پرداخت حق عضویت در بازی سنتر

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,559
نام
کورش
بعد یه سوال امکانات بیشتر فقط در زمینه ی امکانات جانبی و غیره باید باشه و میشه پیش نهاد داد یا قابلیت های بیشتر و کربرد های بیشتر در باره ی خود فروم هم جزش هست ؟؟
با توجه به اینکه فعلا مرحله جمع اوری پیشنهاداته , شما هر پیشنهاد منطقی که بنظرتون میرسه میتونید اعلام کنید

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
به نظر من از سالیانه 5000 الی 10000 تومان , نسبتا خوبه و مثلا سه نوع عضویت تعیین بشه مثل Sliver و Gold و Platinum که هر کدوم یک قیمتی داشته باشند و همراه با امکانات بیشتر و یا کمتر برای هر نوع.

برای مثال 5000 تومان برای عضویت پایه یا Silver باشه.7000 تومان برای عضویت Gold و 10000 تومان برای عضویت Platinum

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
چیزی که هست اینه که Premium چه چیزی اضافه تر داره که من ببینم چقدر میشه روش ارزش گذاشت ! مثلاً کاربر ها پریمیوم میتونن چیزِ خاصی دانلود کنن ؟ میتونن چیزی آپلود کنن ؟ میتونن چی کار کنن ؟ یا صرفاً همین امکانات پولی بشه ؟!
من تا نفهمم چه چیزی به سایت اضافه میشه نمیتونم قیمت بدم...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
چیزی که هست اینه که Premium چه چیزی اضافه تر داره که من ببینم چقدر میشه روش ارزش گذاشت ! مثلاً کاربر ها پریمیوم میتونن چیزِ خاصی دانلود کنن ؟ میتونن چیزی آپلود کنن ؟ میتونن چی کار کنن ؟ یا صرفاً همین امکانات پولی بشه ؟!
من تا نفهمم چه چیزی به سایت اضافه میشه نمیتونم قیمت بدم...

منم نظرم با دوست غزیز باید دانست که چه امکاناتی اضافه میشه به نظر من شما آقا علی که مدیر سایت هستید باید اول امکانات را شرح کنید تا ببینیم ارزش دارد یا نه:confused:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
کاره خیلی خوبی می کنید به نظر من سالی 5 تا 10 هزار تومن کاملا مناسبه
امکاناتم مثل GS که با پرداخت پول مثلا می تونن تریلر های HD رو دانلود کنن ولی این کار فکر نکنم
کسی بتونه انجام بده چون زیاد تو ایران HD جا نیفتاده ولی من با این کار موافقم
سایته Binyaz.net هم این کارو خیلی وقته پیش کرده و خیلی هم موفق بوده به نظر من با این کار شاهد اسپم های کمتر تو سایت میشیم و کلا کار جالبیه
امکانات هم میشه مثلا گفت دسترس نبودن برخی انجمن ها علی الخصوص " اخبار بازی ها " برای اونایی که حق عضویت رو پرداخت نکن .
و همینطور مثلا بخش Arcade سایت هم میشه از دسترس خارج کرد بدون پرداخت هزینه و اینکه کسانی هم که مبلغ رو پرداخت نکنن
نمی تونن پست بدن و ...
پ.ن : البته بستگی به نظر مدیرا داره

ojimaro

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
به نظر من از سالیانه 5000 الی 10000 تومان , نسبتا خوبه و مثلا سه نوع عضویت تعیین بشه مثل Sliver و Gold و Platinum که هر کدوم یک قیمتی داشته باشند و همراه با امکانات بیشتر و یا کمتر برای هر نوع.

برای مثال 5000 تومان برای عضویت پایه یا Silver باشه.7000 تومان برای عضویت Gold و 10000 تومان برای عضویت Platinum
:biggrin1:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
قرار شد هر 2 یعنی هم امکانات مورد نظر و هم قیمت رو پیشنهاد بدین.

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
در مورد امکانات هم فکر کنم ارسال DvD های TGS , E3 کافی باشه.:D
اگر پست دادن هم فقط با اکانت Core ممکن باشه که چه بهتر !:D
البته میشه یه محدودیت هایی در سطح دسترسی به قسمتهای مختلف سایت برای سایر اکانت ها ایجاد کرد که خیلی نامردیه دیگه و من حرفی در موردش نمیزنم !:D:D
من هم با مبلغ اشتراک 10 تا 15 هزار تومان برای اکانت های Premium یکساله موافق هستم.

آخرین ویرایش:

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
به نظر من هم برای شروع 5000تومان خوبه ....فقط امکانات ویژه مثل ماهنامه خبری و تریلرهای hd واسه دانلود و ...رو هم اگه اضافه کنین عالی میشه ....

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوب اول بگم شما باید یه توضیح کوچیکی در مورد امکانات این اشخاص که میخوان Premium باشن میدادیند.
خوب من از اول هم این کار را برای سایت تصدیق میکردم و میکنم .
ولی به نظر من کسانی که میخوان Premium باشن 20000 الی 15000تومان خوبه سالیانه کمتر نه !
البته برای نیمساله هم 10 الی 15 هزار تومان در نظر بگیرید بد نیست .
البته مثلا اینم میشد که هرکی بیشتر بریزه امکانات بیشتری برای کاربر وجود داشته باشه :biggrin1:
بالاخره اگه بتونم کاری بکنم که برای سایت مفید باشه هر مبلغی را که اعلام کنید که ارزش داشته باشه پرداخت میکنم
فکر کنم این کار شما تاثیر خیلی خوبی داشته باشه برای سایت .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
به نظر من قيمت 10000 مناسبه و در مورد امكانات هن با اون قضيه DVDها كه دوستان عرض كردند موافقم.:bye:

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
با سلام

به نظر من سالی 12000 تومن و نیم سال هم 6000 تومن خوبه.(البته اگه حالت هایی مثل Platinum و Golden و غیره داشته باشه عالی میشه.)
امکاناتی مثل تریلر های E3 و TGS به نظر من کار درستی نیست چون هزینه ای رو که سایت متقبل میشه بالاست با توجه به حجم کاری بالای این نمایشگاه ها و تعداد DVD ها و پول پیک و ...

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
کاملاً درسته .
باید مشخص بشه که برنامه چیه .
ولی اگر الان فقط مبلغ مهمه و می خواید یه برآوردی بکنین فکر نمی کنم 5000 تومان در سال به کسی فشار بیاره .
=====
علی یعنی می خواین خدمات بدین ؟
مثلاً منی که الان چند وقته که دنبال بازی cvilization IV : beyond the sword می گردم و نمیتونم پیداش کنم میتونم با پرداخت حق اشتراک عناوینی که به راحتی برام در دسترس نیستن رو دریافت کنم ؟
-----
پ.ن 1 : این یک مثال کلی بود .
پ.ن 2 : به شخثه فکر میکنم اگر خدمات خوب باشه 20000 تومان هم می ارزه داد .
پ.ن 3 : حالا اگرم خدمات ندین بازم من پول رو میدم . از بعضی بچه ها نمیشه دل کند :D

آخرین ویرایش:

hdtv_master

کاربر سایت
Feb 12, 2008
354
با سلام

با سلام

به نظر من 2000 تومن خوبه که همه هم توانایی پرداختشو داشته باشن

کاوه

کاربر سایت
Dec 20, 2006
301
شما بهتره اول امکاناتی رو که Premium ها میتونن ازش استفاده کنن رو بگین بعد ....

سالیانه 15 هزار تومان خوبه!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر