Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
اینم رد کردم:biggrin1: قبل از اینکه توضیح کامل تر رو بدی به هر حال ممنون (راستی یه ماموریت اصلی هست وقتی تو اون ویلاهه که توش ماکت شهر برا ارتقا هست میری دور و بر اون منطقه ماموریت سفید میشه و واردش نمیشه و مینویسه :codex found:15/30باید کدکس پیدا کنم یا بازیم مشکل داره
باید پیدا کنی
میری تو بقیه شهرا نقشه رو میزنی جاهاشو نشون میده پیدا میکنی

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
دوستان بعد اون مرحله ی فرار با درشکه میرسیم به یه شهر وقتی میرم که عملیات assasin tomb چهارم را انجام بدم تو لودینگ کنسول هنگ میکنه میخاسم ببینم مشکل از کجاست؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان بعد اون مرحله ی فرار با درشکه میرسیم به یه شهر وقتی میرم که عملیات assasin tomb چهارم را انجام بدم تو لودینگ کنسول هنگ میکنه میخاسم ببینم مشکل از کجاست؟
احتمالا مشکل از دیسک بازیتون هست چون برا من اینجوری نبود از سرزمین گرفتی;)

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
انشاالله یک مدت صبر کنید یک نسخه مخصوص ویرایش سال میاد، البته با توجه به این DLC ها که فقط انگاری مراحل رو باز می کنند فکر میکنم مثل RE5 هم نشه راحت رو دیسک بزنن.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
بـــــــــاو ! اینارو نمیشه که دانلود کرد ! باید بری تو خود XBLA از اونجا پولی بگیری ! :biggrin1:

عجب بابا همين دو سه صفحه پيش به من گفتن كه مي توني دانلود كني به نظر منم ميشه دانلود كرد مثله دموي SPLINTER CELL كه ميشه دانلود كرد

galaxyboy

کاربر سایت
Mar 24, 2008
451
کی حرف DLC زد این یه مشکله تو دی وی دی
آها برید از sony بخرید فروشگاش من ازونجا گرفتم یعنی ارسال کرد سالمه کار میکنه
اما اولش از هارد پاک کنید دوباره نصب کنید شاید درست بشه
gears of war 2 واسه من اینطوری بود درس شد

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه سوال
اگه من تو اون جایی که بالا تر گفتم کدکس ها رو از ماموریت فرعی بگیرم(اگه ماموریت فرعی باشه که کدکس بده) بازم اچیومنت اخربازی میگیرم؟ اخه یه جا خوندم اگه تا ته بازی ماموریت اصلی بری اچیومنت میگیری بد بازی رمز نداره؟:biggrin1:تا الان 600 گلد گرفتم از اساسین :smile::love:

spiderking

کاربر سایت
Apr 4, 2010
7
با سلام.
بنده در ابتدای بازی به مشکلی برخورد کردم اونجایی که اون خانومه به من گفت برو santa croce هیچ علامتی برای ماموریت جدید روی نقشه نمیاد.گفته بود اون خانومه که باید انتقام جویی کنم.من santa croc رو پیدا کردم ولی کسی اونجا نبود.تازه حوالی اونجا بالای هر برجی که میرم نقشه بزرگ نمیشه.تورو خدا کمکم کنید !!!!
:((:((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر