PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟ مساله اینست

كدام گزينه را براى نسل هشتم انتخاب ميكنيد ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    306

strategy

کاربر سایت
Mar 31, 2013
319
نام
mahdi
اولش برنامه داشتم PS4 بخرم منتها با اندکی تامل به این نتیجه رسیدم 1.5 بیشتر بذارم رو پولم همین PC ـیه عشق خودمو ارتقا بدم برم فضا ! اونم به چند دلیل !
1.هزینه بسیار بالای کنسول های نسل جدید + بازیهای گرون !
2.هنوز بازی ندیدم که بخوان منو دیوونه خودشون بکنن ( حتی U4 هم بیاد بازم صبر میکنم )
3.بازی مثل بتل 4 رو که باید 200 تومن برای نسخه 4 ـش پول بدم رو میتونم به آسون ترین شکل با 100 هزار تومن برای PC تهیه کنم و با آخرین تنظیمات , سرعت نت بالا , ازش لذت ببرم !
هرچند اول و آخر بنده فن سونی هستم ولی فعلا تا چندین سال با PC بازی میکنم ( همون کاری که نسل پیش کردم ! نسل پیش تا سر AC2 با PC بودم دیگه از اون به بعد کنسولیزه شدم )
در مورد کسانی هم که بین این 2 کنسول شک دارند پیشنهاد میکنم پولهای خودشونو جمع کنن یکم بیشترم روش بذارن چند ماه دیگه با پول بیشتر هم کنسولو ارزون تر از الان میخرین هم 2 تا بازیه اضافی تر بر میدارین.عید هم که نزدیکه ! دوستان هم که خوراکشون عیدیه :D دیگه یکم صبر کردن که ضرری براتون ایجاد نمیکنه !
درود بر تو :d:bighug:
واقعا بدون تعصب این کنسول ها فعلا هیچ چیزی نداشتند که ادم رو به خودشون جذب کنند . من فقط و فقط دلم بازی ufc رو میخواد اونم به خاطر کینکت و نوآوریش ولی یک درصد هم باعث نمیشه برم سمت کنسول . الان خودتون یک نگاه بندازین steam os که اومده . پورت هم که واسه pc مثل اب خوردنه . کینکت هم که احتمالا واسه pc عرضه میشه. بازی هاش هم که ارزون تره و انحصاری هاش هم کمی از کنسول نمیاره ( کافیه برین چند ساعت دوتا 2 بازی کنید یا استار کرفت یا ... تا بفهمید انحصاری یعنی چی البته انحصاری های کنسول هم عالین ) سخت افزارش هم که بهتره . دیگه چی میخواید ؟
من نمیگم کنسول بده ولی میگم واقعا فعلا چیزه خاصی نداره که ادم رو به خودش جذب کنه .

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
قطعا PS4... یکی از مهم ترین دلایلشم که هر نسل ثابت شده, بازی های انحصاری خوب و بیشتر سونیه ... از نظر قیمت هم با وجود بهتر بودنش ارزون تره .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
دوستان هدف از تاپیک این نبود که یه عده بیان عقاید شخصیشون رو به مانند فکت صادر بفرمایند .
اون چیزی که مشخصه تا اینجای کار PS4 از لحاظ سخت افزاری قویتر هست ( این یه فکته )
ولی خوب از اون طرف همه چیز هم سخت افزار نیست , اگه اینطوری نبود و همه چیز سخت افزار بود الان نینتندویی وجود نداشت .
پس خیلی چیزای دیگه تو انتخاب بهترین تاثیر دارن ! ما هم اومدیم اینجا یه کمکی کنیم به اونایی که گیر افتادن , نه اینکه با فن بازی رو اعصاب همدیگه پنالتی بزنیم .

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
اصلا مگه میشه فن بازی نباشه
به نظر من خرید هد دو تاش فعلا اشتباهه چون هم قیمتاش کاذبه هم احتمال پایین اومدن دلار هست
فعلا هم بازی خاصی ندارن به نظر آخر تابستون بخرید خوبه چون هم بازی هاشون بیشتر شده هم قیمتش منطقی شده بازی دست دوم براش زیاد شده که بتونید بازی ها رو با قیمت مناسب تهیه کنید
ببین مهدی کسی که از نظر هزینه مشکلی نداره خوب پس قطعا هر دو میخره و اصلا هم کاری به این حرفا نداره ولی کسی که فقط حق انتخاب یکی رو داره تو این شرایط بنظر من PS4 میتونه گزینه بهتری باشه.

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
PS4 بخرم یا XBOX ONE ؟

هیچکدام. یک عدد PC مشتی تهیه میکنی و علاوه بر لذت بردن از بازیهای انحصاری بیشمار و گرافیک فک برانداز, تا کمتر از چند ماه دیگه هم با منتشر شدن امولاتورهای PS4 و X1 از بازیهای انحصاری اون دو تا هم بهره میبری :p

هر سه جهان در یک جهان! بد میگم؟ اگه بد میگم بگو بد میگی...

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
هیچکدام. یک عدد PC مشتی تهیه میکنی و علاوه بر لذت بردن از بازیهای انحصاری بیشمار و گرافیک فک برانداز, تا کمتر از چند ماه دیگه هم با منتشر شدن امولاتورهای PS4 و X1 از بازیهای انحصاری اون دو تا هم بهره میبری :p

هر سه جهان در یک جهان! بد میگم؟ اگه بد میگم بگو بد میگی...
عجب!!:dحالا من کاری به هزینش ندارم ولی اگر به همین راحتی بود که شما میگفتی دیگه کسی نمیرفت کنسول بخره که!!:)

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
عجب!!:dحالا من کاری به هزینش ندارم ولی اگر به همین راحتی بود که شما میگفتی دیگه کسی نمیرفت کنسول بخره که!!:)

تا قبل از این نسل هشتم به همین راحتی ها نبود ولی با x86 شدن کنسولهای جدید, به همین راحتی ای میشه که من گفتم. دیگه میل خودته که باورش کنی یا نه. کافیه چند ماه وایسی ببینی که حرف من و اون هکره درست از آب در میاد یا نه! :d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
PS4 :D
نسل قبلی برتری X360 به PS3 بهتر بودن در عناوین مولتی پلتفرم و آنلاین بود و در مقابل PS3 انحصاری های فوق العاده ای داشت که باعث شد با همین یک فاکتور تقریبا پیروز نسل بشه.
این نسل که از همین شروعش PS4 کاملا بهتر از XO تو عناوین مولتی پلتفرم عمل کرده و آنلاینش رو هم خیلی بهبود داده و بهتر کرده و قیمتش هم کمتره، دیگه دلیلی نمی‌بینم نخرمش :D

• Like
Reactions: J. Constantine

artour-2198

کاربر سایت
Mar 18, 2013
405
نام
علیرضا
شما وقتی که گرفتید حالتون رو میپرسم. Yeah Really

دوست عزیز من نظرم کاملا عکس شما هست چرا که قبل از اینکه کنسول رو بخرم بخاطر این شایعاتی که بود کمی نا امید شده بودم ازش و با ترس رفتم برای خرید ولی بعد از اینکه خودم باهاش کار کردم تازه فهمیدم که تا الان خواب بودم و PS4 چیزی فراتر از اون چیزی هست که فکر میکردم ولی خوب ضعف هایی هم داره . البته شما برای اینکه به عظمت ps4 پی ببری باید صبر کنی تا ip های سونی از راه برسند !

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
تا قبل از این نسل هشتم به همین راحتی ها نبود ولی با x86 شدن کنسولهای جدید, به همین راحتی ای میشه که من گفتم. دیگه میل خودته که باورش کنی یا نه. کافیه چند ماه وایسی ببینی که حرف من و اون هکره درست از آب در میاد یا نه! :d
این رو هم در نظر داشته باش که اجرای بازی با امولاتور سخت افزاری رویایی می خواد

God_War

کاربر سایت
Jan 22, 2014
37
دوست عزیز من نظرم کاملا عکس شما هست چرا که قبل از اینکه کنسول رو بخرم بخاطر این شایعاتی که بود کمی نا امید شده بودم ازش و با ترس رفتم برای خرید ولی بعد از اینکه خودم باهاش کار کردم تازه فهمیدم که تا الان خواب بودم و PS4 چیزی فراتر از اون چیزی هست که فکر میکردم ولی خوب ضعف هایی هم داره . البته شما برای اینکه به عظمت ps4 پی ببری باید صبر کنی تا ip های سونی از راه برسند !

برای کسی که آینده ی کنسولش براش مهمه و همچنین عمر کنسولش نه تنها من بلکه همه 4 رو پیشنهاد می کنیم .

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
این رو هم در نظر داشته باش که اجرای بازی با امولاتور سخت افزاری رویایی می خواد

کلا رو امولاتور نمیشه حساب باز کرد چون هیچوقت روش درست درمونی نداشته حتی زمانی که امولاتور پلی استیشن 1 اومده بود !

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عنوان تاپیک مشخصه خواهشا کسی در مورد pc :-& بحث نکنه
بنظرمن صد در صد ps4 چون طبق نظرات سازنده ها 53% قویتره و میتونه بازیهایی مثه bf3 و cod رو 1080p اجرا کنه ولی ایکس باکس وان 720 p اجرا میکنه بازی واچ داگ و تامرایدر روی ps4 شصت فریمه ولی روی ایکس باکس وان 30 فریم
دسته ps4 خیلی خوش دسته
psn خیلی خوب شده
مهمتر از اینا ps4 صد دلار ارزونتره و سونی استودیوهای 1st party بیشتر وبا کیفیت تری نسبت به حریفش داره

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
هیچکدوم ، چون کی میاد 200 تومن پول بازی بده بجز مرفه بی درد ؟!! تا کپی شدنشون به نظرم ارزش نداره حتی ، 3/4 سال طول بکشه تا بازی های موج جدید با گرافیک فک برانداز و بهینه رو سخت افزارشون بیاد..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر