Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با سلام.
بنده در ابتدای بازی به مشکلی برخورد کردم اونجایی که اون خانومه به من گفت برو santa croce هیچ علامتی برای ماموریت جدید روی نقشه نمیاد.گفته بود اون خانومه که باید انتقام جویی کنم.من santa croc رو پیدا کردم ولی کسی اونجا نبود.تازه حوالی اونجا بالای هر برجی که میرم نقشه بزرگ نمیشه.تورو خدا کمکم کنید !!!!
:((:((
من فکر کنم شما تو تاپیک خبری که درمورد AC2 بود هم این سوال را پرسیدید.عزیز اگر با pc بازی می کنید شاید از کرک باشه.

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
آقا من نتونستم عکس بذارم ولی دقیقا متن ماموریت اینه:
visit the art show at Santa Croce find Uberto and exact revenge

اینجا فکر کنم تو نقشه مسیر رو نشون میده یا اگر ماموریت مشخص نیست باید تو همون منطقه بری بالای برجی حالت چشم عقاب رو فعال کنی
بعد اونی که قراره بکشی رو باید از دورا دور فکر کنم دنبالش بری .از حالت عقابی استفاده کن که شخصیت اصلی رو با رنگ زرد مشخص میکنه
از تو جمعیت از رو سقف خونه ها دنبالش میری
بعدشم که دیگه کاری نداره جایی که باید بری یک محوطه بزرگی هست که کسی که باید بکشیش وسط اون محوطه میره ایست میکنه
دورو برشم پر ادمه و چند تا دروازه داره که جلوش نگهبان ایستاده
برای ورود هم میتونی از اون دخترای رقاص استفاده کنی تا نگهبان ها حواسشون پرت شه بری تو
بعد میری پشت جعبه که اون ایستاده منتظر میشی چند نفر میان باهاش صحبت میکنند
و بعد با اون خنجر با یک ضربه کارش تمومه :biggrin1: بعدشم فرار بر قرار :biggrin1:

موفق باشی

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
منم یک جا این بازی گیر کردم ! اونجایی که یه نقشه میده یه حالت سبز رنگ هست ! بعد که نزدیک میشم یه منطقه بزرگ سبز هست !یه حالت آهنگ خاصی هم میزنه ! (یو هالیه یو هالیه)یه همچین آهنگی رو با این تلفظ میخونه !!! تو منطقه یه آقایی ایستاده با یه زن که در حال لاس زدن با اون هست و دو تا مرد هم در کنارشون ایستادن ! تا نزدیک میشه اون حالت ماموریت فعال میشه و به رنگ قرمز ! تا یه خورده میری نزدیک طرف میفهمه و میاد دنبالت و بعد که میکشیش بازی بر میگرده از اول و به اصطلاح میسوزم ! اعصاب برام نگذاشته !یه مدت کلا بی خیال بازی شدم ولی حالا میخوام ردش کنم !

ДядsЙ

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,384
نام
AяasЙ
منم یک جا این بازی گیر کردم ! اونجایی که یه نقشه میده یه حالت سبز رنگ هست ! بعد که نزدیک میشم یه منطقه بزرگ سبز هست !یه حالت آهنگ خاصی هم میزنه ! (یو هالیه یو هالیه)یه همچین آهنگی رو با این تلفظ میخونه !!! تو منطقه یه آقایی ایستاده با یه زن که در حال لاس زدن با اون هست و دو تا مرد هم در کنارشون ایستادن ! تا نزدیک میشه اون حالت ماموریت فعال میشه و به رنگ قرمز ! تا یه خورده میری نزدیک طرف میفهمه و میاد دنبالت و بعد که میکشیش بازی بر میگرده از اول و به اصطلاح میسوزم ! اعصاب برام نگذاشته !یه مدت کلا بی خیال بازی شدم ولی حالا میخوام ردش کنم !
شما وقتی وارد اون منطقه ی سبز رنگ میشی باید اول بری بالای ساختمونی جایی (کلا ارتفاع منظورمه) بعد بری روی دید عقابی یا همون Eagle Vision، حالا کار شما شناسایی هدف یا همون Target هست. هدف با رنگ زرد مشخص میشه. فقط یه کم باید بگردید تا بتونید پیداش کنید. کلا کار وقت گیری نیست.
بعد که پیدا شد میتونید از حالت دید عقابی بیرون بیاید و بعد ادامه ی ماموریت....

spiderking

کاربر سایت
Apr 4, 2010
7
اینجا فکر کنم تو نقشه مسیر رو نشون میده یا اگر ماموریت مشخص نیست باید تو همون منطقه بری بالای برجی حالت چشم عقاب رو فعال کنی
بعد اونی که قراره بکشی رو باید از دورا دور فکر کنم دنبالش بری .از حالت عقابی استفاده کن که شخصیت اصلی رو با رنگ زرد مشخص میکنه
از تو جمعیت از رو سقف خونه ها دنبالش میری
بعدشم که دیگه کاری نداره جایی که باید بری یک محوطه بزرگی هست که کسی که باید بکشیش وسط اون محوطه میره ایست میکنه
دورو برشم پر ادمه و چند تا دروازه داره که جلوش نگهبان ایستاده
برای ورود هم میتونی از اون دخترای رقاص استفاده کنی تا نگهبان ها حواسشون پرت شه بری تو
بعد میری پشت جعبه که اون ایستاده منتظر میشی چند نفر میان باهاش صحبت میکنند
و بعد با اون خنجر با یک ضربه کارش تمومه :biggrin1: بعدشم فرار بر قرار :biggrin1:

موفق باشی
منظور از همون منطقه کجاست؟یعنی Santa croce؟آخه بد بختی نقشه معلوم نیست تازه بالای برجای نزدیک Santa croce میرم میزنه Map updated ولی update نمیشه!!!

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber
سلام دوستان .
اونجایی که میرین زیر زمین بعد از چند تا دستگیره اونجایی که جلوتون یه حوضچه هست و چند تا مامور پشت در جلوییتون هست .چند تا راه هست هر کدومو میرم باز دوباره میام همون جای اول چه کنم؟:confused::(

amir_webster

کاربر سایت
Apr 20, 2010
21
بچه ها کسی میدونه نسخه Assassin's Creed 2 - Lineage Edition چیه دقیقا؟

تا اونجایی که من میدونم ubisoft تایید کرده که میخواد یه update برای AC2 بده بیرون که مربوط میشه به اون 10 سالی که تو بازی به خاطر اشکال دستگاه بررسی DNA از زندگی EZIO نامعلوم موند . البته دقیقان در مورد تاریخ انتشارش چیزی نمیدونم

you should KNOW not FEAR that one day you have to DIE

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
تا اونجایی که من میدونم ubisoft تایید کرده که میخواد یه update برای AC2 بده بیرون که مربوط میشه به اون 10 سالی که تو بازی به خاطر اشکال دستگاه بررسی DNA از زندگی EZIO نامعلوم موند . البته دقیقان در مورد تاریخ انتشارش چیزی نمیدونم
عزیز چرا اصلاع نداری مردم را گمراه می کنی؟اون DLC ها که خیلی وقته رو لایو اومدن و مربوط به سکانس 12 و 13 می شه!البته ظاهرا تو نسخه ی pc هستش.
assassins creed Lineage اسم یه فیلم کوتاه 30 40 دقیقه ای است که یوبی سافت ساخته.این فیلم داستانش مال چند روز قبل از آغاز ماجراهای بازی AC2 است که نشون می ده پدر اتزیو با اون لباس به انجام ماموریت هاش برای اساسین ها می پردازه و تو داستان فیلم پدرش با رودریگو که boss آخر بازی AC2 هست می جنگه!
assasins-creed-lineage.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر