Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
حالا نیاین خراب بشین رو سر من ولی خداییش بازی اونقدرام سخت نبود . کافیه هر جا یه اسلحه ی جدید بهت میده تا رسیدن به اسلحه ی بعدی ازش استفاده کنی. وگرنه یازی زیاد سخت نبود خداییش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازي لِم داره !!!
مخصوصا باس ها كه روي هر كدوم تاكتيك خاص و اسلحه ي خاصي بدجوري جواب ميده !!!
براي موجودات ديگه هم تقريبا همين امر حاكمه !! نه به شدت باس ها
يني روند بازي رو ميتوني با تمام اسلحه ها بري كم و بيش !
اما باس ها رو بفهمي با چه اسلحه و تكنيكي بري سراغشون زودتر نتيجه ميگيري

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
دوستان تو چپتر 3 اون کرمه رو چطوری باید زد؟؟ البته خودش اون دور و بر تیر تیرکمون گذاشته. احتمالا نشونه ی استفاده از تیرکمونه.ولی یکم که میزنی سگ میشه میوفته به جون آدم...
کلا کسی فن خاصی در این مورد میدونه؟؟
(طبق گفته های دوستان تازه فکر کنم این باس آسونه ی بازی باشه:D)

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
دوستان تو چپتر 3 اون کرمه رو چطوری باید زد؟؟ البته خودش اون دور و بر تیر تیرکمون گذاشته. احتمالا نشونه ی استفاده از تیرکمونه.ولی یکم که میزنی سگ میشه میوفته به جون آدم...
تیرکمون را شارژ کن و بهد بزنش (وقتی دوره )
حواست هم باید باشه که گیر اون بچه ماهی ها کهاز دهنش در میان و اون برقی که میزنه نیفتی
کلا همیشه سعی کن طرق مقابلش باشی نه کنارش

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
جادوها هم روش اثر خوبي داره !!
دوسه تا نثارش كن

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
تیر رو سعی کن به سرش بزنی! وقتی هم که میبینی داره نزدیکت میشه فرار کن! حتما فاصله رو باهاش حفظ کن!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام.
دوستان این باس ـه Chapter 4 ما رو صاف کرد!(همون برقی ـه که بال داره وبالای مجسمه آزادیه.............)
چجوری بزنمش؟
+
از این چیزمیزا هم که خون رو زیاد میکنه ندارم!:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
سلام.
دوستان این باس ـه Chapter 4 ما رو صاف کرد!(همون برقی ـه که بال داره وبالای مجسمه آزادیه.............)
چجوری بزنمش؟
+
از این چیزمیزا هم که خون رو زیاد میکنه ندارم!:d
بچسب بهش !!!
فاصله بگيري دخلِت رو مياره :d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
میگم توی chapter 10 بعداونجایی که یه ازدهاـه رومیکشیم و بعدش یه عالمه دشمن میریزن سرمون اون افت فریم ـه طبیعی بود؟

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
میگم توی chapter 10 بعداونجایی که یه ازدهاـه رومیکشیم و بعدش یه عالمه دشمن میریزن سرمون اون افت فریم ـه طبیعی بود؟
همونجا که از پله میریم بالا؟
بله طبیعی هست.خدائی اونجاش محشره.به نظرم خوبه اونجا افت فریم داره.یه حالت حماسی میگیره:d

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
همونجا که از پله میریم بالا؟
بله طبیعی هست.خدائی اونجاش محشره.به نظرم خوبه اونجا افت فریم داره.یه حالت حماسی میگیره:d
حالا اونجا دشمناش تموم میشدن؟:d
آخه من هرچی میزدم باز دوباره 60-70 نفر از بالای پله ها میومدن پایین!:d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام
اواسط chapter 3 هستم
داخل فاضلاب اونجایی که از جنازه چاقوی نارنجکی میگیری برای نابود کردن موتور دو تا پنکه ها وقتی پنکه ها رو جفتشو از کار میندازم به سمت راست که میرم چند تا دشمن است و راه بسته است سمت چپ هم میرم گوشه میله هه بازه میرم اونجا هم یک پنکه است از کار میندازم هیچ راهی نیست همه جا بسته است;) کمک؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام
اواسط chapter 3 هستم
داخل فاضلاب اونجایی که از جنازه چاقوی نارنجکی میگیری برای نابود کردن موتور دو تا پنکه ها وقتی پنکه ها رو جفتشو از کار میندازم به سمت راست که میرم چند تا دشمن است و راه بسته است سمت چپ هم میرم گوشه میله هه بازه میرم اونجا هم یک پنکه است از کار میندازم هیچ راهی نیست همه جا بسته است;) کمک؟
فکر کنم باید بپری اون ور یه جا سوراخه بعد از اون جا میری زیاد خوشحال نباش بعد یه غولی میاد نگو:-o\:d/سر دو ثانیه میمیری البته من رد کردم:)>-:punish:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اتفاقا داداش اون اسون ترین باس بازی بود همون دفعه اول دخلشو اوردم
به نظر من مبارزه با باس ها زیاد سخت نیست اگه این دو شرایط داشته باشین 1- از shop بسته های سلامتی و تکمیل کنید 2- اپگرید خون یا جان ryu با اون حرف های ژاپنی
من باس chapter 4 هم با این روش کشتم حسابی بسته های سلامتی گرفتم و با اپگرید دو سه بار حین مبارزه از اون بسته ها استفاده کردم
الان chapter 5 هستم چطوره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر