Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
اینجا یه Boss داره که زدنش اعصاب میخواد اقا، اعصاب :biggrin1:. بعدش دیگه راه باز میشه برات.
آسونه که این باسش!4 تا با تیرکمون میزدی ت وسرش میفتاد میمرد! :biggrin1:
اقا کجاش برم رو زیر کنار جلو برگردم دلم برای غول تنگشده بود میگم چند تا چپتره
ببین تو همون عکسی که گذاشتی برو مستقیم تا برسی بقل اون ستون ها،یه جاش بین 2 تا ستون یه صندوقه که اگه اشتباه نکنم بری اونجا باسش میاد(یا در سندوق رو باز میکنی بعد باس ـه میاد!)...........
زدنش هم نسبتا آسونه........

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
تو اینجا سه صندوق است که باید حتما باز کنی تا باس بیاد خودت بگردی پیداشون میکنی یکیشم این دوستمون گفت طریق زدن باسش هم اینه از زیره اب با نیزه بهش ضربه بزن سرش رو اب است اون داس هم چپتر 6 میگیری باس اخرش با چنگک فرق داره من کامل upgrade کردم باید بگم به این رفیقمون دمت گرم راهنمایی کردی مونده بودم بین این همه سلاح بعد از شمشیر کدوم کامل کنم خیلی بدرد بخور است بدون این نمیتونستم چپتر 11 را رد کنم نظر من هم روی همینه بهترین مکان برای upgrade کردن چپتر 9 و 10 چرا؟ چون توی چپتر 9 که ساده هم هست اون لاک پشت توی غار تمومی ندارن میتونین انقدر اونها رو بزنید و پول به جیب بزنید و همین طور داخل اون توپ مانند ها چپتر عالی است واسه کاسبی چپتر 10 هم پرنده ها تا قبل از این چپتر ها بیشتر سعی کنید پول واسه بسته های سلامتی کنار بزارید ولی 1 2 لول اپگرید کنید تا برسید... نظر شخصی من در مقابل باس ها هم اصلا به مشکل نمیخورید

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
ای این چند تا غول چند تا چپتر5_6_7 فقط هیکل گنده بود هیچی نداشتند مخصوصا اژدها که با یک تیر تیرکمون میمرد

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
سلام دوستان توی چپتر 9 اونجی که در ها بن فش میشه واونایی که تو دستشون اره هست میان من همه رو کشتم ولی در ها واز نشد چه کنم

---------- نوشته 07-08-2011 در 12:30 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 06-08-2011 در 11:38 PM ارسال شده بود ----------

کمک:((=d>:-ss^:)^

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
سلام دوستان توی چپتر 9 اونجی که در ها بن فش میشه واونایی که تو دستشون اره هست میان من همه رو کشتم ولی در ها واز نشد چه کنم
فکر کنم باید اون ماهی هارو هم بکشی که خیلی راحته.................

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
ها هس هی

اف پیر مرد با این سن ب این قیمت گرونش دیدی چه تور میکشه نصفه شمشیر میاره بیرون من چشم هام نرسید بینم چه طور کشت این اسکلت ها بدرد چی میخوره 15 تا دارم

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
سلام دوستان توی چپتر 11 یه در هست که نوشته the door is held firmly shut اونجا چی کار کنم او دورو برا یه پله هم هست می رم بالا یه مجسمه سر با یه کلید هست ولی کاربردی ندارن چی کار باید بکنم؟

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
سلام

باس آخر فصل 3، Genshin رو چطوری بزنم؟ 2 روزه ما رو مچل خودش کرده. البته چون میگن آسونه من item و اینا نمیزنم روش. اسلحه هم Lunar Staff رو یه مرتبه upgrade کردم.

همش جلوش دفاع میکنم و جاخالی میدم ولی بیفایدس، یه دفعه یه کمبو میزنه 2/3 خط جونش میره.

difficulty هم path of the warrior هستش.
حل شد! نمیدونم امروز دفعه دوم یه هو تشتک شد، جط جونمم تقریبا پر بود! عجب ...

====

while we are at it بذار بپرسم که این سگ/گرگ ها رو چطوری میزنید؟ اول این چپتر یه قسمت optional داشت که یه گله سگ/گرگ/whateve داشت و جاتون خالی ما رو شرمنده کردن حسابی ...

===

اسلحه چی رو آپگرید کنم که تا آخر بازی بشه باهاش راحت رفت؟ Lunar Staff ـه جوابگوئه ولی احساس میکنم Dragon Sword ـه سلاح اصلیه عموئه. ظاهرا آپگریدش بکنم یا نکنم فصل 11 خود به خود میره آپگرید چهارمش، درسته؟

===

با تشکر از عموها.

آخرین ویرایش:

dark..boy

کاربر سایت
Mar 21, 2012
113
خب من امروز بازی رو رو درجه سختی دوم بدون حتی یه بار مردن تموم کردم. کسی سوالی داشت در خدمتم.
خسته نباشین :|
ما الآن 3ش رو تموم کردیم ایشون تازه 2ش رو تموم کردن
هر چند خودم 1 و 2 رو بازی نکردم :d
یکش رو فکر کنم 6 سال پیش تو کلوب دیدم با پسر عموم میخواستیم بریم امتحامنه تیز هوشان که امتحانو دادم و بعدش رفتیم کلوب یه مرده داشت بازی میکرد سبکش و همه چیش شبیه همین نینجا گایدن بود... آخه اون مرده مثله این مرده نقابش اینطور بود اگه درست گفته باشم شبیه ه این بود فکر کنم همین نیجا 1 بود.:-?
اگه درست گفتم یا نه بازم یادش بخیر:-s

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
خسته نباشین :|
ما الآن 3ش رو تموم کردیم ایشون تازه 2ش رو تموم کردن
هر چند خودم 1 و 2 رو بازی نکردم :d
یکش رو فکر کنم 6 سال پیش تو کلوب دیدم با پسر عموم میخواستیم بریم امتحامنه تیز هوشان که امتحانو دادم و بعدش رفتیم کلوب یه مرده داشت بازی میکرد سبکش و همه چیش شبیه همین نینجا گایدن بود... آخه اون مرده مثله این مرده نقابش اینطور بود اگه درست گفته باشم شبیه ه این بود فکر کنم همین نیجا 1 بود.:-?
اگه درست گفتم یا نه بازم یادش بخیر:-s

نسخه 3 بازی پیش نسخه 2 شبیه یه بازی نسل قبل میمونه..گند زدن به بازی با این تغییرات.درجه hard نسخه 3 بازی حتی به درجه سختی اول نسخه 2 هم نمیرسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر