Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

Apóllōn

کاربر سایت
Apr 5, 2010
2,244
نام
Arash
دوستان من بازی رو حتی تو دستگاه نزاشتم!ارزش بازی داره یا مثل 1 و مال psp باز کوهنوردیو .........
یعنی چی؟! باو خیلی بازیه قشنگیه زمین تا اسمون با اون نسخه های psp فرق داره و حتما ارزش بار ها تموم کردن رو داره...شک نکن;)

Gow

کاربر سایت
Nov 28, 2007
1,368
نام
حامد
آقا اون جاها که گنج اساسین ها هست دومیش تو ونیز من اونجا گیر کردم
وقتی یارو رو تعقیب میکنی و میکشی بعد میری تو و دسته رو فشار میدی وقتی از 2 تا ستون میپری اونجا مینویسه Advanced Jump اونجا نمیدونم چیکار کنم هرچی میپرم میوفتم تو آب

amirf

کاربر سایت
May 30, 2009
258
اين دونه هاي قرمز چجوري اومده؟!
چجوري مي شه از بين بردش؟
نمي زاره جونم پر بشه!
عكس
129444_Ac2.jpg.html

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
سلام بچه ها چطوری میشه لباس altair رو تو assassins creed 2 پوشید:>

باید برین زیرزمین Villa (خونه ی عمو Mario :d ) ، اونجا میشه پوشید فکر کنم...
البته قبلش باید یه سری مراحل مخفی که تو هر شهر هست رو رفته باشید... یادم نیست اسمشو متاسفانه :(

Last edited by a moderator:

1987msb

کاربر سایت
Jun 6, 2009
270
نام
محمد
با سلام
من مرحله ي 6 رو رد كردم و مرحه ي بعدي كه لباس الطير رو مي پوشه و بايد يكي رو تعقيب كنه كه بالاي برج ميره، من تا قسمتي از برج بالا مي رم وديگه نمي تونم بالاتر برم، بايد چيكار كنم (اونو چطوري بكشم؟)
خيلي ممنون.

EBliiS

کاربر سایت
Mar 30, 2009
253
تو بازی یه لباس هست که برای الطاهر هستش شش تا قفل داره اونو چطور میشه آزاد کرد؟؟؟

تو هر شهری نقشه رو که ببینی یک یا دو تا علامت اساسین می بینی ... اینا 6 تا مرحله مخفی هستن که باید هر شش تا شو بری تا اون قفلا باز بشه ...

با سلام
من مرحله ي 6 رو رد كردم و مرحه ي بعدي كه لباس الطير رو مي پوشه و بايد يكي رو تعقيب كنه كه بالاي برج ميره، من تا قسمتي از برج بالا مي رم وديگه نمي تونم بالاتر برم، بايد چيكار كنم (اونو چطوري بكشم؟)
خيلي ممنون.

اولا لباس الطیر رو نمی پوشه ... خود الطیره !
دوما نباید بکشیش ... فقط برو دنبالش خوب چیزیه !!!:d
سوما ... احتمالا دم اون بالکنه وسط برج گیر کردی ... باید بری رو نرده اون بالکنه و زیر اون چراغه واستی بعدRT رو نگه دار و یه بار A رو بزن ... می پره و چراغه رو می گیره و میری بالا ...

• Like
Reactions: III Ashkan III

mr.dengo

کاربر سایت
Jun 3, 2010
19
بچه ها کمک
اون مرحلهه هستش که لباس سرباز میپوشی اون صندقه رو برمیداری بعدش با اون مرده (نمیدونم اسمش چیه):d میجنگیم بعدش که 3 بار جنگیدیم مرحله ی بعد میریم تو قصر میخوام برم رو علامت ! اجازه نمیده و اون دیوار سفیده نمیذاره وارد بشم باید چیکار کنم 3 روزه گیر کردم اقا اگه میدونید بگید چیکار کنم؟
واون پر سیاها چیه ؟ من از اول بازی تا الان فقط 6 تاشو جمع کردم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر