Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام
دوستان من این بازیو چند ماهی هست تمومش کردم
امروز یکی از دوستانم گفت بیا تو نسخه پی سی یه جاش گیر کردم کمکی بده
من رفتم دیدم اون جایی که بازی میره تو تیریپ شاهزاده فارس و تو یه جایی مسه زیرزمین یه نفرو دنبال میکنی بعد میره تو یه جایی مسه گداله دایره ای شکله چند نفرو میکشی بعد هیچ راهی پیدا نکردم که ردش کنم
کمک کنین ممنون میشم
البته اگه سوال به بخش پی سی مربوط میشه ببخشید دیگه

Moahammad_sdt

کاربر سایت
Mar 20, 2010
12
سلام
دوستان من Assassin's Creed 1 رو بازی می کردم دوستم اومده new زده حالا که بازی می کنم از اولش میاد من یک عالمه بازی رو جلو برده بودم حالا چیکار کنم. درضمن من یک هارد هم روی کنسول دارم چی کار کنم

Moahammad_sdt

کاربر سایت
Mar 20, 2010
12
سلام
دوستان من Assassin's Creed 1 رو بازی می کردم دوستم اومده new زده حالا که بازی می کنم از اولش میاد من یک عالمه بازی رو جلو برده بودم حالا چیکار کنم. درضمن من یک هارد هم روی کنسول دارم چی کار کنم

لطفا دوستان کمک کنید

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من تو tomb شهر forli موندم! وقتی وارد میشم تمام سرباز ها زو میکشم ولی بعدش نمی دونم کجا برم! کسی میتونه راهنمایی کنه؟

mehrshad_zp

کاربر سایت
Mar 27, 2010
216
نام
MehrshaD
چه قدر نا مردین اصلا کسی جواب نمی ده

دوست عزیز فکر نکنم راهی برای شما باقی باشه
چون وقتی گزینه New رو میزنین ، معمولا سوال میپرسه که آیا مطمئنی میخوای این کار رو بکنی ؟
چون سیو جدید ، Overview میشه روی سیو قدیمت ، یعنی جایگزین میشه
با این تفاسیر شانسی برا برگشت سیوت وجود نداره

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
من تو tomb شهر forli موندم! وقتی وارد میشم تمام سرباز ها زو میکشم ولی بعدش نمی دونم کجا برم! کسی میتونه راهنمایی کنه؟
کسی نیس؟
من تو یه معما هم موندم.
معمایی که 3 تا عدد 5 و 9 و 2 رو داده بعد جای اونا یه اعدادی مث مربع و مثلث و اینا باید بزارم. تو حل های اچیومنت گایدش نبود.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
یه خبره خوب
یوبی سافت میخواد پک کامل AC II رو همراه با DLC رو تو ماه june عرضه کنه

پ.ن:خوبه به فکر ما هم هست:D -بازی که یکبار الکی ناقصش کرد رو حالا میخواد کامل دوباره بفروشه!واقعا sh!t

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
يه سوال فني :

اگه اين بازي رو از لحاظ تاريخي بررسي كنيد (نه از بعد علمي تخيليش) ميفهميد ASSASSIN ها رو يا همون فداييان مطلق رو مقطوع النسل ميكردن اونوقت تو بازي مثلا EZIO از نوادگان Altair هست. نميدونم چيه جريان يا اينطوري نيست كه كلا بعد تاريخيه بازي زير سوال ميره (چون مشخصه ي اصلي و قانون اصلي براي فدايي مطلق مقطوع النسل شدنه) يا اينطوري هست كه ....
نميدونم!!!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
يه سوال فني :

اگه اين بازي رو از لحاظ تاريخي بررسي كنيد (نه از بعد علمي تخيليش) ميفهميد ASSASSIN ها رو يا همون فداييان مطلق رو مقطوع النسل ميكردن اونوقت تو بازي مثلا EZIO از نوادگان Altair هست. نميدونم چيه جريان يا اينطوري نيست كه كلا بعد تاريخيه بازي زير سوال ميره (چون مشخصه ي اصلي و قانون اصلي براي فدايي مطلق مقطوع النسل شدنه) يا اينطوري هست كه ....
نميدونم!!!
خوب بازی از روی اساسین ها برداشت آزاد کرده,ولی دقیقا عین اون نیست!و این را با توجه به یک موضوع تابلوتر می شد بهش رسید,اینکه فداییون کجا و ایتالیا کجا؟......بازی از روی اون برداشت کرده!همونطور که می بینی,بحث های تخیلی(تکه های باغ عندن)هم تو بازی هست!در ضمن,من رفتم تحقیق کردم,تمپلار ها اصلا فذقه ای نبودند!اونها یه سری شوالیه بودند که برای جنگ های صلیبی برای صلیبیون جنگیدند!اما اینقدر که تو بازی بزرگ هستند و دشمن فداییون بودند,بزرگ نبودند!ولی خوب الحامات زیادی تو بازی هست!از جمله قطع انگشت,یا قلعه ی اساسین های تو نسخه ی اول که یادآورد قلعه ی بزرگ اسماعیلیان بود که مقر اصلی فداییون بود!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
خوب بازی از روی اساسین ها برداشت آزاد کرده,ولی دقیقا عین اون نیست!و این را با توجه به یک موضوع تابلوتر می شد بهش رسید,اینکه فداییون کجا و ایتالیا کجا؟......بازی از روی اون برداشت کرده!همونطور که می بینی,بحث های تخیلی(تکه های باغ عندن)هم تو بازی هست!در ضمن,من رفتم تحقیق کردم,تمپلار ها اصلا فذقه ای نبودند!اونها یه سری شوالیه بودند که برای جنگ های صلیبی برای صلیبیون جنگیدند!اما اینقدر که تو بازی بزرگ هستند و دشمن فداییون بودند,بزرگ نبودند!ولی خوب الحامات زیادی تو بازی هست!از جمله قطع انگشت,یا قلعه ی اساسین های تو نسخه ی اول که یادآورد قلعه ی بزرگ اسماعیلیان بود که مقر اصلی فداییون بود!

در هر صورت نميدونم كتاب هايي كه در اين مورد هست رو خوندي يا نه ولي توي بيشترشون بهشت مصنوعي يا قطع شدن انگشت رو يا اشاره نكردند يا انكار كردند كه قبلا در مورد اين گروه حاشيه سازي كردن و يه چيز ديگه اينكه تمپلار ها كه فرقشون از روي همين اسماعيليه و باطنيه تشكيل شده خيلي. چيزي كه واضح هست تقليد محص اين بازي از روي فداييان مطلقه كه حتي بعضي صحنه هاي بازي آدم رو ياد صحنه هايي كه تو كتابها (خداوند الموت, حشاشين) ميندازه در هر صورت ممنون.

Hooty

کاربر سایت
Aug 22, 2009
10
سلام
توی بازی و جاهای مختلف یک سری نوشته ها و اشکال سفید رنگ بر روی دیوارها هست که اگه بریم نزدیکشون میره توی یک حالتی و یک سری معما میده یک نوع از معماهاش قرار دادن پنج تا عکس از بین ده تا عکس داده شده سر جای خودش ایا کسی بلده این معماها رو حل کنه ؟

AdiB DelTa

کاربر سایت
Jan 10, 2010
559
نام
AlTair
سلام
توی بازی و جاهای مختلف یک سری نوشته ها و اشکال سفید رنگ بر روی دیوارها هست که اگه بریم نزدیکشون میره توی یک حالتی و یک سری معما میده یک نوع از معماهاش قرار دادن پنج تا عکس از بین ده تا عکس داده شده سر جای خودش ایا کسی بلده این معماها رو حل کنه ؟
شما برو تو بخش Achivment Guide اساسین 2 همه چیز رو توضیح داده و کامل میفهمی جریان چیه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر