Assassin's Creed 2, Xbox360 Thread | لطفاً پست اول تاپیک را بخوانید

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
تو market place جدا هستند.

بله ولی پوینت می خواد
من داشتم بازی می کردم یه جا گیر کرد دیگه هیچ دکمه ای کار نمی کرد مجبور شدم خاموشش کنم بعد که رفتم توش وقتی سیو رو لود میکنه دوباره گیر می کنه چی کار کنم؟

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
یه سئوال وقتی بازی اجرا میشه ازیو رو نشوم میده تو یه جای سفید باید 30ثانیه تا60 طول بکشه یا مشکل دیسک منه؟
من که بازی رو از روی هارد اجرا می کنم حدودا 20 ثانیه طول میکشه تا بیاد. با دیسک امتحان نکردم.

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
سلام دوستان.
بعد از اينكه اين بازي روي pc كرك نشد مجبور شديم بيايم رو 360 بازي كنيم.
دوستان ميشه بگيد بازي كجاش مورد داره كه من جلوي خانواده بازي نكنم.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سلام دوستان.
بعد از اينكه اين بازي روي pc كرك نشد مجبور شديم بيايم رو 360 بازي كنيم.
دوستان ميشه بگيد بازي كجاش مورد داره كه من جلوي خانواده بازي نكنم.
ببین تو اسپویلر می زارم:
همون اول بازی,اولین بار که می ری به گذشته مادر اتزیو داره اتزیو را وضع حمل می کنه!که این یکوچولو شاید ایراد داشته باشه!ولی اصلش یه ذره جلوتر,وقتی رسیدی به آزمایشگاه دوم(همون اول بازی بعد از اینکه با دزموند از آزمایشگاه فرار می کنی),وقتی رفتی گذشته,اتزیو بزرگ شده.داره با یه گروه دیگه دعوا می کنه.بعدش داداشش میاد باهم می رن دکتر.وقتی اتزیو خوب شد,با دادشت می ری بالای یک برج که وقتی به بالاش رسیدی,یه آهنگ خف می زاری و توآسمون می نویسه Assassins creed2!بعدش صحنه ی خفن بازی می رسه که اتزیو می ره خونه ی دوست دخترش از دیوار می ره بالا از تو پنجره می ره تو .....!البته کوتاهه ولی خوب یه ذره خفنه!یه جاهای بازی هم می ره جن.. خونه که اونجاش بد نیست و باید دقت کرد تا فهمید چیه!یه جا هم که برمی گردی زمان حال یهو حال دزموند بد می شه می شی الطیر!اونجا هم باید از یه برج بری بالا که بالاش یه صحنه ی kiss داره که اون هم خیلی کوتاهه!دیگه همین!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ببین تو اسپویلر می زارم:
همون اول بازی,اولین بار که می ری به گذشته مادر اتزیو داره اتزیو را وضع حمل می کنه!که این یکوچولو شاید ایراد داشته باشه!ولی اصلش یه ذره جلوتر,وقتی رسیدی به آزمایشگاه دوم(همون اول بازی بعد از اینکه با دزموند از آزمایشگاه فرار می کنی),وقتی رفتی گذشته,اتزیو بزرگ شده.داره با یه گروه دیگه دعوا می کنه.بعدش داداشش میاد باهم می رن دکتر.وقتی اتزیو خوب شد,با دادشت می ری بالای یک برج که وقتی به بالاش رسیدی,یه آهنگ خف می زاری و توآسمون می نویسه Assassins creed2!بعدش صحنه ی خفن بازی می رسه که اتزیو می ره خونه ی دوست دخترش از دیوار می ره بالا از تو پنجره می ره تو .....!البته کوتاهه ولی خوب یه ذره خفنه!یه جاهای بازی هم می ره جن.. خونه که اونجاش بد نیست و باید دقت کرد تا فهمید چیه!یه جا هم که برمی گردی زمان حال یهو حال دزموند بد می شه می شی الطیر!اونجا هم باید از یه برج بری بالا که بالاش یه صحنه ی kiss داره که اون هم خیلی کوتاهه!دیگه همین!
ای کاش من زود تر در مورد اول بازی میپرسیدم چون صحنش افتضاح بود با این که کم بود ولی هی دکمه میزدی باحال میشد!

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یه سوال دارم وقتی کاترینا رو میبینیم با قایق میاریمش ایینور همین 1 بار میبینیمش یا بازم با هاش ماموریت داریم(جدا از dlc)من الان تو ونیزم اون چند مرد را از 3 تا زندان آزاد کردم چقدر مونده تموم بشه:confused:

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
یه سوال دارم وقتی کاترینا رو میبینیم با قایق میاریمش ایینور همین 1 بار میبینیمش یا بازم با هاش ماموریت داریم(جدا از dlc)من الان تو ونیزم اون چند مرد را از 3 تا زندان آزاد کردم چقدر مونده تموم بشه
نه فقط توی DLC
بازی رو فکر میکنم تا 60-70 درصد رفتم
ولی نتونستم مثل شماره اول ازش لذت ببرم
اول اینکه اینا هنوز نتونستن قضیه Collectable item رو حل کنن و هنوز هم با وجود اینکه سیستم خرید و فروش رو تعبیه کردن بازم ایتم ها بی ارزش و وقت حروم کن هستن چرا که حتی بدون جم کردن یه دونه ازینا اینقدر پول دارید که نمی دونید باهش چیکار کنید.فقط قسمت حل معماهای The truth می تونه جالب باشه ولی بعد از دیدن معماهای فوق العاده بت من اصلا به چشم نمیاد
ماموریت ها متنوع شدن ولی 80 درصدشون مربوط میشه به ماموریت های تروریستی
پیدا کردن شوهر های بی وفا جزئ مزخرف ترین ماموریت های بازی هستن
سیاهچاله ها که مربوط میشه به بخش پلتفرمینگ جالب هستن ولی کنترل روی اعصابه و بیشتر اوقات بخاطر محدودیت زمانی پرش ها که به شکل اتومات هستن باعث میشن که شما یه قسمت ساده پلتفرمینگ رو چندین بار تکرار کنید اونم نه بخاطر اشتباهات خودتون بلکه بخاطر اشتباهات خود بازی و کنترل بد اتزیو
قتل ها ساده تر شدن و اون شکل شماره 1 رو ندارن. توی شماره 1 باید برای هر چه بهتر انجام دادن ماموریت اطلاعات جمع می کردید و هر چه اطلاعاتتون بیشتر بود بی سرو صدا و حساب شده تر می تونستید عمل کنید و فرد رو به قتل برسونید و همچنین کات سنس ها کاملا در حین بازی کردن شما اتفاق میوفتاد و آزادی عملتون رو نمی گرفت و می تونستید ژاویه دوربین رو هم حتی تغییر بدید توی این شماره تقریبا همه این موارد نا دیده گرفته شده و تغییر کرده که چندان خشایند نیست
سیستم آپگریت مغازه های ویلا هم واقعا خنده داره و به شکل بچه گانه ای ساده و پیش پا افتاده طراحی شده
خرید سلاح چندان جذاب و گیرا نیست چون تفاوت بین سلاح ها به اون شکل مشخص نیست و شما براحتی می تونید با ضعیف ترین سلاح بازی رو براحتی تموم کنید.البته بیشتر اوقات دسته خالی بودن بهتره از سلاح داشتن!چون سریع تر میتونید دشمنای سرسخت بازی رو نابود کنید! فقط جاهایی که دشمنتون خیلی قوی هست باید یه چند تا مشت بهش بزنید تا کمی بیحال بشه و بعد کارشون رو بسازید!
طرز راه رفتن اتزیو هم تغییر کرده و اون ابهت الطیر رو نداره که البته با وجود شخصیت و اخلاقش میشه دلیل این کار رو حدس زد
در مورد جلوه های بصری میشه گفت که بازی کمی تنزل داشته! توی شماره 1 ترک های آجر و دیوار های خونه ها کاملا به زیبایی طراحی شده بود و صورت ها و فیزیک بدنی کاراکتر ها بهتر بود ولی توی این شماره به غیر ازین که اکثر دیوار ها و بناها صاف و تر و تمیز و بدون جزییات هست، از همون اول متوجه می شید که انگار دزموند و لوسی کمی کش اومدن و صورت هاشون هم کمی غیر معمول به نظر میرسه با اینکه توی شماره اول همه چیز بسیار طبیعی و واقعی تر کار شده بود.دلیل این کار هم مشخص نیست که چرا این مشکل بوجود اومده!
در کل به نظر من این شماره نسبت به شماره های قبل با وجود اینکه سعی داره متنوع تر و جذاب تر باشه ولی ضعیف تر و اعصاب خورد کن تر شده!البته برای افرادی که از شماره اول چندان دلخوشیی نداشتن جذاب تر هست ولی برای طرفداران قدیمی اون لذت شماره اول رو نداره

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نه فقط توی DLC
بازی رو فکر میکنم تا 60-70 درصد رفتم
ولی نتونستم مثل شماره اول ازش لذت ببرم
اول اینکه اینا هنوز نتونستن قضیه Collectable item رو حل کنن و هنوز هم با وجود اینکه سیستم خرید و فروش رو تعبیه کردن بازم ایتم ها بی ارزش و وقت حروم کن هستن چرا که حتی بدون جم کردن یه دونه ازینا اینقدر پول دارید که نمی دونید باهش چیکار کنید.فقط قسمت حل معماهای The truth می تونه جالب باشه ولی بعد از دیدن معماهای فوق العاده بت من اصلا به چشم نمیاد
ماموریت ها متنوع شدن ولی 80 درصدشون مربوط میشه به ماموریت های تروریستی
پیدا کردن شوهر های بی وفا جزئ مزخرف ترین ماموریت های بازی هستن
سیاهچاله ها که مربوط میشه به بخش پلتفرمینگ جالب هستن ولی کنترل روی اعصابه و بیشتر اوقات بخاطر محدودیت زمانی پرش ها که به شکل اتومات هستن باعث میشن که شما یه قسمت ساده پلتفرمینگ رو چندین بار تکرار کنید اونم نه بخاطر اشتباهات خودتون بلکه بخاطر اشتباهات خود بازی و کنترل بد اتزیو
قتل ها ساده تر شدن و اون شکل شماره 1 رو ندارن. توی شماره 1 باید برای هر چه بهتر انجام دادن ماموریت اطلاعات جمع می کردید و هر چه اطلاعاتتون بیشتر بود بی سرو صدا و حساب شده تر می تونستید عمل کنید و فرد رو به قتل برسونید و همچنین کات سنس ها کاملا در حین بازی کردن شما اتفاق میوفتاد و آزادی عملتون رو نمی گرفت و می تونستید ژاویه دوربین رو هم حتی تغییر بدید توی این شماره تقریبا همه این موارد نا دیده گرفته شده و تغییر کرده که چندان خشایند نیست
سیستم آپگریت مغازه های ویلا هم واقعا خنده داره و به شکل بچه گانه ای ساده و پیش پا افتاده طراحی شده
خرید سلاح چندان جذاب و گیرا نیست چون تفاوت بین سلاح ها به اون شکل مشخص نیست و شما براحتی می تونید با ضعیف ترین سلاح بازی رو براحتی تموم کنید.البته بیشتر اوقات دسته خالی بودن بهتره از سلاح داشتن!چون سریع تر میتونید دشمنای سرسخت بازی رو نابود کنید! فقط جاهایی که دشمنتون خیلی قوی هست باید یه چند تا مشت بهش بزنید تا کمی بیحال بشه و بعد کارشون رو بسازید!
طرز راه رفتن اتزیو هم تغییر کرده و اون ابهت الطیر رو نداره که البته با وجود شخصیت و اخلاقش میشه دلیل این کار رو حدس زد
در مورد جلوه های بصری میشه گفت که بازی کمی تنزل داشته! توی شماره 1 ترک های آجر و دیوار های خونه ها کاملا به زیبایی طراحی شده بود و صورت ها و فیزیک بدنی کاراکتر ها بهتر بود ولی توی این شماره به غیر ازین که اکثر دیوار ها و بناها صاف و تر و تمیز و بدون جزییات هست، از همون اول متوجه می شید که انگار دزموند و لوسی کمی کش اومدن و صورت هاشون هم کمی غیر معمول به نظر میرسه با اینکه توی شماره اول همه چیز بسیار طبیعی و واقعی تر کار شده بود.دلیل این کار هم مشخص نیست که چرا این مشکل بوجود اومده!
در کل به نظر من این شماره نسبت به شماره های قبل با وجود اینکه سعی داره متنوع تر و جذاب تر باشه ولی ضعیف تر و اعصاب خورد کن تر شده!البته برای افرادی که از شماره اول چندان دلخوشیی نداشتن جذاب تر هست ولی برای طرفداران قدیمی اون لذت شماره اول رو نداره
خیلی ممنون جوابمو دادی
نظرتون جای خودش اما به نظر من خیلی از شماره 1 بهتره اینجوری میگم:
1.
با دزموند میشه حرکات الطایر و ازیو رو رفت خوشگل تر شدند انیموس2 خیلی خوشگله وداستان جالب تر شده
2.
اهداف رو مث قدیم احتیاج نیست پشت سر هم بکشی و مدام از افراد تکراری پر سفید بگیری
3.ازیو خوش تیپ تر و یه کم با مرام تر از الطیر هست و مانند الطایر اتفاقی دست دوستشو قطع نکرد
و
بخاطر مرگ بابا و برادراش عاملش رو همون لحظه از رو زمین محو کرد!

4.گرافیک عالی شده طراحی زیادی رو ساختموناس بر عکس نسخه1 چرخه شب و روز هم تو بازی هست.
5.با افراد زیادی چون لئوناردو داونچی اشنا میشه و از اختراعاتشون استفاده میکنه
6.دزدی دیگه ماموریت نیست و در دزدی فقط میشه پول دزدید.
اینجا مربوط به بخش بالا هم میشه:
7.
پول مث نقل و نبات تو خیابون هست ومی تونی مردومو با پول گول بزنی
و از همه مهمتر8.
میشه یار کمکی رو با پرداخت 150 تومن همراه خودت کنی تا در مبارزات بزرگ کمک کنن و میشه پسترو از تو کوچه خیابون کند

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
من تازه بازي رو گرفتم . اون قسمتي كه ايزيو پيش داوينچي ميره وتو دمو داوينچي ميخواد يه انگشت دست اونو قطع كنه تصوير روي ايزيو قفل ميشه بايد چكار كنيم ؟

ن هم میشه فهمیدم ماله چیه اونجا میگه blade رو انتخاب کن اما نباید با rb انتخاب کنی باید با دکمه چهار جهت (اسمشو نمیدونم دکمه بغل استیک راست) بالا را بزنی بعد رد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر