Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
منم بازيرو co-op با دوستم داريم ميريم.واقعا هوش مصنوعي ياران خودي نااميد كنندست.اون دوتا براي خودشون بازي ميكنن.همون اول كاري ميزنن تو دله دشمن.بعد كه مثلا يكي از ما بيوفته بر ميگرده يك بار از رومون رد ميشه تازه يادش مياد كه مثلا بايد كمك كنه.:|

اینکه نسبت به شماره 3 نعمته.
یادمه نسخه سه با برادرم بازی می کردم تازه به هوش *****ک ها پی می بردم.=))

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
سلام به همه

دوستان اولین گلیچ این بازی که حدود 6 روز قبل از ریلیز بازی پیدا کرده بودم تونستم بالاخره داخل YOUTUBE اپلود کنم که البته به همراه[FONT=arial, sans-serif]TUTORIAL[/FONT]

GEARS OF WAR JUDGMENT UNLIMITED PRIZEBOX

GEARS OF WAR JUDGMENT GLITCH (UNLIMITED PRIZEBOX) - YouTube

مهرداد جان یجای درست آپلود میکنی دانلود کنیم ؟!

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

Rippеr

کاربر سایت
Sep 30, 2011
173
نام
امـیـر
دوستـــان نکنــیـــد از این کارا،بـــن میـــشـــیــــدا:|
از ما گفتن بود:d

مگه این کارا رو هم بکنن بن میشن ؟
biggrin1.gif
بله،گلیچ،بوست و .... بر خلاف قوانین لایوه و احتمال بن شدن هست.
احتمال چند وقت محروم شدن از بازی هم هست

آخرین ویرایش:

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
دوستـــان نکنــیـــد از این کارا،بـــن میـــشـــیــــدا:|
از ما گفتن بود:d

مگه این کارا رو هم بکنن بن میشن ؟ :D

===========

این روش هم نمیدونم الان جواب بده اصلا یا نه چون که 6 روز قبل ریلیز بوده بعدش چندتا اپدیت اومده ممکنه دیگه نشه

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
مگه این کارا رو هم بکنن بن میشن ؟ :D

===========

این روش هم نمیدونم الان جواب بده اصلا یا نه چون که 6 روز قبل ریلیز بوده بعدش چندتا اپدیت اومده ممکنه دیگه نشه

این گلیچ امروز من اپلود کردم تا به امروزم به غیر از خودم 6 7 نفر دیگه بیشتر نمیدونستنن و اینکه چطوری بیان اپدیتی بدن که اصلا نمیدونن همچین گلیچی وجود داره !! ...

............................................

در ضمن کسی بابت این جور گلیچ ها بن نمیشه....

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
این مپ Gondola کلا تیکه ای از نسل بعد هست که روی این بازی گذاشتن ! مپ مولتی که هیچی - Level سینگل هم تو بازی دیگه ، با این گرافیک به زور گیر بیاد :D

OverRun و Free For All عجیب حال میده !

bigkiller

کاربر سایت
Jan 13, 2007
294
نام
محمد علی
سلام به همه

دوستان اولین گلیچ این بازی که حدود 6 روز قبل از ریلیز بازی پیدا کرده بودم تونستم بالاخره داخل YOUTUBE اپلود کنم که البته به همراهTUTORIAL

GEARS OF WAR JUDGMENT UNLIMITED PRIZEBOX

GEARS OF WAR JUDGMENT GLITCH (UNLIMITED PRIZEBOX) - YouTube
بابا دمت گرم عجب گلیچی . آدم یاد گیرز 1 میفته با گلیچاش........ دمت گـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرم مهرداد جون:x

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
OverRun خیلی خوبه!یعنی من عجیب باهاش حال کردم:dهمه چیز بالانس و مناسبه.خیلی خوب بود.نرسیدم بقیه مد ها رو امتحان کنم دیگه.

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام
آقا من تو گلیچ موندم ... نمی دونم چرا نشد‌! مهرداد جون قبل ؛کشتن و گرفتن بسته و بعد استارت و استورج و کنسل و ... ؛ باید کاری کرد؟ امروز اومدم بگیرم تف کف دستم ننداخت ! :(

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
سلام
آقا من تو گلیچ موندم ... نمی دونم چرا نشد‌! مهرداد جون قبل ؛کشتن و گرفتن بسته و بعد استارت و استورج و کنسل و ... ؛ باید کاری کرد؟ امروز اومدم بگیرم تف کف دستم ننداخت ! :(

متین جان اگه طبق ویدئو جلو بری کار میکنه باید توجه داشته باشی که سریع تا پرایز باکسو گرفتی استارت بزنی روش پیاده کنی چون اگه پرایز باکسو بگیری حرکت دیگه بزنی مثلا تا گرفتی یه کیل بگیری دیگه نمیشه باید توجه داشته باشی تا انلاک شد نباید بزاری هیچ اتفاقی دیگه ای بیوفته ..... روشم که باید بدونی تا پرایز باکس باز شد استارت --اتوریج لوکیشن--بک یا همون دکمه b رو میزنی تموم .... میای بیرون دوباره ادامه میدی

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
متین جان اگه طبق ویدئو جلو بری کار میکنه باید توجه داشته باشی که سریع تا پرایز باکسو گرفتی استارت بزنی روش پیاده کنی چون اگه پرایز باکسو بگیری حرکت دیگه بزنی مثلا تا گرفتی یه کیل بگیری دیگه نمیشه باید توجه داشته باشی تا انلاک شد نباید بزاری هیچ اتفاقی دیگه ای بیوفته ..... روشم که باید بدونی تا پرایز باکس باز شد استارت --اتوریج لوکیشن--بک یا همون دکمه b رو میزنی تموم .... میای بیرون دوباره ادامه میدی
مرسی :)
فکر می کنم بعدش یکی دیگه رو هم کشتم ... بدیش اینه که حالا واسه اینکه بعدیش آزاد شه یه ۲ هزار تای دیگه باید بکشم ...

========================

یکی از دوستان من هم مدال ریپر رو گرفت به این شکل که از این سایت : Gears Reaper Tracker by CodySpie - Game Grit میشه ریپر ها و وضعیت آنلاین بودنشون رو دید . وقتی دید که چندتاشون آنلاین هستن یه پیام اینوایت (اونا اینوایت کنن) فرستاد و یه پرایوت ۱۰ نفره فری فور آل زدن و گرفت ...

آخرین ویرایش:

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
سلام

اینی که مهران گفت درسته ولی من خودم یک بار توضیح میدم
ببین متین جان
فرضو میزاریم 2000 تا کیل میخوای تا PRIZEBOX نرمال بگیری وقتی که 2000تا کیل رو گرفتی PRIZEBOX سمت راست پایین صحفحه نمایش داده شده شما استارت میزنی میری قسمت STORAGE LOCATION هیچی انتخاب نمیکنی یا 2 تا B میزنی میای ادامه بازیتو میدی الان اتفاقی که میفته به صورت رندم ممکنه 20 تا کیل برگردونت عقب یا 5 تا یا خیلی بیشتر شما اینو نمیدونی کاری که میکنی کیل هایی که میگری شمارش کن و مثلا شما 20 شمردی سره 20 تا کیل بهتون PRIZEBOX داد حالا دوباره همون قضیه STORAGE اینارو پیاده کنید این دفعه 19 تا کیل بگیرید بدونه اینکه STORAGE انتخاب کنید تنها کاری که میکنید اینه که میاید MENU اینجا PROGRESS شما سره 1 کیل مونده تا PRIZEBOX سیو میشه یعنی وقتی شما داخل بازی بشی هر یک 1 و بعدش STORAGE LOCATION که میزنید و دوباره 1 و الا اخر بهتون سر 1کیل پرایز باکس میده....
این روش بالا سادترین روش اگه این کارو نکنید خود به خود انقدر STORAGE LOCATION میزنید خودش از KILL ها کم میکنه تا به 1کی برسه ولی روش بالا خود میانبر هست...
من این کار رو قبلا مدال ها هم کردم یعنی مثلا مدال شاتگان Onyxش 10000XP میده یعنی هر کیل 10000XP به عبارتی یک مچ FREE FOR ALL میشه 250000 XP که میتونید از RE-UP 1پپرید RE-UP 4 ولی متاسفانه این سیستم جوابگو نیست...
.....................
در مورد PRIZEBOX RARE هم بهترین روش برای گرفتن RIBBON چپتر 6 قسمت 6 هست که وقتی از کاور میرید اونور پایین پله ها یک E-HOLE باز میشه که اگه میخواید متونید از TRIPWIRE استفاده کنید برای گرفتن 3 تا RIBBON وهم از نارنجک فرض ما میزاریم اینکه شما 1 RIBBON و یک PRIZEBOX RARE میگیرید که به این صورت میشه :
وقتی که پرایز باکس میگیرید
STORAGE LOCATION
هیچی انتخاب نمیکنید (تا Bمیزنید)
بعدش RELOAD CHECKPINT میزنید
دوباره اینکارو ادامه میدید...

باز سوالی بود بپرسید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر