Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان
من یک سال پیش نینجا رو تا مرحله 8 رفتم رو حالت Warrior ولی انقدر سخت شد دیگه نتونستم
(پدرم در اومد)
راهی نداره تبدیلش کنم به حالت Acolyte

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
درود
دوستان من بازی را تازه شروع کردم خیلی ردیف هست فقط یک سوال اینکه میگن قول اخرشوخیلی سخت هست و نمیشه کشت رو xbox360 درست هست !!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی کسی بازی تونسته تموم کنه رو ایکس باکس یا نه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
درود
دوستان من بازی را تازه شروع کردم خیلی ردیف هست فقط یک سوال اینکه میگن قول اخرشوخیلی سخت هست و نمیشه کشت رو xbox360 درست هست !!!!!!!!!!!!!!!!!
یادش بخیر
2008 این تاپیک خیلی داغ بود :D

آره خیلیها تمومش کردن و توی همین انجمن هستن کسایی که بازی را 1000 تا هم کرده باشن

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
درود

آقا حسين هنوز زوده برا اين سوال !
برو ايشالله رسيدي به اون آخرش اون رو هم رد ميكني ;)
-------------------------------------------------
البته من يادم نبود يك ايتم دارم كه بعد از مرگ دوباره زندت ميكنه
اگر حواسم بود و اون رو استفاده ميكردم صد در صد از پسش بر ميومدم !!
ايشالله در اولين فرصت ميشينم و اون باس اخر رو به درك واصل ميكنم :x

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
درود

آره خیلیا تونستن بکشن :d
ولی خوب تا آخرش رفتن واقعا اعصاب خوبی می خواد ( که خدا رو شکر من این اعصابو داشتم :d )
ولی 1000 تا کردنش واقعا کار سختیه .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
بنده هم از جمله کسایی بودم که حدودا یک سال پیش بازی رو شروع کردم - و وقتی به غول آخر رسیدم گریم دراومد و آخرشم ترجیح دادم بیخیالش بشم!

به نظرم واقعا غول آخرش از لحاظ سختی اصلا درست طراحی نشده بود - اصلا با درجه سختی بازی هماهنگ نبود ...

من رو نرمال رفتم و انقدر خوشم اومد گفتم بازی رو رو درجه های سختی دیگه هم میرم ولی به غول آخرش که رسیدم فقط ف ح ش میدادم ...

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بنده هم از جمله کسایی بودم که حدودا یک سال پیش بازی رو شروع کردم - و وقتی به غول آخر رسیدم گریم دراومد و آخرشم ترجیح دادم بیخیالش بشم!

به نظرم واقعا غول آخرش از لحاظ سختی اصلا درست طراحی نشده بود - اصلا با درجه سختی بازی هماهنگ نبود ...

من رو نرمال رفتم و انقدر خوشم اومد گفتم بازی رو رو درجه های سختی دیگه هم میرم ولی به غول آخرش که رسیدم فقط ف ح ش میدادم ...

طبق چيزي كه من فهميدم ...
هر باس يك تاكتيك خاص ميخواد برا از بين بردن !!
اسلحه ي خاص و جادوي خاص و كلا تاكتيك جنگي خاص !!
اما وان اخري هيچ گزينه اي رو قبول نميكنه لعنتي
هيچ كاريش نميشه كرد :d

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
شماها یه زحمت بکشید بایونتا رو بازی کنید! شاید نظرتون عوض بشه اون موقع متوجه میشید که درجه سختی یعنی چی!

روی درجه سختی هارد همون اول بازی اگر بتونید رد کنید واقعآ شاهکار کردید!

نینجا گایدن هم سخت هست! اما بیشتر چیزی که آدم رو عزاب میده تعداد بیش از حد دشمن ها هستش! راه به را دشمن! باز خوبه توی نسخه PS3 این موضوع اصلاح شد!

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
طبق چيزي كه من فهميدم ...
هر باس يك تاكتيك خاص ميخواد برا از بين بردن !!
اسلحه ي خاص و جادوي خاص و كلا تاكتيك جنگي خاص !!
اما وان اخري هيچ گزينه اي رو قبول نميكنه لعنتي
هيچ كاريش نميشه كرد :d
دقیقا هر باس یک لم خاصی داره در کل اگه همه چیز به موقع ابدیت کنید فکر نکنم تا اخر بازی مشکلی بر بخورید

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
حسین جون فقط رو حالت warrior که نمیری از مرحله 6 به بعد به شکل فجیعی سخت میشه ......

درست میگید - فقط یه چیزی اضافه کنم - بازی تقریبا از چپتر6 به بعد سخت میشه ولی غیر قابل بازی نمیشه !

ولی غول آخر بازی فوق العاده کشتنش سخته - و کاملا غیر اصولی طراحی شده ...

فقط اون داس آپگرید کن , همرو درو می کنهb-)

آی گفتی - یاده خاطرات انداختی من رو - من تا آخر آپ دیتش کرده بودم فقط باهاش کله میپروندم ! :d ...

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
ببين نبايد تير بزنی زيرش بايد يه دايره باشه که ارتفاعش بالا تر از زمين باشه برو رو اون بپر Y بزن :biggrin1:

بعد از مدتها گفتم دوباره برای تجدید خاطرات بازی رو از اول برم اگر چه باس آخر رو نتونستم بکشم ! - چپتر 10 گیر کردم رفتم یه چرخی

زدم جواب رو یافتم - پست ماله سال 2008 بود !:-o

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر