Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

moeinifar

کاربر سایت
Apr 7, 2007
209
کلا بازی در قسمت داستانی واقعا افتضاخ بود گند زدن به بازی رفت فقط مثل گوسفند باید بکشی بری جلو اون مساسل های خودکارم مسخره بودن کلا زیاد حال نداد بازی

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
23 آپریل DLC جدید میاد که شامل 3تا مپ , 6 تا اسکین و یه مـُد جدید میشه
مپ های بازی : Terminal , Boneyard , Blood Drive هستن که این بار Blood Drive ظاهرا سالم هستش کاملا :d

اسم Modeـه جدید هم Master At Arms هستش که اگه درست فهمیده باشم همون FFA هستش اما شما با هر کیلی که بگیرید اسلحتون عوض میشه . مدی هست که همه قبلا بازی کردن توی Counter Strike هم بود . 20تا سلاح هم داره این مُد یعنی میشه 20 کیل احتمالا
از Melee و Grenade هم خبری نیست انگار !!!!
اسم این DLC هم Call Of Arms هستش برای کسانی که VIP نیستن 1000 ماکروسافت پوینت است !

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
23 آپریل DLC جدید میاد که شامل 3تا مپ , 6 تا اسکین و یه مـُد جدید میشه
مپ های بازی : Terminal , Boneyard , Blood Drive هستن که این بار Blood Drive ظاهرا سالم هستش کاملا :d

اسم Modeـه جدید هم Master At Arms هستش که اگه درست فهمیده باشم همون FFA هستش اما شما با هر کیلی که بگیرید اسلحتون عوض میشه . مدی هست که همه قبلا بازی کردن توی Counter Strike هم بود . 20تا سلاح هم داره این مُد یعنی میشه 20 کیل احتمالا
از Melee و Grenade هم خبری نیست انگار !!!!
اسم این DLC هم Call Of Arms هستش برای کسانی که VIP نیستن 1000 ماکروسافت پوینت است !

BLOOD DRIVE

blood_drive_action_shot.jpg

blood_drive_envi.jpg

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,882
از امشب هم یه تورنومنت هست free for all به نام one man Army
تا 21م هم هست میتونید ثبت نام کنید تو سایت اپیک ولی مثل اینکه 15$ میگیرن برای ثبت نام :D نفر اول هدست میدن نفر سوم 4000 پوینت نفر 4م 1600 پوینت :(

پوسترش
onemanArmy.jpg

آخرین ویرایش:

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
دوستان بازی رو روی حالت آسون دارم میرم
1- در هر قسمت باید از 3 ستاره چند تا بگبرم تا در آخر بتونم قسمت دوم بازی رو باز کنم ؟

2- در تمام مراحل علامت روی دیوار رو روشن کنم ؟ بدون اون ها بالای 2 ستاره از 3 ستاره نمیده ؟

نظرم اینه اصلا اون حس نسخه های قبلی بازی رو نداره و یکم بازی الکی شلوغه هر کی یک ور داره میدوه و اصلا دشمن ها نظم و استراتژی ندارن ... در سری های قبلی اصلا ایجوری قمر در عقرب نبود

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام
دوستان بازی رو روی حالت آسون دارم میرم
1- در هر قسمت باید از 3 ستاره چند تا بگبرم تا در آخر بتونم قسمت دوم بازی رو باز کنم ؟

2- در تمام مراحل علامت روی دیوار رو روشن کنم ؟ بدون اون ها بالای 2 ستاره از 3 ستاره نمیده ؟

نظرم اینه اصلا اون حس نسخه های قبلی بازی رو نداره و یکم بازی الکی شلوغه هر کی یک ور داره میدوه و اصلا دشمن ها نظم و استراتژی ندارن ... در سری های قبلی اصلا ایجوری قمر در عقرب نبود
فکر کنم کلا 60 تا بگیری ستاره باز بشه.
اون علامت های رو دیوار هم فقط به درد ستاره گرفتن و اچیومنت میخورن.من خودم همشو روشن کردم نمیدونم بدون اون ها هم سه ستاره میشه یا نه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
فکر کنم کلا 60 تا بگیری ستاره باز بشه.
اون علامت های رو دیوار هم فقط به درد ستاره گرفتن و اچیومنت میخورن.من خودم همشو روشن کردم نمیدونم بدون اون ها هم سه ستاره میشه یا نه
ممنون اما دقیق می خوام بدونم

جوری نباشه اگر در هر مرحله 2 ستاره از 3 ستاره بگیرم آخرش اون قسمت دوم بازی باز نشه !!!

دوستان دیگه هم اگر جواب بدن که خیلی خوب میشه

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
ممنون اما دقیق می خوام بدونم

جوری نباشه اگر در هر مرحله 2 ستاره از 3 ستاره بگیرم آخرش اون قسمت دوم بازی باز نشه !!!

دوستان دیگه هم اگر جواب بدن که خیلی خوب میشه
نه باز میشه.برای من وسط بازی باز شد

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
میبینم که کسی DLC رو دان نکرده کلا :d

Blood Drive : فوق العاده گیج کننده در اون ابتدا که واردش میشی . همه جا سالمه و خیلی جاها به مپ اضافه شده و تا حدود زیادی بزرگتر شده و به نظرم طراحی فوق العاده ای داره
Boneyard: مکان یک عدد قبرستون هستش که جو سنگینی داره و به شدت حال کردم !
Terminal: این مپ مخصوص مُد Overrun هستش و زیاد توش بازی نکردم چون رفتم بازی رو ببینم . اما یه جایی شبیه به فرودگاه بود و طراحی خوبی داشت :d

Master At Arms : این مُد که همه باهاش آشنا هستن همونطور که گفتم 2تا کیل با 20 سلاح مختلف باید بگیرید . هر کیل اسلحتون عوض میشه . Melee شمارش نمیشه و اگه خودکشی هم بکنید یه کیل میرید عقب . Grenade هم نداره . تمام سلاح ها رو هم پوشش داده و به نظرم مُد خیلی خوبیه
3تا Weapon Skin و 3تا Character Skin هم میده

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
میبینم که کسی DLC رو دان نکرده کلا :d

Blood Drive : فوق العاده گیج کننده در اون ابتدا که واردش میشی . همه جا سالمه و خیلی جاها به مپ اضافه شده و تا حدود زیادی بزرگتر شده و به نظرم طراحی فوق العاده ای داره
Boneyard: مکان یک عدد قبرستون هستش که جو سنگینی داره و به شدت حال کردم !
Terminal: این مپ مخصوص مُد Overrun هستش و زیاد توش بازی نکردم چون رفتم بازی رو ببینم . اما یه جایی شبیه به فرودگاه بود و طراحی خوبی داشت :d

Master At Arms : این مُد که همه باهاش آشنا هستن همونطور که گفتم 2تا کیل با 20 سلاح مختلف باید بگیرید . هر کیل اسلحتون عوض میشه . Melee شمارش نمیشه و اگه خودکشی هم بکنید یه کیل میرید عقب . Grenade هم نداره . تمام سلاح ها رو هم پوشش داده و به نظرم مُد خیلی خوبیه
3تا Weapon Skin و 3تا Character Skin هم میده

چرا نوید منو مهران گرفتیم 15 دقیقه بازی کردیم بعد اومدیم بیرون
به غیر از طراحی هنری خوب چیزی دیگه نداره کلا ری...ن به BLOOD DRIVE کلا کارشون اینه.
اون مپ BONE YARD هم که مپ mausoleum از گرز 1 هست چرا اسمشو عوض کردن نمیدونم بازم اونم با تغییر خیلی زیاد گند زدن بهش...
اون یکی مپم نظری ندارم...

اسکینام یکی از یکی LAME تر...

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
الان برم با تمرکز بیشتر بازی کنم ببینم چی میگه این DLC . این فوتبال لعنتی حواس نمیذاره واسه آدم :d

samijavid

کاربر سایت
May 15, 2010
4,200
نام
سامان
باو چرا بلاد درایو اینجوری شده ؟!! گند زدن توش رسمن گند زدن به کل خاطرات خوبم تو این مپ حیف ۱۶۰۰ پوینتی که خرج این کردم واقعا حیف ! :|

Sent from my iPod touch using Tapatalk 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر