Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نکنه dragon sword ضیغی رو میگی؟:biggrin1:
آره ، به سمت دشمنت حرکت کن و بپر تو هوا Y بزن ... من روی مستر با همین اسلحه بازی رو تموم کردم ...
تا میتونی ورجه وررجه کن :D ، خوب بلاک/داجینگ کن ، پاتک بزن ، چشاتم خوب باز کن و دشمنای نیمه عمرت رو بپا که خیلی رو اعصابن ...
من فقط با چوب دستیه بازی میکنم!
همین دیگه ! فوق العاده کنده این . اصلا بدرد نمیخوره ... فقط DS و نانچیکو ... البته باز هم پیشنهاد من DS هست ، اون یکی دردسر داره تا بیاد دستت :D !

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کجا اپگرید کردی پیش پیر مرد
این پیر مرده گرون میده چیزاشو واسه یک قطره جون بیشتر 2 هزلر تومان میگیره
امیر جان شما واحد پول توومان رو از کجا آوردی:D؟
آره! نیزه دو سرم رو تو مرحله 3 پیش اون آپ کردم!
چقدر اون سگ ها که شمشیر دارن مسخره و سختن! از نینجا ها هم کشتنشون سخت تره :|
جکی مرحله چندی:d
من5 بهترکه نرسی به اونجا که........................
مثل پشه میکشنت فرار که توی این بازی معنی نداره:-s
یه غول بالا مجسمه هست اف
فعلا بیشتر گیر wanted هستیم
برو تال/:)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
جکی مرحله چندی:d
من5 بهترکه نرسی به اونجا که........................
مثل پشه میکشنت فرار که توی این بازی معنی نداره:-s
یه غول بالا مجسمه هست اف
فعلا بیشتر گیر wanted هستیم
برو تال/:)
همون برقیه که بال داره دیگه؟
باید بچسبی بهش!ازش فاصله بگیری کارت تمومه!(عین همین جمله رو به من گفته بودن!)

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
بهترین سلاح همون شمشیر سامورایی است عالیه خیلی سریع تکه پاره میکنه با همین شمشیر یک اچیو بازی هم گرفتم اسم نداشت چند تا دشمن حمله کردن شاید 10 نفر انقدر سریع زد خودم موندم از چیکو خوشم نیومد تا بخای بفرستی میریزن سرت اون چنگک ها هم خوبن

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اره سا مورایی خیلی خوب هسن ولی تو چپتر 5 یه شمشیر میده همسن سا مورایی هست ولی 2 تا مثل پشه میکشیشون خیلی قوی ولی مرحله که خیلی سخته

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
چندتا ویدئو از یوتوب ببینید. متوجه میشید که هر سلاحی قدرتش به اندازه مهارت بازیباز تغییر میکنه. اینطور نیست که بگیم کدوم قوی هست و کدوم نیست. البته یه سری دشمنا هستن که دلشون یه اسلحه خاصی میخواد :D. میشه گفت اثر اون اسلحه روشون بشتره تا بقیه.

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
چندتا ویدئو از یوتوب ببینید. متوجه میشید که هر سلاحی قدرتش به اندازه مهارت بازیباز تغییر میکنه. اینطور نیست که بگیم کدوم قوی هست و کدوم نیست. البته یه سری دشمنا هستن که دلشون یه اسلحه خاصی میخواد :D. میشه گفت اثر اون اسلحه روشون بشتره تا بقیه.
حرف شما کاملا درست بود و صحبت های ما کامل شد اما یک سوال اون ربات های چپتر 8 چه سلاحی روشون بیشتر اثر داره اون ربات های گنده؟ البته الان چپتر 10 هستم ولی برای دور بعدی پرسیدم.

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
اون اسلحه داس که از اون باس گرگ به دست میارید بهترین و قویترین اسلحه بازی هست و به همه توصیه میکنم که تا آخر بازی کاملا اسلحه رو آپگرید کنند ... خیلی به درد میخوره.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
اون اسلحه داس که از اون باس گرگ به دست میارید بهترین و قویترین اسلحه بازی هست و به همه توصیه میکنم که تا آخر بازی کاملا اسلحه رو آپگرید کنند ... خیلی به درد میخوره.
کدوم چنگالیه
دوستان کمک توی چپتر 5 اون جا که یه کلید صورتی میگیرییم میریم قدرت عقاب رو بگیریم اون جا بعدش کجا بریم

fs2w98aw277fujfdqwms.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر