 Slim هست. ولی ONE گرماش در حد خیلی خیلی پایینی هست !

در مورد OS بگم . PS4 واقعا OS ساده و خیلی پیش و پا افتاده ای داره و در مقابل عظمت OS کنسول ONE هیچه و اینو دنیا قبول داره اگرم نداره باید قبول بکنه. در سوییچ بین منو ها و ... هیچ فرقی دیده نمیشه .
در مورد PSN باید بگم کلاً و اصلاً پیشنهاد نمیشه . واقعا سرعت خیلی پایینی داره نسبت به XBL . واقعا همینطور هست که خواهید دید.

در مورد دسته ها. شاید هیچ کدوم باور نکنید ولی دسته ی ONE باز و باز هم خوش دست تر و بهتره . بجز تاچ D4 که خودش فوق العادس از لحاظ راحتی و در دست گیری واقعا کنترلر ONE یک سر و گردن بالاتر هست. چیزی که نسل قبل هم شاهدش بودیم . از لحاظ کیفیت آنالوگ ها هم حرفی نمیزنم که خودتون میدونید کدوم بهتره. ولی D4 نسبت به نسل قبلش انقلابی محسوب میشه. خوش دست بودن ، زیبایی و کاراییش ولی بازم گفتم از لحاظ خوش دستی کنترلر ONE رو بهتون پیشنهاد میکنم.

در مورد جعبه ی کنسول و وسایل درونش باید بگم واقعا همه چیز سادس و هیچ زیبایی و کیفیت بالایی درش دیده نمیشه . خصوصاً که کابل HDMI در مقابل کابل HDMI وان ضعیفتر .

در آخر باید بگم ماورای تمامی این نکات بحث قدرت نباید مطرح شه. چون فعلا معلوم نیست چی به چیه و باید صبر کرد. من این پست رو دادم نه از روی فن بازی بلکه از طرف کسی که خودش دو کنسول رو داره و کامل تجربشون کرده . با اینکه بیشتر این نظرات حاشیه ای هست ولی بیشتراً امروزه حاشیه ها هستن که راه درست رو نشون میدن. اینو بگم PS4 اون کنسولی که توی دنیای خیالی خودتون ساختید نیست . ولی ONE چیزی فرای اونچه هست که فکر می کنید .

بهترم هست کسی به این پست حجوم نکنه چون واقعاً بچه های این سایت اونقدر متعادل هستند که حد نداره.:)
و اینگونه بود که درهای فلسفه به روی کاربران باز شد، شمه ای از قدرت فن بازی در خفا رو از این پیر خرابات نیوش کردیم، باشد که به راه راست هدایت شوید. در پایان لازم به ذکر است که نمی دانستیم خرید کنسول به همه چیز ربط دارد جز خود بازی ها... ممنون که این حقیر رو از نادانی در اودید.

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
درود.

بنده با هر دو کنسول تا جایی که تجربیات کافی برای راهنمایی و مشاوره ی دوستان رو بده تجربه و کار کردم.
نمیدونم از کجا شروع کنم ولی میرم از خود کنسول شروع میکنم. هممون میدونیم PS4 زیبایی خاص و منحصر به فردی داره در مقابل ONE ولی خود کنسول در بعضی جاها واقعاً پسرفت داشته. اول از همه صدای فن و صدای کنسول که واقعا در مقابل ONE ضعیف هست. شما اگر همه چیز رو خاموش کنید و خونتون رو به حالت سکوت مطلق در بیارید صدای ONE رو اصلا نمیشنوید ولی صدای PS4 کاملا واضح به گوش می رسه!
دوم از همه گرما هست . در این زمینه ONE برتر هست . PS4 رو اگر بخوایم راحت تر تشبیهش کنیم گرماش در حد PS3 Slim هست. ولی ONE گرماش در حد خیلی خیلی پایینی هست !

در مورد OS بگم . PS4 واقعا OS ساده و خیلی پیش و پا افتاده ای داره و در مقابل عظمت OS کنسول ONE هیچه و اینو دنیا قبول داره اگرم نداره باید قبول بکنه. در سوییچ بین منو ها و ... هیچ فرقی دیده نمیشه .
در مورد PSN باید بگم کلاً و اصلاً پیشنهاد نمیشه . واقعا سرعت خیلی پایینی داره نسبت به XBL . واقعا همینطور هست که خواهید دید.

در مورد دسته ها. شاید هیچ کدوم باور نکنید ولی دسته ی ONE باز و باز هم خوش دست تر و بهتره . بجز تاچ D4 که خودش فوق العادس از لحاظ راحتی و در دست گیری واقعا کنترلر ONE یک سر و گردن بالاتر هست. چیزی که نسل قبل هم شاهدش بودیم . از لحاظ کیفیت آنالوگ ها هم حرفی نمیزنم که خودتون میدونید کدوم بهتره. ولی D4 نسبت به نسل قبلش انقلابی محسوب میشه. خوش دست بودن ، زیبایی و کاراییش ولی بازم گفتم از لحاظ خوش دستی کنترلر ONE رو بهتون پیشنهاد میکنم.

در مورد جعبه ی کنسول و وسایل درونش باید بگم واقعا همه چیز سادس و هیچ زیبایی و کیفیت بالایی درش دیده نمیشه . خصوصاً که کابل HDMI در مقابل کابل HDMI وان ضعیفتر .

در آخر باید بگم ماورای تمامی این نکات بحث قدرت نباید مطرح شه. چون فعلا معلوم نیست چی به چیه و باید صبر کرد. من این پست رو دادم نه از روی فن بازی بلکه از طرف کسی که خودش دو کنسول رو داره و کامل تجربشون کرده . با اینکه بیشتر این نظرات حاشیه ای هست ولی بیشتراً امروزه حاشیه ها هستن که راه درست رو نشون میدن. اینو بگم PS4 اون کنسولی که توی دنیای خیالی خودتون ساختید نیست . ولی ONE چیزی فرای اونچه هست که فکر می کنید .

بهترم هست کسی به این پست حجوم نکنه چون واقعاً بچه های این سایت اونقدر متعادل هستند که حد نداره.:)
درود بر شما ای بزرگ مرد تحلیل گر و نهایت منطق!!
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................
با تشکر.
:blink1::scare::shocked::wow:

آخرین ویرایش:

Lady Ashe

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,595
هیچکدوم ، چون کی میاد 200 تومن پول بازی بده بجز مرفه بی درد ؟!! تا کپی شدنشون به نظرم ارزش نداره حتی ، 3/4 سال طول بکشه تا بازی های موج جدید با گرافیک فک برانداز و بهینه رو سخت افزارشون بیاد..

الان من ... 12-13 تا بازی برای ویتا دارم ... 50 دلار هم بیشتر هزینه نکردم ...

بازی هام هم اینان

little big planet
uncharted
killzone
gravity rush
WipEout® 2048
Spelunky
Oddworld: Stranger's Wrath HD
Sonic & All-Stars Racing Transformed
Sly Cooper®: Thieves in Time PS Vita
Urban Trial Freestyle PS Vita
LIMBO

رو دارم ... حالا بشین حساب کن پول تمام این بازی ها چقدر میشه .. قشنگ شاید 1 میلیون پولشون بشه تو ایران ... حتی بیشتر

تا 6 دلار هم دادم جای داینو کرایسیس 2 ... وگرنه واکینگ دد رو هم گرفته بودم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

علاوه بر اینها 2 تا بازی ps4 تو دانلود لیستم رفته که هر وقت ps4 گرفتم دانلود میکنم

RESOGUN
dont strave

ico
Shadow of the Colossus
Borderlands 2
DmC Devil May Cry
BioShock® Infinite
Brothers: a Tale of Two Sons

فقط با 150000 هزار تومن ناقابل ... پس نیازی نیست مرفح بی درد بود تا قانونی و منصفانه بازی کرد ... فرق سونی با باقی شرکت ها اینجا مشخص میشه ... به همه اجازه داشتن بهترین تجربه ها رو میده

من 2 هفته فقط داشتم لیتل بیگ بازی میکردم خودمم باورم نمیشد این همه بازی روی سرم خراب شه ... هر ماه هم 1 تا 3 تا بازی مجانی جدید و کلی تخفیف فوق العاده ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در ضمن قرار نیست حتما دونه دونه بازی بخریم انبار کنیم تو کمد و طاقچه و .... میخری وقتی خوب بازی کردی میفروشی ... یا تعویض میکنی ... خیلی جاها هم هستن الان بازی کرایه میدن هفتگی ... پس درهای کنسول گیم بازه به روی همه ... نگران این نباش ...

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
من یه نکته بگم:
هر کی که بگه سرورای PSN تو 4 ضعیفه مطمین باشید اصلا تا حالا با 4 کار نکرده ! وسرورا فوق العاده قوی و کلا خوب تقویت شده #فکت:d

منوی 4 هم ساده و دوس داشتنیه ولی x1 منوش بهتره #فکت :d

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
جریان tombrider رو هم که دیدید چی شد فریم 60 و از این حرفا خیلی از شایعات به نفع سونی میل میکنه اما من میگم شکیبا باشید و در نهایت یک جمله از مایکروسافت:سونی در ابتدای هر نسل از قدرت بیش از هد (همون تترا فلاپسها) حرف میزنه ولی در نهایت بازیها روی کنسول ما بهتر خواهند بود البته به این حرفم کاملا موافق نیستم اما واقعا جو وحشتناکی علیه one راه افتاده

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
جریان tombrider رو هم که دیدید چی شد فریم 60 و از این حرفا خیلی از شایعات به نفع سونی میل میکنه اما من میگم شکیبا باشید و در نهایت یک جمله از مایکروسافت:سونی در ابتدای هر نسل از قدرت بیش از هد (همون تترا فلاپسها) حرف میزنه ولی در نهایت بازیها روی کنسول ما بهتر خواهند بود البته به این حرفم کاملا موافق نیستم اما واقعا جو وحشتناکی علیه one راه افتاده

الان چی شد؟ اخر چی بگیریم؟!

Optimus Prime

کاربر سایت
Sep 18, 2011
1,245
نام
ALEX
هیچکدام. یک عدد PC مشتی تهیه میکنی و علاوه بر لذت بردن از بازیهای انحصاری بیشمار و گرافیک فک برانداز, تا کمتر از چند ماه دیگه هم با منتشر شدن امولاتورهای PS4 و X1 از بازیهای انحصاری اون دو تا هم بهره میبری :p

هر سه جهان در یک جهان! بد میگم؟ اگه بد میگم بگو بد میگی...

جان من ، مرگ من، یه چند تا از این انحصاری های بیشمار معرفی کن منتها شبیه 2 2تا مساوی هیچچی نباشن.:d
در ضمن یه توضیحی بیزحمت بده منو رووووشن کن : تو این بازی های بیشمار مکش مرگ من که از بالا نیگا میکنین و اون پایین همه عین موریانه در هم میلولیند، آخه گرافیک فک براندازش کجاست ؟:))
-----------------------------------------------------------------------------------------------
در مورد بحث تاپیک هم عرض کنم :
من خودم هر 2 تا کنسول رو انتخاب میکنم.
منتها به این نتیجه رسیدم که :
ماکروسافت عرضه تولید انحصاری خوب رو نداره. اینو نسل پیش نشون داد و این نسل هم تا اینجا داریم میبینیم.
نسل پیش ماکرو یه کنسولی داد بیرون که علی رغم تمام کاستیها تو بازی های انحصاری تونست به زور هک شدن و کیفیت بهتر تو مولتی ها خودشون سرپا نگه داره منتها آخرش جاشو داد به سونی. منتها این نسل که تازه چند ماهه شروع شده گاوش زاییده اونم اساسی. اون از اون انحصاری جواتش با اون متاش و فورتزاش با گرافیک دستکاری شدش، اینم از این رزولوشن و فریم ریت هاش تو بازی های مولتی.
بنابراین برنده این نسل سونی خواهد بود.
منتها هر چی باشه باز ماکرو یه چند تا انحصاری خوب خواهد داشت. بنابراین نباید خودمونو از اونا محروم کنیم. ولی در حد همون چند تا انحصاری و نه بیشتر.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
جان من ، مرگ من، یه چند تا از این انحصاری های بیشمار معرفی کن منتها شبیه 2 2تا مساوی هیچچی نباشن.:d
در ضمن یه توضیحی بیزحمت بده منو رووووشن کن : تو این بازی های بیشمار مکش مرگ من که از بالا نیگا میکنین و اون پایین همه عین موریانه در هم میلولیند، آخه گرافیک فک براندازش کجاست ؟:))

حالا بلند بخند.
البته شما که کل اطلاعاتت از بازی های indie در حد اونی که گفتی هست انتظار بیشتر از این نمیره. شما برو Ryse بازی کن خوش باش واسه خودت.

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
هنوز هیچ خبری از هک نیست.
از هکر های معروف کسی مصاحبه در مورد هکشون نکرده ؟؟
تاپیکی در مورد این موضوع در سایت وجود داره؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر