Ninja Gaiden 2 | Xbox 360

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
خوب بلاخره ما هم به جمع نینجا ها پیوستیم بازی را تموم کردم الان اینطوری شدم :d#:-s
این مرحله 14 به معنای واقعی کلمه پوست ادم میکنه هر چند خودم بدون CONTINUE

رفتم

برا دوستانی که سر 3 تا باس اخر گیر کردن باس اول خیلی راحت میتونید با اون شمشیر خودتون ترتیب شو بدهید
البته یادتون باشه برای زدن بهتر و سریع تر جلو را بگیرید و Xبرنید
و معمولا مشکل سر باس دوم هست که خودم دیگه داشتم ناامید می شدم
اونی فقط باید با تیرکمون بزنی تو سرش و بعد بزنی تو اون گوی که تو شکمش هست و جا خالی همین
این وسط 5 تا نیرو هم نگه دراید برای مبادا که اگه لازمتون شد :d

بعد باس دوم فکر کردم بازی تموم شد و خوشحال خندان :dدسته را کنار گذاشتم که دموی اخر را نگاه کنم که ناگهان :-oسرکله یک قول با شاخ دم دیگه پیدا شد :-s
برای اون هم فقط باید با داس به خدمتش برسید همین بس
کلا تو این 3 تا باس سریع بودن حرکات شما حرف اول میزنه
در کلا باز ی واقعا خوبی بود بر خلاف اون چیزی که تصور میکردم >:d<

Celebrimbor

Vae Victus
کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,411
نام
مسعود
خوب بلاخره ما هم به جمع نینجا ها پیوستیم بازی را تموم کردم الان اینطوری شدم :d#:-s
این مرحله 14 به معنای واقعی کلمه پوست ادم میکنه هر چند خودم بدون CONTINUE

رفتم

برا دوستانی که سر 3 تا باس اخر گیر کردن باس اول خیلی راحت میتونید با اون شمشیر خودتون ترتیب شو بدهید
البته یادتون باشه برای زدن بهتر و سریع تر جلو را بگیرید و Xبرنید
و معمولا مشکل سر باس دوم هست که خودم دیگه داشتم ناامید می شدم
اونی فقط باید با تیرکمون بزنی تو سرش و بعد بزنی تو اون گوی که تو شکمش هست و جا خالی همین
این وسط 5 تا نیرو هم نگه دراید برای مبادا که اگه لازمتون شد :d

بعد باس دوم فکر کردم بازی تموم شد و خوشحال خندان :dدسته را کنار گذاشتم که دموی اخر را نگاه کنم که ناگهان :-oسرکله یک قول با شاخ دم دیگه پیدا شد :-s
برای اون هم فقط باید با داس به خدمتش برسید همین بس
کلا تو این 3 تا باس سریع بودن حرکات شما حرف اول میزنه
در کلا باز ی واقعا خوبی بود بر خلاف اون چیزی که تصور میکردم >:d<

از اسپویلر هم استفاده میکردی بد نبود!

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
سلام به همگی میگند این بازی سخترین بازی است؟ از چه نظر از نظر هوش مصنوعی سخت کشته شدن دشمن ها ئزیاد بودنشون خوب مگه درجه بندی نداره بزاریم روی easy بریم

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
سلام به همگی میگند این بازی سخترین بازی است؟ از چه نظر از نظر هوش مصنوعی سخت کشته شدن دشمن ها ئزیاد بودنشون خوب مگه درجه بندی نداره بزاریم روی easy بریم
easy نداره فقط مدیوم و هارد
خیلی دشمناش سگ جونن افت فریم هم داره غولاشم که...

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil

داداش شما کافیه برسی به اون باس فایتی که باید دو تا باس رو پشت سر هم بزنی
دیگه خودت میبینی که چی به سرت میارن:d

بعضی موقع ها همین که وارد باس فایت میشی به 10 ثانیه هم نمیکشه GameOver میشی:))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

من به شخصه با اينكه تمومش كردم !!
ولي جلوش به زانو در اومدم !! :d
سخت ترين گيمي بود كه انجام دادم به زندگيم !!
(فاينال باس NFS: Carbon هم سخت بود خداييش) :d

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
اگر خوب تمیرن کنید ، میتونید با نانچیکو هم از پس دشمنا به راحتی بر بیاید .اما باید داجینگتون خوب باشه (همون جاخالی دادن منظورمه) ...
یه دور رو درجه معولی بدون این که سلاحتون رو عوض کنین با نانچیکو تموم کنید بازی رو ، دورهای بعدی قشنگ میاد دستتون ... ولی خان داداش سهیل راس میگه ، داس خیلی قدرت منده ، یجوری نامردیه اصن :D ! وی خب از نظر کومبو زدن هیچی همون شمشیر دراگون نمیشه ...

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
پیش به سوی بازی با توجه به صحبت های علی عزیزو jacki و koroush و lavgine میریم به جنگ سختی پس از 3 سال راستش بخواید نمیتونم از این بازی بگذرم یکجوری باید امتحانش کنم حتی اگه بدم بیاد بیشتر بخاطر خون و سختی و قطع عضو میخوام برم سراغ بازی

• Like
Reactions: aliahmadi2

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
اگر خوب تمیرن کنید ، میتونید با نانچیکو هم از پس دشمنا به راحتی بر بیاید .اما باید داجینگتون خوب باشه (همون جاخالی دادن منظورمه) ...
یه دور رو درجه معولی بدون این که سلاحتون رو عوض کنین با نانچیکو تموم کنید بازی رو ، دورهای بعدی قشنگ میاد دستتون ..
ما دیگه این آخرای بازی فیوز پرونده بودیم)x)x بعد شما میگین با نانچیکو برین..... بعد میبینی یهو دسته تبدیل شد به نانچیکو یکراست رفت تو شیکم LCD :d:d

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
پیش به سوی بازی با توجه به صحبت های علی عزیزو jacki و koroush و lavgine میریم به جنگ سختی پس از 3 سال راستش بخواید نمیتونم از این بازی بگذرم یکجوری باید امتحانش کنم حتی اگه بدم بیاد بیشتر بخاطر خون و سختی و قطع عضو میخوام برم سراغ بازی

قبل از شروع يه Manual پيدا كن طريقه ي مصرف ايتم هارو ياد بگير بعد شروع كن ...
من جد و ابادم اومد جلو چشمم نصف بازي رو رفتم تازه فهميدم ميشه اسلحه و جون و جادو هارو اپگريد كرد !!!!
انقدر به خودم فحش دادم كه چقدر عذاب كشيدم تا رسيدم به نصفه ي بازي !!!! :d:d

آخرین ویرایش:

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
easy نداره فقط مدیوم و هارد
خیلی دشمناش سگ جونن افت فریم هم داره غولاشم که...
اگه سه بار پشت سر هم بمیری و بعد گزینه Abandon the way of the Ninja را انتخاب کنی، دیفیکالتی Easy باز میشه. فقط یه کم اسمش ضایست: Ninja Dog:D

سخت‌ترین مودش هم Master Ninjaـه که فکر نکنم تو کل دنیا بیش از چند نفر موفق به انجامش شده باشند. بعدش هم این لباس را باز میکنه.
------
در مورد دشواری بازی به نظرم فقط Boss Fightها مشکل هستند و بقیه بازی روند کاملا معمولی و لذت‌بخشی داره. مثلا از نظر سختی در مقابل God Hand سوسکه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر