پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
درود

در صورت پرداخت حق عضویت جهت ورود به گروه کاربران Premium سایت بازی سنتر خواستار چه امکاناتی می باشید؟!

به نظر شما مناسب ترین مبلغ حق عضویت سالیانه و نیم ساله چه مقدار می باشد؟

دوستان لطف کنید فقط به این 2 سوال پاسخ دهید.

موفق باشید

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
به نظر من یه سری بخش جدا و خاص در اختیار کاربرهای Premium قرار بگیره و یه سری دسترسی هایی که خودتون در نظر دارید.

به نظر من برای حق سالیانه 5000 تومان خیلی خوبه و برای نیم سال 2000 یا 2500

خودمم حاضرم همین الان حق اشتراک بدم... :biggrin1:

unR3aL

کاربر سایت
Apr 20, 2008
861
نام
اويس
فكر خوبيه منم حاظرم هرچه قدر كه حق عضويت باشه بپردازم.
براي اين دسته از كاربرها هم مي تونيد هر ماه يك تور تفريحي به نقاط ديدني كشور بزاريد! مي تونيد DVD فيلمهاي روز رو به منزل كاربرها بفرستيد و . . . !!:biggrin1:
شما هرچي در نظر بگيريد خوبه، تصميم با خودتونه و ما هم مطيع شما!!;)

آخرین ویرایش:

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744
علی جان مبلغ پدرام عالیه ولی اونجوری چون عمومی نیست باید امکاناتی از جمله آپلود بالا سایت و حق دانلود بالا برای سایت گذاشته باشید.
یا امکاناتی دیگر.

BESAFA

کاربر سایت
Apr 15, 2008
719
نام
Behnam
حق عضویت که تا 3 هزار تومن خوبه.
برای کاربران پریمیوم هم میتونید هر ماه یا سال تریلر های بازی ها رو بفرستید حالا روی دی وی دی یا سی دی.

Shift

کاربر سایت
Oct 5, 2005
6
سلام به شما سلام به شما سلام به همه

من با این که اصلا توی سایت پستی نمیدم ولی تقریبا همیشه سایت رو چک میکنم

به نظر من قیمت سالیانه و نیم سال بستگی به امکاناتی داره که برای اعضای premiumدر نظر گرفتن داره

اگر امکانات واقعا خوب باشه مبلغ هایی مثل 3 هزار تومن در سال یا 5 هزار تومن در سال که پیشنهاد شده واقعا پائین هست

بازم میگم که بستگی به امکانات داره ولی الان سایت هایی هستن که ماهی 10 یا 15 یا 20 هزار تومن حق عضویت دریافت میکنن

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام

به نظر من قیمت سالیانه و نیم سال بستگی به امکاناتی داره که برای اعضای premiumدر نظر گرفتن داره

اگر امکانات واقعا خوب باشه مبلغ هایی مثل 3 هزار تومن در سال یا 5 هزار تومن در سال که پیشنهاد شده واقعا پائین هست

بازم میگم که بستگی به امکانات داره ولی الان سایت هایی هستن که ماهی 10 یا 15 یا 20 هزار تومن حق عضویت دریافت میکنن

باید فکر جیب کاربرها رو هم بکنی داداش...
بعدا میشه کاربرهای ویژه رو هم درجه بندی کرد مثل طلایی،نقره ای،برنزی و از این حرفا...

dejavu

کاربر سایت
Jul 26, 2008
19
نام
alireza
به نظر منم 5000 تومن سالیانه منطقیه.

eamir

کاربر سایت
Jan 22, 2008
744

10 20 تومن برای شما کمه اما برای خیلی از دیگر کاربرای غیر فعال زیاده.

dejavu

کاربر سایت
Jul 26, 2008
19
نام
alireza
بعله قربان .جناب shift.

خیلی جاها خیلی چیزا هست با خیلی قیمتا . شما اگه خواستی 100000 تومن بده .

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
اول سلام
علی جان پیشنهادت بسیار عالی بود به شرطیکه این کار واقعا باعث بالا رفتن کیفیت سایت بشه

پیشنهاد پدرام جان خیلی خوبه(مثلا کاری که سایت bt.xbox-sky انجام میده) و میشه یه سری از کارای دیگه هم انجام داد مثل ارسال dvd های:
big entertainment show such as tokio game - e3 and etc for premium useres

و از این قبیل کارها
کاملا واضحه که هزینه ی این جور کارها خیلی بیشتر از 5 تومن در ساله ولی میشه قیمتی بین 10 تا 15 تومن در سال با توجه به کارهایی که قراره انجام بشه براورد کرد.
ممنون

Shift

کاربر سایت
Oct 5, 2005
6
باید فکر جیب کاربرها رو هم بکنی داداش...

سلام به شما

شما 5000 تومن در سال پیشنهاد دادین

میشه در ماه 416 تومن. یعنی میخوای بگی ماهی 416 تومن به جیب شما فشار میاره؟؟؟؟؟

الان قیمت یدونه آدامس انقدره. همچین میگین جیب کاربرها انگار من گفتم سالی 200 هزار تومن

10 20 تومن برای شما کمه اما برای خیلی از دیگر کاربرای غیر فعال زیاده.

سلام به شما

همونطور که بالا هم گفتم این مبلغ وقتی در ماه تقسیم بشه اصلا به چشم نمی اد
سالی 10 هزار تومن میشه ماهی 850 تومن

مثلا شما و اون آقای console که هر دو 360 هم دارین و حداقل ماهی یک دونه بازی هم به قیمت 5 یا 6 تومن براش میخرید مبلغ 450 یا 850 تومن در ماه خیلی زیاده براتون؟؟؟

این مبالغ از پول کارت اینترنت و هزینه تلفن یا adsl کاربرای سایت هم کمتر میشه در هر ماه

همونطوری که گفتم هم اول باید ببینیم چه امکاناتی برای اعضای premiumمیخوان در نظر بگیرن شاید حتی ارزش مبالغ بیشتر هم داشته باشه

تشکر میکنم

ویرایش میکنم:

خیلی جاها خیلی چیزا هست با خیلی قیمتا . شما اگه خواستی 100000 تومن بده .

شما هم شرم بکن از اینککه ماهی 416 تومن پیشنهاد میدهی :mad:

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
به نظره من پیشنهاد پدرام جان عالیه
همون Premium هم درجه بندی بشه و به نصبت درجه ی بالاتر قیمت بیشتر و همین طور امکانات بیشتر در دست رس قرار بگیره
بعد یه سوال امکانات بیشتر فقط در زمینه ی امکانات جانبی و غیره باید باشه و میشه پیش نهاد داد یا قابلیت های بیشتر و کربرد های بیشتر در باره ی خود فروم هم جزش هست ؟؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اول سلام به نظر من ماهی 10000 تومن بهتر چون باید دانست که چه امکاناتی در اختیار انجمن قرار میگیرد اگر امکانات بیشتر باشد صددرصد باید پول بیشتر پرداخت کرد ما منتظره مدیر سایت هستیم نظر شما چی است درباره امکانات:-"

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
سلام به شما

شما 5000 تومن در سال پیشنهاد دادین

میشه در ماه 416 تومن. یعنی میخوای بگی ماهی 416 تومن به جیب شما فشار میاره؟؟؟؟؟

الان قیمت یدونه آدامس انقدره. همچین میگین جیب کاربرها انگار من گفتم سالی 200 هزار تومن

سلام به شما

همونطور که بالا هم گفتم این مبلغ وقتی در ماه تقسیم بشه اصلا به چشم نمی اد
سالی 10 هزار تومن میشه ماهی 850 تومن

مثلا شما و اون آقای console که هر دو 360 هم دارین و حداقل ماهی یک دونه بازی هم به قیمت 5 یا 6 تومن براش میخرید مبلغ 450 یا 850 تومن در ماه خیلی زیاده براتون؟؟؟

این مبالغ از پول کارت اینترنت و هزینه تلفن یا adsl کاربرای سایت هم کمتر میشه در هر ماه

همونطوری که گفتم هم اول باید ببینیم چه امکاناتی برای اعضای premiumمیخوان در نظر بگیرن شاید حتی ارزش مبالغ بیشتر هم داشته باشه

تشکر میکنم

ویرایش میکنم:

شما هم شرم بکن از اینککه ماهی 416 تومن پیشنهاد میدهی :mad:

جناب مهندس هنوز این چیزا توی ایران جا نیفتاده.شما باید به محتوای سایت هم نگاه کنی.من هم بی دلیل این حرف رو نمیزنم.من 100000 تومان هم پاش میدم.اما شما باید فکر اینجا هم باشی که یه کاربر ممکنه دوست داشته باشه عضو این گروه بشه اما توان مالی نداشته باشه.
اگر برای من و شما قابل پرداخت هست ممکنه برای دیگران نباشه.
یه سایتی مثل Binyaz.Info اگر مثلا 10000 تومان میگیره باید به محتوا و تعداد بازدید کننده هاش هم نگاه کنی.مثلا رکورد نزدیک به 17000 نفر بازدید توی 1 ثانیه داره... ;)
باید فکر همه جاشو کنی نه همینطوری بگی 15 یا 20 هزار تومان...
در ضمن من این قیمت 5000 تومان رو برای شروع دادم.سال های آینده می تونه بیشتر بشه با توجه به بازدید بیشتر و امکانات بیشتر... ;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر