پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
  • در مورد ارسال تریلر و این چیزا :بهتر به جای این پیشنهاد بگیم که قسمت فروش انلاین محصولات راه بی افته اینطوری از همه نوع محصولات میتوینم بهره مند بشیم.

• در مورد اینکه تشکر کردن با وجود ظرفیت برگرده به نظر من این هم مشکل داره چون یکی میاد میگه من برای این محدودیت پول دادم حالا برای چی بیام این پولم رو به یکی دیگه بدم در کل منظورم اینه که این طرح مشکلات زیادی داره

• برای مقدار هزینه هم میتونید از یه سیستم استفاده کنید که طبق اون هر کسی هر امکاناتی رو که میخواد انتخاب کنه در مقابل مقدار پولی رو پرداخت حالا هر کی میخواد امکاناتی بیشتری را انتخاب کنه باید پول بیشتر پرداخت کنه

• یه چیزی هم هست در مورد بخش نقد و پیش نمایش ممکنه بعضی ها به صورت گروهی یه پولی را بدن بعد یکی عضو بشه اون مطالب رو برای بقیه هم کپی کنه - باید از یه مکانیزمی استفاده بشه که فرد نتونه اون متن رو کپی کنه حالا نمیدونم امکان این کار هست یا نه
شک نکنید با این کارتون عقب میفتید و خیلی از رقیب ها جلو میزنند و باید بیخیال بشیم.
اگه بازی سنتر یکی از پر بازدیدترین فروم ها بوده به خاطر مجانی بودن و رسمی بودنش هست که فقط یک انجمن با عضوهای زیاد هست و هیچ> بازیسنتر= انجمن رایگان + اعضای زیاد
لازم به ذکر هست که امکانات کنونی سایت مجانی هست تنها امکانات اضافه پولی هست

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
* سلام فکر بسیار خوبیه
*به نظر من 15 تومان برای یه سال خوبه پیشنهاد من هم این هستش که کسای که حق عضویت ندادن به صفحه اول سایت محدود باشن و در صورت واز گزاشتن فرم ها هم بخش های مهم سایت از چیزای به روز به روی کاربران بسته بشه

* برای اینکه شما هم یه کاری برای کاربران داشته باشین فرستادن تریلر و فیلم یا بخش فروش بازی های اورجینال در سایت یا قرعه کشی برای دادن یک وصیله در سال که این یکی رو خودم میگم نباشه بهتره همون فیلم یا بازی یا بخش خرید اورجینال بازی ها در سایت بهتره این جوری کاربر های که میخوان وسایلی رو بگیرن از طریق سایت اقدام میکنن هم سایت قیمت معقولانه تری میده چون سفارش کلی میده بارای اوردن هم سایت به یه نوع اوری میرسه هم کاربران به یه کمکی حتا میتونیم یه صندوق هم راه بیندازیم تو سایت:cheesygri

این نظر من بود چون فروشگاه معمولی میشه همون سایت ها یا فروشگاه های دم خونمون که اونم بدرد باباشون میخوره

horror_08

کاربر سایت
Aug 22, 2007
2,414
نام
Ashkan
[FONT=&quot]
[/FONT]در مورد اینکه تشکر کردن با وجود ظرفیت برگرده به نظر من این هم مشکل داره چون یکی میاد میگه من برای این محدودیت پول دادم حالا برای چی بیام این پولم رو به یکی دیگه بدم [FONT=&quot]
[/FONT]منظور من هم همین هستش اینجوری پست هایی که واقعا مفید و به درد بخور هستن تشکر میشن نه به خاطر اینکه من از فلانی خوشم میاد یا با فلانی مخالفم بیام پست کسی رو تشکر کنم.

TyRaX

موجودی خوشحال
کاربر سایت
Oct 21, 2005
1,824
نام
پارسیا
و یه سوال دیگه که ربطی به این بحث نداره..
نظر بچه های کاربران بازی سنتر در مورده HD4870 چیه...من که این کارت گرافیک تا 3 روز دیگه دستمه
برام از آمریکا میارن!!;)

میگم شما از پرسیدن مشکلاتتون خجالت نکشید.
هرگونه سوالی در هر زمینه ای اعم از خیاطی، گلدوزی، سفره آرایی، تعمیر چرخ خیاطی و حتی لکه بـَری از روی لباس هم دارید میتونید همین جا مطرح کنید :D

پ.ن :وای من تا حالا آمریکا نرفتم :eek:

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
این دیگه چه مسخره بازیه:sick: چه شود:lol:
لابد بعدش واسه هر کلیک کردن پول میگیرید:laughing:من مخالفم مگه این که امکاناتی که در نظر میگیرید خوب باشه و حق عضویت یه چیز حدوده 5000 -7000 تومن باشه ولی در کل مخالفم شدیدآ

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
لابد بعدش واسه هر کلیک کردن پول میگیرید:laughing:من مخالفم مگه این که امکاناتی که در نظر میگیرید خوب باشه و حق عضویت یه چیز حدوده 5000 -7000 تومن باشه ولی در کل مخالفم شدیدآ
دوست عزیز شما میتونید از همین امکانات الان استفاده کنید و هیچ پولی هم ندید !
این برای کسایی که امکانات بیشتری رو خواستارند ... .

rezaigi2004

کاربر سایت
Dec 2, 2006
3,022
نام
رضا محمودی
سلام

بچه ا اگه قبلا کسی این نظر ها رو داده شرمنده ولی به کل نظر من برای کاربران Premium

-- تاپیک هایی که به هر نحوی برای کاربر سود آوری و فروش و یا خرید جنسی که دوست داره میشه رو فقط برای اعضای Premium باز بگذارید مثل بازارچه.

-- فقط Admin ها و مدیران انجمن به ارسال پست مفید در هر بخش سایت امتیاز بدن و این امتیاز که به صورت مبلغ به اکانت کاربر به منظور افزایش اکانت سالیانه افزوده میشه و این مورد در مورد تاپیک های پر محتوا هم صدق میکنه اما از ارزش بیشتذی برخوردار میشه به دلیل افزایش راندمال گفتگو بین اعضا.

-- یک فضای خیلی زیاد با توجه به نقدینگی سایت برای آپلود سنتر فقط برای اعضا Premium تا سقف آپلود در روز فقط 10 مگابایت قرار بدید تون هم برای استفاده فقط برای تصاویر یا صدا های کوتاه به صورت AMR

-- بخش اخبار رو کاملا فقط برای اعضا Premium قابل مشاهده بگذارید و برای افرادی که به طور مستمز اخبار صحیح میگذارند Point در نظر بگیرید که در نهایت فعالیت اونا بی ثمر نباشه.

-- امکان تبلیغات در یک بخش خاص از سایت مثل تبلیغات فلش اول سایت به صورت رایگان و اولویت ثبت نام برای کاربران Premium قرار بدید که دوستان اگر در زمینه کاری و شغلی تبلیغی دارن به صورت تصویر یا فلش به مدت 1 تا 3 روز رایگان در سایت به نمایش در بیاد و برای کاربران عادی نیز قابل رویت باشه.

--ایجاد محیط و یا تاپیک برای والپیپر به نظر من خوب نیست و این کار میتونه به صورت آپدیت هفتگی از طرف مدیران سایت به pm کاربران Premium ارسال بشه و اونا دانلود کنن که فکر نمیکنم نهایتا بیش از 20 مگابایت حجم داشته باشه.

--در صورت امکان به طور کل نوع آواتار - پروفایل و حجم تصاویر و پست های ارسالی کاربران Premium با کاربران عادی تفاوت داشته باشه و Point اونا در پروفایل به صورت بخش خاص به نمایش گذاشته بشه.

-- امکان ارسال 3 پی ام در ماه به طور یکجا به کل کاربران برای کاربر Premium وجود داشته باشه ( ارسال فقط به دست کاربران Premium برسه در حیطه سوال یا تبلیغات شخصی )

موفق باشید

آخرین ویرایش:

.:Snape:.

عضو جدید
Apr 20, 2008
226
نام
صادق
دوست عزیز شما میتونید از همین امکانات الان استفاده کنید و هیچ پولی هم ندید !
این برای کسایی که امکانات بیشتری رو خواستارند ... .
میشه بگید امکانات بیشتر یعنی چی که ارزش پول دادنو داشته باشه:confused:

M3M

کاربر سایت
Dec 23, 2007
410
خوب فکر کنم همه بچه ها نظرات رو گفتن به نظرم باید مدیر ها باید بیان و بگن که چه شکلیه قضیه

Nko

کاربر سایت
May 6, 2008
216
نام
سپهر
سلام
فکر خیلی خوبیه من هم رو سالانه 15000 تومن موافقم
البته به نظرم علاوه بر اینکه هیچ تغیری رو کاربر های عادی ایجاد نشه برای بهبود سایت امکانات و اختیارات بیشتری به کاربران pre قرار داده بشه البته در مورد تریلر ها فکر کنم اصلا فکر خوبی نباشه چون الان هزار تا سایت وجود داره که تریلر های به روز رو میزاره وفکر کنم بازی سنتر نباید نیرو خودشو رو این مساله بذاره چون عمرا به پای اون سایت ها برسه که بخواد تریلر های به روز رو با کیفیت بالا به دست کاربرا برسونه
2 به کاربران premium اختیاراتی که دوستان اشاره کردند مثل اپلود کردن با ظرفیت بالا و .....

و البته بهتره از کاربران pre اطلاعات بیشتری هم بگیرد لطفا (که فکر کنم قطعا این اتفاق می افته)

در مورد قیمت هم مثل خیلی از سایت های ای چنینی قیمت هارو ماهانه 6ماه وسالانه والبته نامحدود هم باشه بهتره قیمت ها هم به ترتیب : 2000 8000 15000 ....زیاد مطمئن نیستم ولی کاربر های فعلی که فکر میکنن مادام العمر یا نامحدود بدردشون میخره تا این حده قیمت هم میپردازن 100000

ایجاد کردن room هایی هم برای تبادل نظر این کاربر ها فکر خوبیه که سرعت تبادل نظر بالا باشه

همان طور که عارض بودم در اختیارات کاربران free هیچ تغییری ایجاد نشه اگه میخایین از امکانات کاربران فری بزنید پولیش کنید + چندتا امکانات اضافه اصلا نمیخاد تغیرش بدید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من نمی دونم باید برای چی پول بپردازم؟؟؟ برای دانلود کردن تریلرها یا دیدن راهنمای همه بازیها یا پچ ها یا.... میخواهید برای ورود و پست دادن به انجمن پول بگیرید؟! :laughing:
شک نکنید با این کارتون عقب میفتید و خیلی از رقیب ها جلو میزنند و باید بیخیال بشیم.
اگه بازی سنتر یکی از پر بازدیدترین فروم ها بوده به خاطر مجانی بودن و رسمی بودنش هست که فقط یک انجمن با عضوهای زیاد هست و هیچ> بازیسنتر= انجمن رایگان + اعضای زیاد

و به نظر من با این کارتون تنها سایت رسمی بازی در ایران هم بهم میزنید و....

من که برای پست دادن در انجمن حاضر نیستم پول بپردازم مگر بتوانید یک گیم اسپات ایرانی در اختیارمان بزارید و کلی امکانات و....

موفق باشید ;)

شما ها چرا مطالب رو نمی خونید ؟

بابا الان درجه های سایت کاربر سایت،تحریریه،کاربر فعال،کاربر ویژه،مدیر انجمن و مدیر سایت هست.این کاربر ویژه رو می خوان گسترش بدن درجه بندیش رو و برای این درجه امکانات ویژه بذارن.
هر کس که دوست داره به این گروه بپیونده یه پولی میده و رنگش میشه نارنجی.هیچ چیزی از کاربر ها کم نمیشه.شما ها اگر نخواید می تونید به صورت کاربر عادی فعالیت کنید بدون این که چیزی ازتون کم بشه... پول هم نیاز نیست بدید...

بابا بخونید چی میگن...

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
اقا من يه چيزي بگم . با توجه به ايراني بودنمون احتمالش خيلي زياده . همين الان خيلي ها سايت ارث باباشون ميدونند و همين الان اسپم داره بيداد ميكنه. فرض گيريم كه يكي از اسپمرهاي خفن premium بشه . اين اقا تا ديروز خداي اسپم بود از امروز بد تر ميشه و فكر ميكنه چون پول داده كارت و اخطار نبايد بگيره بن هم كه زبونتو گاز بگير :biggrin1: . به نظرم اين مشكل اگه بتونيد حل كنيد همه راه رو رفتيد .

ممنون

alimachal

کاربر سایت
May 7, 2008
44
Peremium

با این سرعت اینترنت که تو ایرانه امکانات درست و حسابی نمیشه اضافه کرد
الآن بزرگترین خاصیت سایت فارسی بودنشه وگرنه سرویس مجانی gamespot خیلی امکاناتش زیادتره;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
دوستان هنوز هیچ تصمیم‌ قطعی‌ای در مورد این سیستم گرفته نشده؛ در مورد محتوای فروم هم فعلا مشخص نیست که کاملا و به صورت رایگان برای عموم در دسترس باشه یا خیر؛ ممکنه توی بعضی از قسمتها تغییراتی ایجاد بشه؛ پس لطفا انقدر ننویسید همین انجمن فعلی با تمام امکاناتی که داره بدون هیچ تغییری در اختیار Free Userها قرار میگیره

من نمی دونم باید برای چی پول بپردازم؟؟؟ برای دانلود کردن تریلرها یا دیدن راهنمای همه بازیها یا پچ ها یا.... میخواهید برای ورود و پست دادن به انجمن پول بگیرید؟!

برای هرچیزی که ما تشخیص بدیم حق عضویت دریافت میشه؛ و البته هیچکس مجبور نیست که از این سایت استفاده کنه

اين اقا تا ديروز خداي اسپم بود از امروز بد تر ميشه و فكر ميكنه چون پول داده كارت و اخطار نبايد بگيره بن هم كه زبونتو گاز بگير

پرداخت حق عضویت به هیچ وجه این معنی رو نمیده که کاربر میتونه از قوانین سرپیچی کنه. در مورد رعایت قوانین و جریمه‌ها، بین Paid و Free یوزرها هیچ تفاوتی وجود نخواهد داشت.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر