Gears Of War: Judgment (پست اول حتما خوانده شود)

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
سلام به دوستان
یک راه بسیار ساده برای رفتن بازی رو اینسین و گرفتن همه ی ستاره هاش ... این راه رو دوست عزیزم آقای روشن (roshan gh) پیدا کرده در اینترنت : در این کار ۲ نفر باید باشن که یکی درجه سختی رو casual و دیگری insane میزاره ... وقتی این دو با هم به آخرای مرحله می رسن فردی که casual هست از بازی میره بیرون و فردی که رو insane هست مرحله رو تموم می کنه ... و بدین ترتیب ستاره های insane گرفته میشن (رنگ ستاره ها در طول مرحله همون برنزی هستن اما در آخر رو insane ثبت میشن) ... این روش رو در مرحله آخر پیاده کردیم و با ۱ بار امتحان جواب داد ... تو مرحله آخر فرد casual باید وقتی که
هیولا رو زمین میوفته و داره جون میده از بازی بره بیرون ...
برای مراحلی هم که نیاز به گرفتن همه ی ستاره هاش دارین هم میشه فرد casual بیاد و همه رو اره کنه تا زودتر ستاره ها پر شن و بعد دوباره آخرای بازی بره بیرون ...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
سلام به دوستان
یک راه بسیار ساده برای رفتن بازی رو اینسین و گرفتن همه ی ستاره هاش ... این راه رو دوست عزیزم آقای روشن (roshan gh) پیدا کرده در اینترنت : در این کار ۲ نفر باید باشن که یکی درجه سختی رو casual و دیگری insane میزاره ... وقتی این دو با هم به آخرای مرحله می رسن فردی که casual هست از بازی میره بیرون و فردی که رو insane هست مرحله رو تموم می کنه ... و بدین ترتیب ستاره های insane گرفته میشن (رنگ ستاره ها در طول مرحله همون برنزی هستن اما در آخر رو insane ثبت میشن) ... این روش رو در مرحله آخر پیاده کردیم و با ۱ بار امتحان جواب داد ... تو مرحله آخر فرد casual باید وقتی که
هیولا رو زمین میوفته و داره جون میده از بازی بره بیرون ...
برای مراحلی هم که نیاز به گرفتن همه ی ستاره هاش دارین هم میشه فرد casual بیاد و همه رو اره کنه تا زودتر ستاره ها پر شن و بعد دوباره آخرای بازی بره بیرون ...
آخه اینجوری که حال نمیده:dتمام حالش به اینه که خود آدم بتونه بگیره.توو بعضی از سکشنها من واقعا روانی میشدم و دستگاه رو خاموش میکردم و میگفتم عمرا دیگه بازی کنم.ولی خب بالاخره کم نیاوردم.مخصوصا وقتی اینجوری خودت تموم میکنی،لذت عجیبی میده:d

کلا سازنده ها قبلا گفته بودن که بازی در این شماره خیلی سخت میشه.خوشحالم که به وعدشون عمل کردن.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
منم بالاخره بازيرو تموم كردم.اين مراحل آخر واقعا خسته كننده بود و از همه بدتر هوش مصنوعي ياران خودي بود كه واقعا رو اعصاب بود.داستان بازي هم كه كلا بي سروته بود ولي باس پاياني از باس گرز 2 به نظر من بهتر بود

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
هوش مصنوعی یارای خودمون که گلابی تر از همیشه . من نمیدونم کی میخوان اینو درست کنن !

Polaris

کاربر سایت
Aug 14, 2007
2,775
شانس آوردیم بازی بسیار کوتاه بود ...مگرنه دیسک بازی به صدها قطعه تبدیل میشد ... استودیوی بسیار با ذوق People Can Fly باید بشینه همون مسخره پینکیلر رو بسازه ... این بازی دقیقا کُپ پینکیلر بود ... به یه لگد در باز میشد وارد یه محیط میشدیم و خیل عظیمی از دشمنان یکنواخت اعم از قمه کش،قداره زن،گرز دار (انگار چاله میدونه)و هزاران موجود مسخره دیگر رو بدون هیچ گونه انگیزه باید میکشتیم ... چرت و پرتی رو ساخته بودن که نظیر نداشت ...:-&

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,891
من یه چند بار کلا پیدا نمیکرد توی مولتی مچی رو. هر وقت براتون اینجور شد یه بار کلا از بازی بیاد بیرون دوباره برید تو بازی درست میشه

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
هوش مصنوعی یارای خودمون که گلابی تر از همیشه . من نمیدونم کی میخوان اینو درست کنن !
یه لول بزرگ تقدیمت میکنم !:D یارای خودی گلابی تر از همیشه ؟! اتفاقا برعکس حرفه من که گفتم بهترین هوش مصنوعیه یارای خودی تو کل سری ! یعنی همیشه قشنگ میان نجاتت و قشنگ تر از خودت هم دشمنها را میکشن ! تو این مورد هم بحثه اضافه نکن که واقعا چرت گفتی :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,986
نام
نـــــــویـــــــــد
یه لول بزرگ تقدیمت میکنم !:D یارای خودی گلابی تر از همیشه ؟! اتفاقا برعکس حرفه من که گفتم بهترین هوش مصنوعیه یارای خودی تو کل سری ! یعنی همیشه قشنگ میان نجاتت و قشنگ تر از خودت هم دشمنها را میکشن ! تو این مورد هم بحثه اضافه نکن که واقعا چرت گفتی :D

اینقدر مورد بوده که من Down شدم 3تاییشون از روم پریدن رفتن یه لوگاست اومده منو کشته . حتی با یکی از بچه ها یه بار Coop میرفتیم هر 2 Down شدیم اون 2تا از کنارمون رد شدن رفتن
من به شخصه توی هوش مصنوعی یارای خودمون چیزی جز حماقت ندیدم .
حتی Botهای بخش مالتی پلیر هم همون کودن بازی های گذشته رو دارن ! Grenade میگیره دستش فقط میچرخونه و نگات میکنه . یا خودشو میکوبه به دیوار . از فاصله ی دور شاتگان میزنه یا Scorcher میگیره دستش همینجوری آتیش میزنه و واسه خودش راه میره تو مپ و ...................

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,265
این بازی کلا هیچی برای عرضه کردن نداره بعد گذشت 1 ماه و 8 تا پرستیژ بازی به قدر کسل کننده شده که 100 رحمت به مولتی پلیر گرز 3 کلا بخش مولتی پلیر این بازی سره 3 ماه مرده تازه من بعد از چند بار سرچ مکرر دیگه پلیر پیدا نمیکنم متاسفانه casual ترین گیم پلی بعد گرز 3 این بازی داره کلا شاهد به فنا رفتن این سری بودم به شخص امیدوارم اگه نسل بعدی سری گرزی جدیدی بود بتونن برگردونن به المان های قبلی این بازی مثل شماره 1 و 2 چون اگه بخوان اینچوری پیش برن تمام حاطرات خوبی که از شماره 1 و 2داشتیم نابود میکنن...
من دیگه تورنومنت این سری در بحش xbox live نمیزنم چون بازی در سطح برگذاری تورنومنت نیست هر کسی خواست میتونه بزنه. ;)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینقدر مورد بوده که من Down شدم 3تاییشون از روم پریدن رفتن یه لوگاست اومده منو کشته . حتی با یکی از بچه ها یه بار Coop میرفتیم هر 2 Down شدیم اون 2تا از کنارمون رد شدن رفتن
من به شخصه توی هوش مصنوعی یارای خودمون چیزی جز حماقت ندیدم .
حتی Botهای بخش مالتی پلیر هم همون کودن بازی های گذشته رو دارن ! Grenade میگیره دستش فقط میچرخونه و نگات میکنه . یا خودشو میکوبه به دیوار . از فاصله ی دور شاتگان میزنه یا Scorcher میگیره دستش همینجوری آتیش میزنه و واسه خودش راه میره تو مپ و ...................

شاید اون گیرزی که شما بازی میکنی یه ورژن دگست :D والا من خودم یه بار تمومش کردم و کف کردم به هوششون :D الان هم دارم با برادرم دوتایی میریم بازم یه همچین مشکلی ندیم کلا ؟:D نمیدونم چطور شده تو به این مشکلات خوردی ؟! من یبار نشد که زمین باشم نیاند به نجاتم ! به جزء زمانی که درگیری خیلی شدید باشه که نتونن از بین دشمنها راحت رد بشن .

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
اقا منم این گلابیا رو تایید میکنم:d
بنده به شخصه تک تکه دشمنان رو کشتم.اون 3 تا بروبچ فقط کشتی میگرفتن بجا کشتن.کاره من شده بود فقط خشاب عوض کردن:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,135
نام
حسین
فرخ جان،آب قطعه:biggrin1:

هوش مصنوعی یارهای خودی واقعا فاجعه شده.یعنی قشنگ منو روانی کردن.مثلا یه تیکه رو من دارم مراقبت میکنم و دشمنا رو میکشم.بعد از سمت چپم مثلا یه لوکاست میاد.یارای خودی عین گلابی وایمیسن نگاش میکنن،اونم میاد از پشت با یه میل اتک منو میکشه.50 بار اینجوری مردم.

یا مثلا عین الاغ هی جلوی تیرهای آدمو میگیرن.موقع کاور گرفتن هم واقعا خر تو خر میشه.هی میان جلوی دست و پای آدم.یه تیکه شد که 2 تا تیکر اومدن نزدیکم،منم تو کاور بودم.بلند شدم که برم.یار خودی قشنگ جلوم عین مجسمه وایساده بود.بعدشم تیکر ترکید و منم مردم.

اون اولا که من از بازی ایراد میگرفتم،همه بهم گیر میدادن.ولی الان خوشحالم که گیرز بازهای قدیمی هم همون نظرات منو دارن.

در بخش مولتی پلیر هم که بازی واقعا نوب بازی و مسخره بازی شده.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
فرخ جان،آب قطعه:biggrin1:

هوش مصنوعی یارهای خودی واقعا فاجعه شده.یعنی قشنگ منو روانی کردن.مثلا یه تیکه رو من دارم مراقبت میکنم و دشمنا رو میکشم.بعد از سمت چپم مثلا یه لوکاست میاد.یارای خودی عین گلابی وایمیسن نگاش میکنن،اونم میاد از پشت با یه میل اتک منو میکشه.50 بار اینجوری مردم.

یا مثلا عین الاغ هی جلوی تیرهای آدمو میگیرن.موقع کاور گرفتن هم واقعا خر تو خر میشه.هی میان جلوی دست و پای آدم.یه تیکه شد که 2 تا تیکر اومدن نزدیکم،منم تو کاور بودم.بلند شدم که برم.یار خودی قشنگ جلوم عین مجسمه وایساده بود.بعدشم تیکر ترکید و منم مردم.

اون اولا که من از بازی ایراد میگرفتم،همه بهم گیر میدادن.ولی الان خوشحالم که گیرز بازهای قدیمی هم همون نظرات منو دارن.

در بخش مولتی پلیر هم که بازی واقعا نوب بازی و مسخره بازی شده.

تو این مورد بحث نمیکنم چون دقیقا برعکس حرفهای تو برای من اتفاق افتاده :D نمیخوام هم حرفم را تحمیل کنم شاید شما راست میگید ولی به نظر من باهوش ترین تو کله سری هستند حتی بری اولین پستم را تو این تاپیک بعد از انجام دادن بازی گفتم را ببینی دقیقا به هوش مصنوعیه یارای خودی اشاره کردم !

در مورد قسمت دوم نظری ندارم که که مثل گاگول میان جلوی تیراندازیت :D من فقط منظورم تو دوتا بخش هست که قشنگ دشمن میکشن بهتر از کل سری و بهتر ادم را نجات میدند تا جنازت را از زمین برداری :D نسبت به کل سری و با بقیه موارد کاری ندارم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر