Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
باو چرا بلاد درایو اینجوری شده ؟!! گند زدن توش رسمن گند زدن به کل خاطرات خوبم تو این مپ حیف ۱۶۰۰ پوینتی که خرج این کردم واقعا حیف ! :|

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2
gears دیگه از هاردکور بودنش فاصله گرفته مخصوصا با این مد قشنگشون یکی که سریهای قبلو بازی نکرده باشه شاید بدش نیاد ولی برای ما... .

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
gears دیگه از هاردکور بودنش فاصله گرفته مخصوصا با این مد قشنگشون یکی که سریهای قبلو بازی نکرده باشه شاید بدش نیاد ولی برای ما... .
سوا از هاردكوريش مساله اينه كه فرمش عوض شده......يعني تو شماره هاي اوليه كم مي كشتي ولي بايد با دقت مي كشتي ولي اينجا زياد مي كشي و اونم فرت و فرت و سريع(هم بخش داستاني و هم آنلاين)

يعني قشنگي گيرز به همون به سختي كشتن و مبارزات نزديك بود كه جاشو داده به مبارزات از جنس cod(همه اسلحه هاي اضافه شده به اين نسخه هم دوربرد بودن و اين خودش تاييد مي كنه حرف ما رو)

.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
ما که داریم Gears 3 بازی میکنیم لذتشو میبریم :d
فقط اون 1600 پوینت بنده رو یکی برگردونه بهم :d

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
سوا از هاردكوريش مساله اينه كه فرمش عوض شده......يعني تو شماره هاي اوليه كم مي كشتي ولي بايد با دقت مي كشتي ولي اينجا زياد مي كشي و اونم فرت و فرت و سريع(هم بخش داستاني و هم آنلاين)

يعني قشنگي گيرز به همون به سختي كشتن و مبارزات نزديك بود كه جاشو داده به مبارزات از جنس cod(همه اسلحه هاي اضافه شده به اين نسخه هم دوربرد بودن و اين خودش تاييد مي كنه حرف ما رو)

.
دقیقا با حرفات موافقام بازیسازا باید اون چیزی که بازیکنا میخوان رو رو بازی پیاده کنن نه این که بهشون تحمیل کنن.هرچی هم از نگاه spin off به این بازی نگاه کنیم به قول خودت فرم و style بازی رو عوض کردن اگه نسل بعد این بازی با همین فرم باشه نمیدونم چه بلایی سر gears میاد :-/

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,766
نام
مراد حلیمی
دقیقا با حرفات موافقام بازیسازا باید اون چیزی که بازیکنا میخوان رو رو بازی پیاده کنن نه این که بهشون تحمیل کنن.هرچی هم از نگاه spin off به این بازی نگاه کنیم به قول خودت فرم و style بازی رو عوض کردن اگه نسل بعد این بازی با همین فرم باشه نمیدونم چه بلایی سر gears میاد :-/
اتفاقا سازنده ها همين راه رو ادامه ميدن....چون اين فرم جديد خيلي عامه پسندتر و افراد بيشتري رو به سمت خودش جذب مي كنه(اگه تبليغ بالا و گرافيك نسل بعدي رو به بازي اضافه كني مثه چي ميفروشه)

در نتيجه به نظرم بايد گيرز رو اينجوري قبول كنيم چون اون فرم سخت و گيم پلي به فرم شماره ١ و ٢ به خاطره ها پيوست(شماره ٣ هم يجورايي اغاز همين تغيير فرم بود ولي نه به شدت اين اخريه)........

.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,929
نام
نـــــــویـــــــــد
دقیقا کسایی که Gearsهای قبلی رو آنلاین بازی نکردن به شدت با جاجمنت حال کردن و این خیلی میتونه بد باشه برای ادامه ی این سری !
آقا من حس میکنم چندتا مپ رو کردن توی Blood Drive . خیلی بی در و پیکر شده وقتی با دقت بیشتری گشت زدم متوجه شدم :d از هرجایی میری میبینی چه خبره اون پشت . من نمیدونم چه علاقه ای دارن تمام راه هایی که بسته بود رو باز کنن . کاری که توی Gears 3 با Jacinto انجام دادن !

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
دقیقا کسایی که Gearsهای قبلی رو آنلاین بازی نکردن به شدت با جاجمنت حال کردن و این خیلی میتونه بد باشه برای ادامه ی این سری !
آقا من حس میکنم چندتا مپ رو کردن توی Blood Drive . خیلی بی در و پیکر شده وقتی با دقت بیشتری گشت زدم متوجه شدم :d از هرجایی میری میبینی چه خبره اون پشت . من نمیدونم چه علاقه ای دارن تمام راه هایی که بسته بود رو باز کنن . کاری که توی Gears 3 با Jacinto انجام دادن !
خب دیگه تو این جاجمنت تمام مپ ها بر اساس مود فری فور آل ساخته شدن واسه همین دیگه کلا مپا بزرگن . تو مودهای دیگش هم ریسپاون شبیه مود فری فور آل هست .

آقایون سری های قبلی رو که از ما نگرفتن و میشه اونا رو هم بازی کرد ولی سرورهاش لگ بدی میدن واسه همین هر کی پایه هست ابراز آمادگی کنه که پرایوت بزنیم ...

cpt rock

کاربر سایت
Jul 4, 2012
345
نام
مسعود
اتفاقا سازنده ها همين راه رو ادامه ميدن....چون اين فرم جديد خيلي عامه پسندتر و افراد بيشتري رو به سمت خودش جذب مي كنه(اگه تبليغ بالا و گرافيك نسل بعدي رو به بازي اضافه كني مثه چي ميفروشه)

در نتيجه به نظرم بايد گيرز رو اينجوري قبول كنيم چون اون فرم سخت و گيم پلي به فرم شماره ١ و ٢ به خاطره ها پيوست(شماره ٣ هم يجورايي اغاز همين تغيير فرم بود ولي نه به شدت اين اخريه)........

.
اخه تو فروم خود اپیک هیچ به به و چه چه ای نیست اکثرا راضی نیستن وقتی اکثر سازندگان اصلی بازی نیستند انتظار بیشتری هم نیست پلیرهای اصیل و هارکور از این بازی جدا میشن یا با نسخهای قبلی سر میکنند و پلیرهای جدید بازی هایی چون BF و COD جذب میشن!

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
اخه تو فروم خود اپیک هیچ به به و چه چه ای نیست اکثرا راضی نیستن وقتی اکثر سازندگان اصلی بازی نیستند انتظار بیشتری هم نیست پلیرهای اصیل و هارکور از این بازی جدا میشن یا با نسخهای قبلی سر میکنند و پلیرهای جدید بازی هایی چون BF و COD جذب میشن!
جذب هم نشدن ! یادمه ۱ ماه بعد از گرز ۳ صبح ها فقط تو tdm حدود ۲۰ هزار نفر بازی می کردن اما الان صبح ها کلا به ۱۰ هزار نفر نمی رسه تعداد .

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
متاسفانه من حتی تعجب میکنم چرا تاپیک این بازی هنوز بالا هست اصل مطلب اینه EPIC یا کلیف از دستشون در رفته بود یه بازی خیلی عالی ساختن و بیشتر از اون استعداشون تو خراب کردن عنوانشون بیشتر نشون دادن فقط میتونم بگم چقدر یه عنوان میتونه خوب باشه منظورم شماره 1 و 2 بازی هست که وقت زندگی ادمو بگیره و زمانی که همه از همه چیز راضی هستن بیان با یک حرکت ساده تمام اون همه بنیان اصالت به گند بکشن و به حای اینکه تصحیحش کنن ازش میکشن کنار و عنوان میفته دست کسانی که لیاقتشو ندارن تمام این علت ها هم پول هست یا بهتر بگم گیشه مارکت این بازی پهن تر شده با این که من اصلا CALL OF DUTY بازی نمیکنم ولی یک چیز مطمئنم هستم اونم این هست که طرفداران این بازی کاملا از این بازی راضی هستن و با جون دل بازیش میکنن کاری ندارم بازی CASUAL یا CHILDREN ONLINE DAYCARES هست یا نیست ولی یک فاکتور این بازی تو این نسل و نسلهای بعد فروشش و پلیرهاشو تامین میکنه و کرد اونم اصالت این بازیه تا زمانی که اصالت عام پسند(از دیدگاه مثبت) هست چرا باید تغییرش بدن؟؟؟! اگه یک عنوان موفق خوب میفروشه پس نسخه بعدشم خوب میفروشه ولی وفتی فروش خوب هست دیگه نیاز به CASUAL کردن بازی نیست اصلا معنی نداره؟؟؟!! بذار چیزی که هست بمونه , اینا دستی دستی پلیر های قدیمی میزارن کنار و به پلیر های جدید اهمیت میدن همین باعث میشه فروش بازی یا دی ال سی افت کنه با حتی ثابت بمونه به جای اینکه باعث رضایت پیشرفت بشه شماره یک این بازی فوقالعاده تاثیر گذار بود شماره دوم این بازی یک روح خاصی داشت که واقعا بهترین بازیه این نسلم بود شماره سوم که متاسفانه بازی بسوی ناامیدی و پس رفت هدایت شد این JUDHSHT هم که اصلا بحث نداره...افسوس میخورم ای کاش بعد از اون گرز 2 که تو اوج بود دیگه گرز نمیدادن تا به این سطح له بشه... خلاصه من به شحصه افتخار میکنم 6 سال انلاین پای این بازی وقتمو گذاشتمو دوستای خیلی خیلی خوبی پیدا کردم یکی از نکاتش مثبتش همین بود. و نکته اخر امیدی به نسخه نسل بعد این بازی نداشته باشید مگر اینکه برگردن المان های اصلی بازی که...

آخرین ویرایش:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
متاسفانه من حتی تعجب میکنم چرا تاپیک این بازی هنوز بالا هست اصل مطلب اینه EPIC یا کلیف از دستشون در رفته بود یه بازی خیلی عالی ساختن و بیشتر از اون استعداشون تو خراب کردن عنوانشون بیشتر نشون دادن فقط میتونم بگم چقدر یه عنوان میتونه خوب باشه منظورم شماره 1 و 2 بازی هست که وقت زندگی ادمو بگیره و زمانی که همه از همه چیز راضی هستن بیان با یک حرکت ساده تمام اون همه بنیان اصالت به گند بکشن و به حای اینکه تصحیحش کنن ازش میکشن کنار و عنوان میفته دست کسانی که لیاقتشو ندارن تمام این علت ها هم پول هست یا بهتر بگم گیشه مارکت این بازی پهن تر شده با این که من اصلا CALL OF DUTY بازی نمیکنم ولی یک چیز مطمئنم هستم اونم این هست که طرفداران این بازی کاملا از این بازی راضی هستن و با جون دل بازیش میکنن کاری ندارم بازی CASUAL یا CHILDREN ONLINE DAYCARES هست یا نیست ولی یک فاکتور این بازی تو این نسل و نسلهای بعد فروشش و پلیرهاشو تامین میکنه و کرد اونم اصالت این بازیه تا زمانی که اصالت عام پسند(از دیدگاه مثبت) هست چرا باید تغییرش بدن؟؟؟! اگه یک عنوان موفق خوب میفروشه پس نسخه بعدشم خوب میفروشه ولی وفتی فروش خوب هست دیگه نیاز به CASUAL کردن بازی نیست اصلا معنی نداره؟؟؟!! بذار چیزی که هست بمونه , اینا دستی دستی پلیر های قدیمی میزارن کنار و به پلیر های جدید اهمیت میدن همین باعث میشه فروش بازی یا دی ال سی افت کنه با حتی ثابت بمونه به جای اینکه باعث رضایت پیشرفت بشه شماره یک این بازی فوقالعاده تاثیر گذار بود شماره دوم این بازی یک روح خاصی داشت که واقعا بهترین بازیه این نسلم بود شماره سوم که متاسفانه بازی بسوی ناامیدی و پس رفت هدایت شد این JUDHSHT هم که اصلا بحث نداره...افسوس میخورم ای کاش بعد از اون گرز 2 که تو اوج بود دیگه گرز نمیدادن تا به این سطح له بشه... خلاصه من به شحصه افتخار میکنم 6 سال انلاین پای این بازی وقتمو گذاشتمو دوستای خیلی خیلی خوبی پیدا کردم یکی از نکاتش مثبتش همین بود. و نکته اخر امیدی به نسخه نسل بعد این بازی نداشته باشید مگر اینکه برگردن المان های اصلی بازی که...
مهردادجان حرفات کاملا درسته
البته این قضیه casual کردن این بازی به نظرم کلا برای همه ی بازی های این نسل پیاده شده و اکثر بازی های جدید که دنباله ی بازی های نسل های قبل بودند به شدت عامه پسند و casual شدند به غیر یه تعداد بازی خاص و محدود. که گیرز خود به خود اسیر این موضوع میشه با اینکه خودش تو همین نسل متولد شد ولی بازم روند کژوالیسم رو پی گرفت.
همیشه به بچه ها تو لایو میگم ای کاش جای گیرز 2 و 3 با هم عوض میشد و گیرز2 میشد بازی پایان دهنده این سه گانه. به غیر از مولتی پلیر بسیار زیبای این بازی، در سینگل پلیر هم جنگ های بسیار عظیم و حماسی تر در گیرز 2 هست که شاید نصفشو ما فقط تو گیرز 3 میبینیم.
دیگه تو نسل جدید این قدر که به گرافیک بازی اهمیت میدن، مطمئنم تعداد بازی های کامل و بی نقص از لحاظ داستانی و گیم پلی از این چیزی هم هست خیلی کمتر میشه.

lycan1367

کاربر سایت
Jun 25, 2009
342
نام
مهران
مهرداد کامل بود ولی یه سری چیزو جا انداختی
گیرز از اون دسته بازیهایی بود واقعا هاردکور بود مبارزات تن به تنش واقعا مهارت میخواست شماره 1 و 2 طوری طراحی شده که هر کژوال پلیری میومد تو بازی به معنای واقعی تیکه پاره میشد اصلا لنسر مشت و لگد معنا نداشت...معیار بازی دقت ---تجربه--و تکنیک ومهمتر از همه حرفه ای بازی کردن و روحیه بازیکنا طوری بود که میخواستن با مهارت بکشنت نه به هر روشی... ولی خب ااین باعث میشد پلیرهای حرفه ای درکش کنن ...نه یه مشت teenager یا عده ای کال اف باز حالا همه رو مثال نمیزنم که یه وقت به کسی بر بخوره درسته سلیقست ولی اینکه کال اف دیوتی یه بازی که هرکی بره توش بدن کیل بیرون نمیاد خوب معلومه همه باهاش حال میکنن ... بازی هست که همه میتونن بازی کنن ... متاسفاننه سیاست ااشتباهی که گیرز پیش گرفت و خودشو خراب کرد... حاضر شدن تف تو صورت المان های خودشون بندازن این یعنی پول برامون مهمه نه چیزی که قبلا ساختیم نه شما بازیکن های قدیمی ..........
گرز از شماره 2 به بعدبرای تمام پلیرهای قدیمی تموم شد

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
یه سوال
چند روز پیش داشتیم دو نفره بازی میکردیم(یکی بالا یکی پایین ،مرحله اصلی) و تصویر طوری بود که به کل فضا مسلط بودیم و بدنشون رو کامل نشون میداد ولی
حالا امروز که اومدیم بازی کنیم فقط نیم تنه بالاشون معلومه و تصویر زیاد نزدیکه و اصلا نمیشه درست و حسابی بازی کرد و به بازی مسلط نیستی
نمیدونید مشکل چیه؟
تو تنظیماتشم که دستکاری کردم درست نشد
از دوستان خواهش میکنم یه عکس از بخش داستانی co op بزارن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر